Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
3-21
Gotowy
Maxim Starodubtev
ON-TOP MOLDOVA
Dogari Nicolae ON-TOP MOLDOVA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
1-24
Gotowy
Alexandru Matgras
Ascendo Galati
Valeriu Grigoras Wolfpack_Cahul MD Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Saturday)
3-22
Gotowy
Ivan Sandul
Zr Team Association
Alexandr Ivanov Zr Team Association Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 01:34
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Saturday)
2-23
Gotowy
Valentin Kotov
Bjj Globetrotters
Danu Gorya ON-TOP MOLDOVA Wygrana na punkty - 05:00
Boys GI / Teen / Yellow - Orange/Green / 67KG
(Saturday)
1-22
Gotowy
Marius Marcu
A-Force BJJ International
Vlad Oala ON-TOP MOLDOVA Wygrana na punkty - 03:00
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
3-23
Gotowy
Nelu Bogdan
ON-TOP MOLDOVA
Toma Andrei Icon Romania Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Men's GI / Purple / Master 1 / 94KG
(Saturday)
1-25
Gotowy
Sergiu Goncear
ON-TOP MOLDOVA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
Unknown User ON-TOP MOLDOVA
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Saturday)
2-24
Gotowy
Ceban Dumitru
ON-TOP MOLDOVA
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Cezary Bielak Rio Grappling Club Poland
Youth Men's GI / White / 60KG
(Saturday)
1-26
Gotowy
Artur Markeev
Zr Team Association
Timur Rogov Zr Team Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:07
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
1-27
Gotowy
Iulian Gavrila
ATOS
Alexandru Matgras Ascendo Galati Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:30
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Saturday)
3-24
Gotowy
Nikolai Bockovar
Wolfpack_Cahul MD
David Burduja ON-TOP MOLDOVA Wygrana na punkty - 04:21
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Saturday)
2-25
Gotowy
Cristian Tugulea
ON-TOP MOLDOVA
Wygrana na punkty - 05:00
Valentin Kotov Bjj Globetrotters
Men's GI / White / Master 1 / 77KG
(Saturday)
1-28
Gotowy
Alex Dragulin
Icon Romania
Wygrana na punkty - 05:00
Yan Scritchii ON-TOP MOLDOVA
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Saturday)
2-26
Gotowy
Cucoara Alexandr
ON-TOP MOLDOVA
Cezary Bielak Rio Grappling Club Poland Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
3-25
Gotowy
Maxim Starodubtev
ON-TOP MOLDOVA
Wygrana na punkty - 05:00
Nelu Bogdan ON-TOP MOLDOVA
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Saturday)
2-27
Gotowy
Danu Gorya
ON-TOP MOLDOVA
Cristian Tugulea ON-TOP MOLDOVA Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
1-29
Gotowy
Valeriu Grigoras
Wolfpack_Cahul MD
Wygrana na punkty - 05:00
Alexandru Matgras Ascendo Galati
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
3-26
Gotowy
Dogari Nicolae
ON-TOP MOLDOVA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Toma Andrei Icon Romania
Boys NO-GI / Infant / White - Yellow / 50KG
(Saturday)
3-27
Gotowy
Nicolae Cantar
ON-TOP MOLDOVA
Arteom Sopiha ON-TOP MOLDOVA Wygrana na punkty - 03:00
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Saturday)
2-28
Gotowy
Ceban Dumitru
ON-TOP MOLDOVA
Wygrana na punkty - 05:00
Cezary Bielak Rio Grappling Club Poland
Boys NO-GI / Infant / Grey / 30KG
(Saturday)
1-30
Gotowy
David Popazu
Zr Team Association
Wygrana na punkty - 03:00
Andrei Petrachi ON-TOP MOLDOVA
Boys NO-GI / Teen / Yellow - Orange/Green / 67KG
(Saturday)
3-28
Gotowy
Marius Marcu
A-Force BJJ International
Wygrana na punkty - 03:00
Vlad Oala ON-TOP MOLDOVA
Boys NO-GI / Infant / Grey / 38KG
(Saturday)
2-29
Gotowy
Sebastian Fortuna
A-Force BJJ International
Vladislav Ceban Zr Team Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Boys NO-GI / Teen / Grey - Yellow / 62KG
(Saturday)
1-31
Gotowy
Pavel Arabadji
Wolfpack_Cahul MD
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:26
Bogdan Cantar ON-TOP MOLDOVA
Boys NO-GI / Teen / Grey / 50KG
(Saturday)
3-29
Gotowy
Anatolii Formuzal
ON-TOP MOLDOVA
Wygrana na punkty - 03:00
Brinza Nichita Zr Team Association
Boys NO-GI / Infant / White / 34KG
(Saturday)
2-30
Gotowy
Mircea Oala
Zr Team Association
Wygrana na punkty - 03:00
Valentir Ilia ON-TOP MOLDOVA
Boys NO-GI / Infant / Grey / 30KG
(Saturday)
1-32
Gotowy
Alexandru Bojenco
Wolfpack_Cahul MD
Andrei Petrachi ON-TOP MOLDOVA Wygrana na punkty - 03:00
Boys NO-GI / Teen / Yellow - Orange/Green / 67KG
(Saturday)
3-30
Gotowy
Denis Starodubtev
ON-TOP MOLDOVA
Vlad Oala ON-TOP MOLDOVA Wygrana na punkty - 03:00
Boys NO-GI / Teen / Grey - Yellow / 62KG
(Saturday)
1-33
Gotowy
Mamaliga Bogdan
ON-TOP MOLDOVA
Bogdan Cantar ON-TOP MOLDOVA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Boys NO-GI / Infant / Grey / 38KG
(Saturday)
2-31
Gotowy
Rustam Dermenji
Wolfpack_Cahul MD
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Sebastian Fortuna A-Force BJJ International
Boys NO-GI / Teen / Yellow / 56KG
(Saturday)
1-34
Gotowy
Alexandr Boiatiuc
Wolfpack_Cahul MD
Wygrana na punkty - 03:00
Nichita Porcescu A-Force BJJ International
Boys NO-GI / Junior / Grey - Yellow / 60KG
(Saturday)
2-32
Gotowy
Mihail Bojenco
Wolfpack_Cahul MD
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Damiano Taras Zr Team Association