Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Infant / White / 27KG
(Day 1)
1-10
Gotowy
Vitor Hugo
Projeto Social Sementinha Do Amor / Avante
Wygrana na punkty - 03:00
Davi Silva Projeto Social Sementinha Do Amor / Avante
Boys GI / Junior / Yellow / 60KG
(Day 1)
5-17
Gotowy
Gabriel Coqueiro
Hc Brazilian Jiu Jitsu
Joao Basso Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Girls GI / Junior / Yellow / 36KG
(Day 1)
4-15
Gotowy
Maria Borges
Impacto Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Ludimila Silva Projeto Social Sementinha Do Amor / Avante
Boys GI / Junior / White / 55KG
(Day 1)
3-17
Gotowy
Victor Brito
AVANTE JIU JITSU
Marcos Vinicius Projeto Social Sementinha Do Amor / Avante Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Day 1)
1-13
Gotowy
Jean Maciei
Rd Top Team
Wygrana na punkty - 03:00
Wallafy Conceicao Rd Top Team
Girls GI / Infant / White / 40KG
(Day 1)
2-12
Gotowy
Ana Nunes
Rd Top Team
Evellen Brito Rd Top Team Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Teen / Orange/Green / 52KG
(Day 1)
5-15
Gotowy
Maiza Aviz
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
Milena Silva Hc Brazilian Jiu Jitsu
Boys GI / Infant / Yellow / 38KG
(Day 1)
4-11
Gotowy
Ryan Dias
Projeto Social Sementinha Do Amor / Avante
Pedro Vieire Impacto Team Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Infant / White / 27KG
(Day 1)
1-11
Gotowy
Pedro Feitosa
Araguaina Boka Bjj
Vitor Hugo Projeto Social Sementinha Do Amor / Avante Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Boys GI / Junior / White / 50KG
(Day 1)
2-13
Gotowy
Igor Lima
Projeto Social Sementinha Do Amor / Avante
Andrey Santos Projeto Social Sementinha Do Amor / Avante Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Day 1)
1-15
Gotowy
Wallafy Conceicao
Rd Top Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
Arthur Guimaraes Rd Top Team
Girls GI / Junior / Yellow / 36KG
(Day 1)
4-16
Gotowy
Ivilly Nascimento
Projeto Social Sementinha Do Amor / Avante
Wygrana na punkty - 03:00
Ludimila Silva Projeto Social Sementinha Do Amor / Avante
Boys GI / Infant / White / Grey / 62KG
(Day 1)
5-14
Gotowy
Samuel Santos
ATRIUM BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Marcos Souza ATRIUM BJJ
Girls GI / Junior / Orange/Green / 48KG
(Day 1)
3-19
Gotowy
Eduarda Caires
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Valentina Morais ATRIUM BJJ Wygrana na punkty - 03:54
Boys GI / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
3-14
Gotowy
Samuel Oliveira
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:08
Heitor Cardoso Projeto Social Sementinha Do Amor / Avante
Boys GI / Junior / Orange/Green / 37KG
(Day 1)
4-19
Gotowy
Victor Manoel Candido
Equipe Gavião Jiu-Jitsu
Matheus Guimaraes Ct Junior/Arena Boto Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Day 1)
2-10
Gotowy
Micael Pereira
Projeto Social Sementinha Do Amor / Avante
Pedro Teixeira Hunters Brazilian Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Junior / White / 48KG
(Day 1)
1-21
Gotowy
Amanda Sofia
Projeto Social Sementinha Do Amor / Avante
Estefanny Souza Gfteam Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Teen / White / 56KG
(Day 1)
4-20
Gotowy
Saniel Freitas
Sarigracie Top Team
Valber Mourao Hunters Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
Boys GI / Junior / White / 55KG
(Day 1)
3-18
Gotowy
Lucas Nunes
Projeto Social Sementinha Do Amor / Avante
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Victor Brito AVANTE JIU JITSU
Girls GI / Teen / Orange/Green / 48KG
(Day 1)
5-19
Gotowy
Anna Cunha
Stt Jj
Maria Guedes Hunters Brazilian Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Day 1)
2-11
Gotowy
Juan Sidra
Hc Brazilian Jiu Jitsu
Marcos Santos Hc Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 00:24
Girls GI / Junior / Yellow / 36KG
(Day 1)
4-17
Gotowy
Maria Borges
Impacto Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Ivilly Nascimento Projeto Social Sementinha Do Amor / Avante
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Day 1)
1-16
Gotowy
Jean Maciei
Rd Top Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
Felipe Gomes Projeto Social Sementinha Do Amor / Avante
Boys GI / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
3-15
Gotowy
Nicolas Araujo
Hc Brasil Jiu-jitsu
Samuel Oliveira Hunters Brazilian Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 02:00
Girls GI / Junior / Yellow / 44KG
(Day 1)
2-14
Gotowy
Anna Nascimento
Projeto Social Sementinha Do Amor / Avante
Maria Dias Hc Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Boys GI / Teen / White / 56KG
(Day 1)
4-21
Gotowy
Julio Carmo
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Saniel Freitas Sarigracie Top Team
Boys GI / Junior / Orange/Green / 34KG
(Day 1)
5-18
Gotowy
Claudio Rodrigues
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Gilson Santons Projeto Social Sementinha Do Amor / Avante
Boys GI / Junior / Yellow / 41KG
(Day 1)
1-18
Gotowy
Francisco Neto
Impacto Team
Yuri Silva Acao Reacao Jj Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Youth Women's GI / White / 52KG
(Day 1)
4-25
Gotowy
Anna Silva
Sarigracie Top Team
Erica Nunes ATRIUM BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
Boys GI / Junior / Grey / 45KG
(Day 1)
2-15
Gotowy
Eric Souza
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Enzo Gabriel Projeto Social Sementinha Do Amor / Avante
Boys GI / Junior / White / 45KG
(Day 1)
1-22
Gotowy
Willes Modesto
Projeto Social Sementinha Do Amor / Avante
Rhuam Santos Rd Top Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00