Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Day 2)
3-8
Gotowy
Caio Manoel Damasceno
Castro Team
Luiz Cardoso Zenith Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:16
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Day 2)
4-4
Gotowy
Anderson Campelo
Centro De Artes Marciais Hadha-Dojô
Wygrana na punkty - 05:00
Lourival Ferreira Lince Gold Team
Men's GI / Brown / Professional / 85KG
(Day 2)
2-7
Gotowy
Arliton Martins
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
Elcio Junior Gracie Barra
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Day 2)
5-7
Gotowy
Wandeson Silva
Araguaina Boka Bjj
João Dias Projeto Social Sementinha Do Amor / Avante Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Men's GI / Brown / Master 2 / 120KG
(Day 2)
Gotowy
Mayst Santos
Impacto Team
Wemersom Ferreira Impacto Team Wygrana walkowerem
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Day 2)
1-7
Gotowy
Kevem Silva
Equipe Vilhena Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Douglas Sousa Equipe Rickson jj
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Day 2)
4-6
Gotowy
Luiz Sanderson Da Fonseca
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Thiago Nunes Hunters Brazilian Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Day 2)
5-8
Gotowy
Andrey Santos
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Edgar Santos Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Men's GI / Brown / Master 1 / 77KG
(Day 2)
5-4
Gotowy
Alaercio Santos
SHUDUCA TEAM
Franklin Sá SHUDUCA TEAM Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 94KG
(Day 2)
3-10
Gotowy
Bruno Wendel
Equipe Rickson jj
Wygrana na punkty - 05:00
Romário Yllami
Men's GI / Black / Master 1 / 69KG
(Day 2)
2-5
Gotowy
Ederson Silva
Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:12
Luan Santana Impacto Team
Men's GI / Brown / Professional / 77KG
(Day 2)
3-5
Gotowy
RAILSON ABREU
F5 Jiu-Jitsu
Elder Brigida Hunters Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Day 2)
1-9
Gotowy
Gabriel Alencar
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Alexander Santo Academia Dragão
Men's GI / Black / Master 2 / 120KG
(Day 2)
Gotowy
Ricardo Santos
Impacto Team
Wygrana walkowerem
Divino Nascimento Impacto Team
Women's GI / Brown / Black / Professional / 62KG
(Day 2)
Gotowy
Hanna Ribeiro
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana walkowerem
Lara Bunn Nova União International
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Day 2)
3-11
Gotowy
Higor Lima
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Erick Chaves Squadron
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Day 2)
5-9
Gotowy
Wilson Trindade
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 04:59
João Dias Projeto Social Sementinha Do Amor / Avante
Men's GI / Brown / Professional / 120KG
(Day 2)
Gotowy
Wylian Gabriel
Impacto Team
Wygrana walkowerem
Thyago Cirino Projeto Social Sementinha Do Amor / Avante
Men's GI / Brown / Professional / 85KG
(Day 2)
Gotowy
Artur Dias
Sarigracie Top Team
Wygrana walkowerem
Elcio Junior Gracie Barra
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Day 2)
1-8
Gotowy
Luiz Oeiras
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Kevem Silva Equipe Vilhena Jiu-Jitsu
Men's GI / Brown / Professional / 120KG
(Day 2)
Gotowy
Ygor Canuto
Impacto Team
Wygrana walkowerem
Wylian Gabriel Impacto Team
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Day 2)
4-10
Gotowy
Allan Bronze
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Alan Pereira Hunters Brazilian Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Day 2)
1-10
Gotowy
Caio Duarte
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Joao Silva Hc Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Day 2)
3-9
Gotowy
Felipe Sousa
Projeto Social Sementinha Do Amor / Avante
Wygrana na punkty - 05:00
George Aguiar ATRIUM BJJ
Women's GI / Purple / Professional / 95KG
(Day 2)
5-12
Gotowy
Jamile Reis
Bulldog Team
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:46
Kemily Lima Araguaina Boka Bjj
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 2)
2-10
Gotowy
Samuel Silva
SHUDUCA TEAM
Felipe Itachi Hunters Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:49
Women's GI / Brown / Black / Professional / 62KG
(Day 2)
3-13
Gotowy
Eliane Rezende
Rodrigo Aleixo Jiu Jitsu
Hanna Ribeiro Hunters Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:03
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Day 2)
1-11
Gotowy
Luan Cavalcante
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Gabriel Vieira Equipe Vilhena Jiu-Jitsu
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Day 2)
4-8
Gotowy
Luiz Sanderson Da Fonseca
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Luis Filipe Carvalho SHUDUCA TEAM
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Day 2)
5-10
Gotowy
Edgar Santos
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
João Dias Projeto Social Sementinha Do Amor / Avante
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Day 2)
4-9
Gotowy
Thiago Nunes
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Lucas Cruz Hunters Brazilian Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 2)
2-11
Gotowy
Wolfgang Bunn
Nova União International
Maycom Conrado CAIO TERRA BJJ Wygrana na punkty - 05:00