Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's NO-GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
4-40
Gotowy
Ahmed Negm
Gremlin Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Tarik Sofovic Frota Academy
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
5-43
Gotowy
Noam Sadeh
Mladost BD
Malik Bektas BJJ Brotherhood - Ferrari Team Bosnia Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-35
Gotowy
Anur Smajlovic
BJJ Brotherhood - Ferrari Team Bosnia
Dzanin Kudus fight sports - ruckus jj Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 120KG
(Saturday)
3-40
Gotowy
Ahmed Babic
Gremlin Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Eugen Laljak Mladost BD
Men's NO-GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
5-44
Gotowy
Salem Zukic
Flavio Teixeira Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Amar Begovic Frota Academy
Men's NO-GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
4-41
Gotowy
Marko Volarevic
MIZFITS JIU JITSU ACADEMY SPLIT
Wygrana na punkty - 05:00
Imad Jojic BJJ Brotherhood - Ferrari Team Bosnia
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
1-40
Gotowy
Uros Jovanovic
Gracie Barra Belgrade
Aleksa Rasovic Mata Leao A-Force BJJ Montenegro Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:29
Women's NO-GI / Blue / Amateur / 95KG
(Saturday)
5-45
Gotowy
Bernadette Marsano
Pslpb Cicero Costha
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:15
Jelena Jovanovic Mata Leao A-Force BJJ Montenegro
Men's NO-GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
4-42
Gotowy
Adnan Bratanovic
Frota Academy
Ajdin Trako StefBre MMA Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Saturday)
5-46
Gotowy
Ilya Setchikov
Universal Jiu Jitsu
Nikola Kahvedzic M.O.D UAE Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Men's GI / Black / Master 1 / 85KG
(Saturday)
2-34
Gotowy
Domen Drnovsek
Martin Krpan Litija
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:02
Adlan Dzhabrailov Brasa (Felipe Costa)
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
1-41
Gotowy
Lazar Popovic
Montenegro Top Team
Nemanja Mandic Pit Bull Jiu Jitsu Montenegro Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Brown / Professional / 85KG
(Saturday)
5-47
Gotowy
Mahammad Ahmadzada
Grappland
Wygrana na punkty - 05:00
Kerim Keles Gfteam
Men's NO-GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
4-43
Gotowy
David Peric
INVICTUS BJJ
Aldo Martinac Infinity BJJ Split Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-36
Gotowy
Vojin Gulic
Gfteam
Adrian Majstoric JJK Fortress Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
1-42
Gotowy
Anze Span
Gracie Barra Ljubljana
Wygrana na punkty - 05:00
Aleksandar Burzanovic Mata Leao A-Force BJJ Montenegro
Men's NO-GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Saturday)
5-35
Gotowy
ITON SHAMSADOV
Brasa (Felipe Costa)
Ilya Setchikov Universal Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Men's NO-GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
4-44
Gotowy
Ahmed Negm
Gremlin Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Marko Volarevic MIZFITS JIU JITSU ACADEMY SPLIT
Men's NO-GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
3-41
Gotowy
Dusan Babic
Gfteam
Kan Aganovic BJJ Brotherhood - Ferrari Team Bosnia Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Black / Professional / 120KG
(Saturday)
3-38
Gotowy
Nikola Perovic
Mata Leao A-Force BJJ Montenegro
Wygrana na punkty
Almir Kapic Frota Academy
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-37
Gotowy
Anatoly Holozion
Gfteam
Dzanin Kudus fight sports - ruckus jj Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Men's NO-GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
1-43
Gotowy
Omer Negm
Gremlin Jiu Jitsu
Aleksa Rasovic Mata Leao A-Force BJJ Montenegro Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
Gotowy
Vuk Dzudovic
Mata Leao A-Force BJJ Montenegro
Wygrana walkowerem
Nikola Kvocka Rio Grappling Club Croatia
Men's NO-GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
4-45
Gotowy
Ajdin Trako
StefBre MMA
Aldo Martinac Infinity BJJ Split Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Men's NO-GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Saturday)
5-40
Gotowy
Nikola Kahvedzic
M.O.D UAE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:03
Ilya Setchikov Universal Jiu Jitsu
Men's NO-GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
3-42
Gotowy
Eray Muslu
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
Jovan Dzudovic Mata Leao A-Force BJJ Montenegro
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-38
Gotowy
Adrian Majstoric
JJK Fortress
Teo Tolo Infinity BJJ Split Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Purple / Master 1 / 94KG
(Saturday)
4-46
Gotowy
Adam Dikaev
Brasa (Felipe Costa)
Novak Sakotic Zr Team Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Men's NO-GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
4-47
Gotowy
Marko Volarevic
MIZFITS JIU JITSU ACADEMY SPLIT
Wygrana na punkty - 05:00
Ajdin Trako StefBre MMA
Men's NO-GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
3-43
Gotowy
Leon Nad
Rio Grappling Club Croatia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Kan Aganovic BJJ Brotherhood - Ferrari Team Bosnia
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
1-39
Gotowy
Luka Bojanic
Pound For Pound Team
Vuk Dzudovic Mata Leao A-Force BJJ Montenegro Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Men's NO-GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
Gotowy
Anatoly Holozion
Gfteam
Wygrana walkowerem
Adrian Majstoric JJK Fortress