Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Brown / Master 1 / 94KG
(Day 1)
1-51
Gotowy
Ulises Ale
Lotus Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:52
Hugo Alejandro Ramos Brasa (Felipe Costa)
Men's GI / Purple / Master 3 / 94KG
(Day 1)
2-46
Gotowy
Nahuel Herrera
Nova União International
Wygrana na punkty - 05:00
Juan Beiserman Lotus Club
Men's GI / White / Master 2 / 69KG
(Day 1)
4-56
Gotowy
Alberto Linarez
Positive Jiu Jitsu
Felix Rodrigo Lleucun Saldivia Yogui Bjj Argentina Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:43
Men's GI / Brown / Master 1 / 94KG
(Day 1)
1-53
Gotowy
Jean Mateluna Mallea
Ares Bjj Brasil
Osvaldo Morinigo Gracie Barra Asuncion Paraguay Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Men's GI / Purple / Master 1 / 85KG
(Day 1)
4-57
Gotowy
Joaquin Salcedo
Ratao Jiu Jitsu internacional
Wygrana na punkty - 05:00
Franco Edgard M Ares Bjj Brasil
Men's GI / Black / Master 2 / 77KG
(Day 1)
1-49
Gotowy
Fabio Fernandes
Checkmat International
Wygrana na punkty - 05:00
German Scoccimarro Gracie Humaita
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 1)
3-46
Gotowy
Bruno Velazquez
Gracie Barra Asuncion Paraguay
Manuel Vergara Gavilan Ares Bjj Brasil Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Day 1)
4-54
Gotowy
Jonathan Abel Acosta
Nova União International
Joel Podio Yogui Bjj Argentina Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 69KG
(Day 1)
2-47
Gotowy
Richard Lujan Silva
North South Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Rolando Retamales Gallardo Checkmat International
Men's GI / Brown / Master 1 / 94KG
(Day 1)
1-52
Gotowy
Patricio Gomez
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39
Ulises Ale Lotus Club
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Day 1)
3-49
Gotowy
Juan Aracati
Red Lions International
Wygrana na punkty - 05:00
Xian Machain Lotus Club
Men's GI / Purple / Master 1 / 85KG
(Day 1)
4-59
Gotowy
Ruben Dario Manzur
Irmaos Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:27
Angel Maturan Alliance
Men's GI / Purple / Master 1 / 94KG
(Day 1)
1-56
Gotowy
Damian Platero
Lotus Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Juan Carlos Chanampa Nova União International
Men's GI / Black / Master 4 / 77KG
(Day 1)
2-42
Gotowy
Julian Gomez
Nova União International
Wygrana na punkty - 05:19
Damian Guerra Gfteam
Men's GI / Purple / Master 1 / 85KG
(Day 1)
4-58
Gotowy
Martin Vlasanovich
Ares Bjj Uruguay
Wygrana na punkty - 05:00
Joaquin Salcedo Ratao Jiu Jitsu internacional
Men's GI / Purple / Master 2 / 69KG
(Day 1)
1-57
Gotowy
Gustavo Garcia
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:17
Chamorro Emiliano Academia 360 Argentina
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 1)
3-47
Gotowy
Alejo Martin Brauns
Alliance
Bruno Velazquez Gracie Barra Asuncion Paraguay Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:10
Men's GI / Blue / Master 1 / 69KG
(Day 1)
2-48
Gotowy
Martin Leo
Corpo e Mente
Albert Joren Ratao Jiu Jitsu internacional Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / Blue / Master 1 / 62KG
(Day 1)
1-58
Gotowy
Jimena Ibarrola
Gfteam
Pamela De Guardia Corpo e Mente Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 1)
4-62
Gotowy
Carlos Alfredo Aguirre Rivadeneira
Iturralde Arte Suave
Wygrana na punkty - 05:00
Pablo Barrenechea Yogui Bjj Argentina
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 1)
3-48
Gotowy
Jorge Luis Bardales Acosta
JFC Almeida JJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:46
Manuel Vergara Gavilan Ares Bjj Brasil
Men's GI / Purple / Master 1 / 85KG
(Day 1)
4-60
Gotowy
Joaquin Salcedo
Ratao Jiu Jitsu internacional
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Angel Maturan Alliance
Men's GI / Brown / Master 1 / 94KG
(Day 1)
1-54
Gotowy
Ulises Ale
Lotus Club
Jean Mateluna Mallea Ares Bjj Brasil Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Day 1)
3-50
Gotowy
Nicolas Dattoli
Positive Jiu Jitsu
Xian Machain Lotus Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 1)
4-63
Gotowy
Fernando De La Via
Nova União International
Wygrana na punkty - 05:00
Pablo Barrenechea Yogui Bjj Argentina
Women's GI / Blue / Amateur / 55KG
(Day 1)
3-52
Gotowy
Lara Verlatsky
Positive Jiu Jitsu
Micaela Carballo PRETO TEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:27
Women's GI / White / Master 1 / 62KG
(Day 1)
2-51
Gotowy
Malena Gonzalez
Ralph Gracie ARG
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:45
Julieta Eberhardt Brasa (Felipe Costa)
Men's GI OPEN / Black / Professional / Heavyweight (-120KG)
(Day 1)
4-65
Gotowy
Daniel Martins
Alliance Mario Reis
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Carlos Irigoitia Gracie Barra Legion, Asuncion
Women's GI / White / Master 1 / 70KG
(Day 1)
2-54
Gotowy
Viviana Hurtado
Ares Bjj Brasil
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:19
Desiree Abraham Nova União International
Men's GI / Purple / Master 1 / 85KG
(Day 1)
4-61
Gotowy
Martin Vlasanovich
Ares Bjj Uruguay
Ruben Dario Manzur Irmaos Club Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Day 1)
3-53
Gotowy
Alvaro Gomez De La Torre Cateriano
JFC Almeida JJ
Wygrana na punkty - 05:00
Pablo Viola Artola Corpo e Mente
Women's GI / Blue / Master 1 / 62KG
(Day 1)
1-59
Gotowy
Nicolle Schiaverano
Irmaos Club
Alejandra Bighi Team Mas bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:28