Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Blue / Master 1 / 69KG
(Saturday)
4-24
Gotowy
Shin Minsu
YUHON BJJ ACADEMY
Wygrana na punkty - 05:00
Sang-hoon Han Carlson Gracie Korea
Men's GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Saturday)
1-26
Gotowy
Hanbeen Seo
Kj Competition Team
Wygrana na punkty - 05:00
Seyong Jeon YUHON BJJ ACADEMY
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
4-25
Gotowy
Minchang Kim
Gracie Barra Korea
Gunbayar Natsagdorj Garuda Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Men's GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Saturday)
3-28
Gotowy
Munsu Jeon
YUHON BJJ ACADEMY
Joshua Whitehead Kris Kim Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:19
Men's GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Saturday)
4-26
Gotowy
HyoJin Jeon
John Frankl Bjj
Sanghwan Jin Songdo Brazilian Jiujitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Men's GI / Purple / Professional / 120KG
(Saturday)
3-29
Gotowy
JUNIL YOUK
Six Blades Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
Wooyeol Lee Groundcore
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-27
Gotowy
Hanjoon Bae
Korea Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39
Jong Hyuck Park Tri-Force Seoul
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Saturday)
3-30
Gotowy
Jin Yong Jo
John Frankl Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Myeonghyeon Lee Bon Jiu Jitsu
Men's GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Saturday)
4-27
Gotowy
Sang Tae Park
Bon Jiu Jitsu
HyoJin Jeon John Frankl Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:17
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Saturday)
2-22
Gotowy
Taeheum Jo
Checkmat International
KIM INKWANG Jiu Jitsu Lab Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Saturday)
3-31
Gotowy
Enkh-Erdene Dolgorjav
BB Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:08
Myeonghyeon Lee Bon Jiu Jitsu
Men's GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Saturday)
4-28
Gotowy
Jongdo Seok
John Frankl Bjj
Sanghwan Jin Songdo Brazilian Jiujitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Men's GI / Brown / Professional / 77KG
(Saturday)
2-23
Gotowy
Hyeon Seok Yi
Gracie Barra Korea
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:52
Youngjae Lee John Frankl Bjj
Men's NO-GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-28
Gotowy
Soloman Winn
Ronin jiu jitsu mwr
Wygrana na punkty - 05:00
Jared Johnson Ronin jiu jitsu mwr
Women's NO-GI / White / Amateur / 70KG
(Saturday)
4-29
Gotowy
Seong Yeong Lee
Bon Jiu Jitsu
Lee Songjeong Korea Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Men's NO-GI / White / Master 1 / 77KG
(Saturday)
4-30
Gotowy
Ariunbayar Dashtseren
Garuda Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Yoo Dongyoon Korea Bjj
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Saturday)
2-24
Gotowy
SANGHUN LEE
John Frankl Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
Taeheum Jo Checkmat International
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Saturday)
3-32
Gotowy
Lee Giyeong
TEAM ROOKIE KOREA
Jin Yong Jo John Frankl Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Men's NO-GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
3-33
Gotowy
Josh Pettet
Ronin jiu jitsu mwr
Adrian Tankersley Cobra Kai Jiu Jitsu Korea Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:37
Men's NO-GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-29
Gotowy
Aidan Naylor
Ronin jiu jitsu mwr
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Nathan Morales Kuya Jiu-Jitsu
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
4-31
Gotowy
Jaren-Ray Leon Guerrero
Kuya Jiu-Jitsu
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:33
Darriun Spiller Ronin jiu jitsu mwr
Men's NO-GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
1-30
Gotowy
Pedro Lopez
Ronin jiu jitsu mwr
Victor Margheriti Korea Bjj Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
3-34
Gotowy
Jayden DeLair
Ronin jiu jitsu mwr
Jackson Creighton Cobra Kai Jiu Jitsu Korea Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
4-32
Gotowy
Euichang Choe
Bon Jiu Jitsu
GWANWOO SONG Inglorious Grapplers Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
Men's NO-GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
3-35
Gotowy
Steven Johnson
Ronin jiu jitsu mwr
JaWilliam Brown Ronin jiu jitsu mwr Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
4-33
Gotowy
Ung Bi Lee
Dcbs
Julian Minatel Brazilian Top Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Men's NO-GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-31
Gotowy
Jared Johnson
Ronin jiu jitsu mwr
Nathan Morales Kuya Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
3-36
Gotowy
Daniel Schoellkopf
Ronin jiu jitsu mwr
Adrian Tankersley Cobra Kai Jiu Jitsu Korea Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Saturday)
2-25
Gotowy
KIM INKWANG
Jiu Jitsu Lab
SANGHUN LEE John Frankl Bjj Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-32
Gotowy
Seok Young Lee
Garuda Jiu Jitsu Academy
Hanjoon Bae Korea Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:50
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
4-34
Gotowy
Euichang Choe
Bon Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Ung Bi Lee Dcbs
Men's NO-GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
3-37
Gotowy
Jackson Creighton
Cobra Kai Jiu Jitsu Korea
JaWilliam Brown Ronin jiu jitsu mwr Wygrana na punkty - 05:00