Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Sunday)
4-16
Gotowy
Wesam Chamma
Sydney Wrestling Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Saladdin Chami Sydney Wrestling Academy
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Sunday)
1-14
Gotowy
Jayden Pan
Gracie Barra Oceania
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Kaan Topal Sydney Wrestling Academy
Boys GI / Junior / Grey / 41KG
(Sunday)
3-17
Gotowy
Michael Hatzis
SJJA Australia
Jibril Kowaider Sydney Wrestling Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Girls GI / Infant / Grey / 36KG
(Sunday)
6-16
Gotowy
Georgia Mantsis
Gracie Barra Carlton
Alisa Gundogan SJJA Australia Wygrana na punkty - 01:24
Girls GI / Infant / Yellow / 32KG
(Sunday)
2-18
Gotowy
Yurika Santos
SJJA Australia
Wygrana na punkty - 03:00
Penelope Phair Tello Gracie Barra Bondi
Boys GI / Infant / Grey / 30KG
(Sunday)
4-17
Gotowy
Marcus Vu
Gracie Barra Oceania
Poyraz Baserdem Grappling Bros / GFTeam Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Boys GI / Infant / Yellow / 30KG
(Sunday)
5-16
Gotowy
Zane Moisey
Gracie Barra Oceania
Oliver Funge Gracie Barra Bondi Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Girls GI / Infant / Grey - Yellow / 40KG
(Sunday)
1-18
Gotowy
Yves Lebdeh
Australian Elite Team
Wygrana na punkty - 03:00
Marina Lima Guigo Jiu Jitsu
Boys GI / Junior / Grey / 37KG
(Sunday)
4-18
Gotowy
Cruize Chase
Ortiz Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Davi Marx Gracie Barra Oceania
Boys GI / Junior / Grey / 41KG
(Sunday)
3-18
Gotowy
Muhammad Sankari
Sydney Wrestling Academy
Salvatore Kritsotakis Gracie Barra Bondi Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Girls GI / Infant / Grey / 36KG
(Sunday)
6-17
Gotowy
Olivia Gilhooly
Grappling Bros / GFTeam
Milana Panic ABSOLUTE MMA AUSTRALIA Wygrana na punkty - 02:06
Boys GI / Infant / Grey / 42KG
(Sunday)
5-17
Gotowy
Ali Anmak
Sydney Wrestling Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Zakariyah Kowaider Sydney Wrestling Academy
Boys GI / Junior / Yellow - Orange - Green / 45KG
(Sunday)
2-19
Gotowy
Dante Barbanera
Team Perosh Mixed Martial Arts
Mikail Tamoz AUSTRALIAN SUBMISSION ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Boys GI / Infant / Grey / 30KG
(Sunday)
4-19
Gotowy
Marcus Vu
Gracie Barra Oceania
Chorus Liu Gracie Barra Carlton Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Junior / Grey / 45KG
(Sunday)
3-19
Gotowy
Cobain Smith
Ground Control BJJ Academy
Lucca Gill Gracie Barra St.Peters Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Girls GI / Infant / Grey - Yellow / 48KG
(Sunday)
1-17
Gotowy
Adelaide Page
Iconic Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Khloe Scarcella Ground Control BJJ Academy
Boys GI / Teen / Yellow / 67KG
(Sunday)
2-20
Gotowy
Adam Moisey
Gracie Barra Oceania
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Lincoln Silver Gracie Humaita Australia
Boys GI / Infant / Grey / 46KG
(Sunday)
6-18
Gotowy
Boston Lindsay
Gracie Barra Charlestown
Jibreel Farghaly Sydney Wrestling Academy Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Infant / Yellow / 34KG
(Sunday)
5-18
Gotowy
Liam Hawley
Braddah Jiu Jitsu
Ali Halawi Gracie Barra St.Peters Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Girls GI / Infant / Yellow / 32KG
(Sunday)
2-21
Gotowy
Eve Tancin
Dominance Will-Machado
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Yurika Santos SJJA Australia
Girls GI / Junior / Grey / 48KG
(Sunday)
3-20
Gotowy
Hanna Chiu
Gracie Barra Oceania
Isabelle Mercieca Gracie Barra Oceania Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Boys GI / Junior / White - Grey / 66KG
(Sunday)
4-20
Gotowy
Ahmet Anmak
Sydney Wrestling Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Solomon Kula Gracie Barra Oceania
Boys GI / Teen / Yellow / 56KG
(Sunday)
1-19
Gotowy
Micah Lam
High Rollers
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Max Bruce Ortiz Martial Arts Academy
Boys GI / Junior / Yellow - Orange - Green / 45KG
(Sunday)
2-22
Gotowy
Kevin Park
Gracie Barra Bondi
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Dante Barbanera Team Perosh Mixed Martial Arts
Girls GI / Junior / Grey / 40KG
(Sunday)
6-19
Gotowy
Gracie Mitchell
Gracie Barra Oceania
Kalani Roberts Gracie Humaita Botany Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Boys GI / Junior / White - Grey / 66KG
(Sunday)
4-21
Gotowy
Tomislav Ribicic
Gracie Barra Oceania
Wygrana na punkty - 03:00
Austin Thorn Gracie Humaita Botany
Boys GI / Junior / Grey / 45KG
(Sunday)
3-21
Gotowy
Lochie Cameron
High Rollers
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Cobain Smith Ground Control BJJ Academy
Boys GI / Teen / Orange/Green / 56KG
(Sunday)
2-23
Gotowy
Sam Cassaniti
High Rollers
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Leon Fisher Ortiz Martial Arts Academy
Boys GI / Infant / Yellow / 34KG
(Sunday)
5-21
Gotowy
Thomas Zelenak
Gracie Barra Oceania
Wygrana na punkty - 03:00
Liam Hawley Braddah Jiu Jitsu
Boys GI / Infant / Grey / 46KG
(Sunday)
6-20
Gotowy
Leo Marino
Alliance Jiu Jitsu North Shore
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Boston Lindsay Gracie Barra Charlestown
Girls GI / Infant / Grey - Yellow / 48KG
(Sunday)
1-20
Gotowy
Charlise Haynes
AUSTRALIAN SUBMISSION ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Adelaide Page Iconic Jiu Jitsu
Girls GI / Junior / Grey - Yellow / 63KG
(Sunday)
3-22
Gotowy
Alexandra Sendeckaya
Gracie Barra Oceania
Amaris Villanueva SJJA Australia Wygrana na punkty - 03:00