Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
2-7
Gotowy
LEE Hyung Seok
Six Blades Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Youngchan Kim Songdo Brazilian Jiujitsu Academy
Men's GI / White / Master 1 / 94KG
(Saturday)
4-7
Gotowy
Sungjun Park
John Frankl Bjj
Wygrana na punkty - 05:00
Hahyeon Seong Overlimit Korea
Women's GI / White / Amateur / 70KG
(Saturday)
3-11
Gotowy
Goeun Kim
Carlson Gracie Korea
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Jihye Park Kj Competition Team
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-10
Gotowy
Ahn DeokWoo
Kj Competition Team
Chan Hee Lee Bon Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Men's GI / White / Master 1 / 120KG
(Saturday)
4-10
Gotowy
Carlos Galvan
Kris Kim Brazilian Jiu-Jitsu
Micheal Simmons Ronin jiu jitsu mwr Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
3-13
Gotowy
Jackson Creighton
Cobra Kai Jiu Jitsu Korea
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:55
Josh Pettet Ronin jiu jitsu mwr
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
2-8
Gotowy
Chan Woo Park
Tri-Force Jiu-Jitsu Academy
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:01
Younghoon Park Korea Bjj
Men's GI / White / Master 1 / 62KG
(Saturday)
1-13
Gotowy
Kyeong Seob Shin
Kj Competition Team
Park Jongwan Korea Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:05
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-11
Gotowy
SEUNGTAEK MIN
Jhon Frankl Jiu Jitsu Gimpo Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:05
Ahn DeokWoo Kj Competition Team
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
2-9
Gotowy
Kimdowon Kim
Groundcore
LEE Hyung Seok Six Blades Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:32
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
4-12
Gotowy
Julian Minatel
Brazilian Top Team
Wygrana na punkty - 05:00
GWANWOO SONG Inglorious Grapplers
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
3-14
Gotowy
Ezra Filo
Kris Kim Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Sungho Song John Frankl Bjj
Men's GI / White / Master 1 / 94KG
(Saturday)
4-8
Gotowy
Bong Gil Jung
Korea Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Sungjun Park John Frankl Bjj
Men's GI / White / Master 1 / 69KG
(Saturday)
1-14
Gotowy
Sang June Han
Overlimit Korea
NakJoon Kim Songdo Brazilian Jiujitsu Academy Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / Purple / Professional / 55KG
(Saturday)
2-11
Gotowy
Sei Yul Jeong
Korea Bjj
Soni Khan KINGDOM Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / White / Amateur / 70KG
(Saturday)
3-12
Gotowy
Lee Songjeong
Korea Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
DABIN YOON Bon Jiu Jitsu
Men's GI / White / Master 1 / 120KG
(Saturday)
4-11
Gotowy
Benjamin Yoo
Kris Kim Brazilian Jiu-Jitsu
Micheal Simmons Ronin jiu jitsu mwr Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
2-10
Gotowy
Younghoon Park
Korea Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Kimdowon Kim Groundcore
Men's GI / White / Master 1 / 77KG
(Saturday)
1-16
Gotowy
Yoo Dongyoon
Korea Bjj
Ariunbayar Dashtseren Garuda Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / Purple / Professional / 55KG
(Saturday)
2-12
Gotowy
Mina Jeong
Bon Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
NARA JIN TEAM ROOKIE KOREA
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
3-15
Gotowy
Josh Pettet
Ronin jiu jitsu mwr
Wygrana na punkty - 05:00
Sungho Song John Frankl Bjj
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-12
Gotowy
INSU YOON
Korea Bjj
Chan Hee Lee Bon Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
3-17
Gotowy
Mibo Seo
Korea Bjj
Victor Margheriti Korea Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:54
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
4-13
Gotowy
Jason Smith
Bon Jiu Jitsu
JeongSu Kim Kj Competition Team Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Master 1 / 69KG
(Saturday)
1-15
Gotowy
Young Jun Song
Kj Competition Team
Sang June Han Overlimit Korea Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
3-18
Gotowy
Hyeon Jun Park
Dcbs
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Beom Seok Ko Korea Bjj
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
4-14
Gotowy
Jong Seung Choi
Bon Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Julian Minatel Brazilian Top Team
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
3-16
Gotowy
Jackson Creighton
Cobra Kai Jiu Jitsu Korea
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:37
Ezra Filo Kris Kim Brazilian Jiu-Jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
4-15
Gotowy
JeongSu Kim
Kj Competition Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Ung Bi Lee Dcbs
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
3-19
Gotowy
Seok Young Lee
Garuda Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Beom Seok Ko Korea Bjj
Men's GI / White / Master 1 / 77KG
(Saturday)
1-17
Gotowy
Seokjin Oh
Korea Bjj
Wygrana na punkty - 05:00
Yoo Dongyoon Korea Bjj
Men's GI / Blue / Amateur / 56KG
(Saturday)
4-16
Gotowy
Lee Hyunmyung
Bon Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:05
PARK JunHong John Frankl Bjj