Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls GI / Teen / Grey - Yellow / 63KG
(Saturday)
2-12
Gotowy
Leona Vrzic
Mladost BD
Ajla Skopljak Redzovic Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Boys GI / Teen / White / 72KG
(Saturday)
5-14
Gotowy
Benjamin Hadzovic
Frota Academy
Jakov Mladineo Infinity BJJ Split Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Teen / Yellow / 62KG
(Saturday)
4-15
Gotowy
Petar Dzudovic
Mata Leao A-Force BJJ Montenegro
Dario Schumacher Checkmat International Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Infant / Orange / 34KG
(Saturday)
3-13
Gotowy
Jusuf Tutnic
Frota Academy
Niksa Durovic Mata Leao A-Force BJJ Montenegro Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Teen / White / 56KG
(Saturday)
1-15
Gotowy
Vasilije Stojovic
Mata Leao A-Force BJJ Montenegro
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:57
Anel Mujezinovic Frota Academy
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Saturday)
2-13
Gotowy
Jakob Jurjevec
Martin Krpan Litija
Nikola Mitrovic Mata Leao A-Force BJJ Montenegro Wygrana na punkty - 04:00
Youth Men's GI / White / 94KG
(Saturday)
5-15
Gotowy
Unknown User
Infinity BJJ Split
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:52
Marko Kijanica JJK Fortress
Boys GI / Junior / Orange/Green / 50KG
(Saturday)
3-14
Gotowy
Boris Ilin
Mata Leao A-Force BJJ Montenegro
Wygrana na punkty - 03:00
Ibrahim Niksic Frota Academy
Girls GI / Teen / Orange/Green / 57KG
(Saturday)
1-16
Gotowy
Elena Jovanovic
Mata Leao A-Force BJJ Montenegro
Kata Nenadic Mladost BD Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Teen / Orange/Green / 84KG
(Saturday)
4-16
Gotowy
Fran Kapetan
Rio Grappling Club Croatia
Ilijas Kapic Frota Academy Wygrana na punkty - 03:00
Girls GI / Teen / Grey - Yellow / 63KG
(Saturday)
2-14
Gotowy
Nedzla Detlic
Frota Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Leona Vrzic Mladost BD
Boys GI / Junior / Orange/Green / 41KG
(Saturday)
5-16
Gotowy
Vukasin Kunaica
MMA&BJJ SECUTOR ŠA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Ahmed Fetic Frota Academy
Boys GI / Teen / Grey / 56KG
(Saturday)
3-15
Gotowy
Afan Basalic
BJJ Brotherhood - Ferrari Team Bosnia
Rua Kvapil Martin Krpan Litija Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Youth Men's GI / White / 73KG
(Saturday)
1-17
Gotowy
Fabio Ivandic
Infinity BJJ Split
Timon Zrnic StefBre MMA Wygrana na punkty - 04:00
Boys GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Saturday)
4-17
Gotowy
Veljko Kunaica
MMA&BJJ SECUTOR ŠA
Borna Bionda Rio Grappling Club Croatia Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Teen / Orange/Green / 50KG
(Saturday)
3-16
Gotowy
Balsa Sindjic
Mata Leao A-Force BJJ Montenegro
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Selman Maglic Frota Academy
Youth Women's GI / Blue / 57KG
(Saturday)
2-15
Gotowy
Nora Filic
Rio Grappling Club Croatia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:37
Iman Mrsevic Redzovic Jiu Jitsu
Boys GI / Teen / White / 72KG
(Saturday)
5-17
Gotowy
Andrija Lekic
Mata Leao A-Force BJJ Montenegro
Wygrana na punkty - 03:00
Jakov Mladineo Infinity BJJ Split
Boys GI / Teen / White - Yellow / 84KG
(Saturday)
3-17
Gotowy
Valentin Perkovic
Infinity BJJ Split
Ismail Custovic Frota Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
Boys GI / Teen / Grey / 72KG
(Saturday)
4-18
Gotowy
Marijan Boljevic
Mata Leao A-Force BJJ Montenegro
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:13
Abdurahman Herak BJJ Brotherhood - Ferrari Team Bosnia
Youth Men's GI / White / 55KG
(Saturday)
1-18
Gotowy
Mehdiyev Fuad
Grappland
Danis Dzaferagic BJJ Brotherhood - Ferrari Team Bosnia Wygrana na punkty - 04:00
Youth Men's GI / White / 66KG
(Saturday)
4-19
Gotowy
Andrija Djurovic
Montenegro Top Team
Faruk Kapetanovic fight sports - ruckus jj Wygrana na punkty - 04:00
Girls GI / Teen / Grey - Yellow / 57KG
(Saturday)
3-18
Gotowy
Ajla Saracevic
Redzovic Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Sandra Sabic Martin Krpan Litija
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
2-16
Gotowy
Nebojsa Grabovac
Gracie Barra Belgrade
Aldo Martinac Infinity BJJ Split Wygrana na punkty - 04:59
Youth Men's GI / White / 94KG
(Saturday)
5-18
Gotowy
Jahja Lisancic
BJJ Brotherhood - Ferrari Team Bosnia
Wygrana na punkty - 04:00
Marko Kijanica JJK Fortress
Youth Men's GI / White / 73KG
(Saturday)
1-19
Gotowy
Mario Maric
Montenegro Top Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Fabio Ivandic Infinity BJJ Split
Youth Men's GI / White / 66KG
(Saturday)
4-20
Gotowy
Izak Kalisnik
Martin Krpan Litija
Mateo Milojevic BJJ Brotherhood - Ferrari Team Bosnia Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:13
Youth Men's GI / White / 55KG
(Saturday)
1-20
Gotowy
Aleksa Sukovic
Mata Leao A-Force BJJ Montenegro
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:18
Mehdiyev Fuad Grappland
Girls GI / Teen / Grey - Yellow / 57KG
(Saturday)
3-19
Gotowy
Elena Kotarac
Rio Grappling Club Croatia
Wygrana na punkty - 03:00
Ajna Demirovic Frota Academy
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Saturday)
5-19
Gotowy
Sven Durkovic
JJK Fortress
Veljko Sekulic Neves Brazilian Jiu Jitsu Association Wygrana na punkty - 04:00
Girls GI / Teen / Grey - Yellow / 63KG
(Saturday)
2-17
Gotowy
Ajla Skopljak
Redzovic Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Nedzla Detlic Frota Academy
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
1-21
Gotowy
Vladan Djurdjevic
Gracie Barra Belgrade
Salem Zukic Flavio Teixeira Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 06:00