Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Sunday)
4-16
Färdig
Wesam Chamma
Sydney Wrestling Academy
Vann på Submission - 00:36
Saladdin Chami Sydney Wrestling Academy
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Sunday)
1-14
Färdig
Jayden Pan
Gracie Barra Oceania
Vann på Submission - 00:42
Kaan Topal Sydney Wrestling Academy
Boys GI / Junior / Grey / 41KG
(Sunday)
3-17
Färdig
Michael Hatzis
SJJA Australia
Jibril Kowaider Sydney Wrestling Academy Vann på Submission - 02:08
Girls GI / Infant / Grey / 36KG
(Sunday)
6-16
Färdig
Georgia Mantsis
Gracie Barra Carlton
Alisa Gundogan SJJA Australia Vann på poäng - 01:24
Girls GI / Infant / Yellow / 32KG
(Sunday)
2-18
Färdig
Yurika Santos
SJJA Australia
Vann på poäng - 03:00
Penelope Phair Tello Gracie Barra Bondi
Boys GI / Infant / Grey / 30KG
(Sunday)
4-17
Färdig
Marcus Vu
Gracie Barra Oceania
Poyraz Baserdem Grappling Bros / GFTeam Vann på Submission - 00:17
Boys GI / Infant / Yellow / 30KG
(Sunday)
5-16
Färdig
Zane Moisey
Gracie Barra Oceania
Oliver Funge Gracie Barra Bondi Vann på Submission - 01:49
Girls GI / Infant / Grey - Yellow / 40KG
(Sunday)
1-18
Färdig
Yves Lebdeh
Australian Elite Team
Vann på poäng - 03:00
Marina Lima Guigo Jiu Jitsu
Boys GI / Junior / Grey / 37KG
(Sunday)
4-18
Färdig
Cruize Chase
Ortiz Martial Arts Academy
Vann på Submission - 00:44
Davi Marx Gracie Barra Oceania
Boys GI / Junior / Grey / 41KG
(Sunday)
3-18
Färdig
Muhammad Sankari
Sydney Wrestling Academy
Salvatore Kritsotakis Gracie Barra Bondi Vann på Submission - 01:06
Girls GI / Infant / Grey / 36KG
(Sunday)
6-17
Färdig
Olivia Gilhooly
Grappling Bros / GFTeam
Milana Panic ABSOLUTE MMA AUSTRALIA Vann på poäng - 02:06
Boys GI / Infant / Grey / 42KG
(Sunday)
5-17
Färdig
Ali Anmak
Sydney Wrestling Academy
Vann på poäng - 03:00
Zakariyah Kowaider Sydney Wrestling Academy
Boys GI / Junior / Yellow - Orange - Green / 45KG
(Sunday)
2-19
Färdig
Dante Barbanera
Team Perosh Mixed Martial Arts
Mikail Tamoz AUSTRALIAN SUBMISSION ACADEMY Vann på Submission - 00:26
Boys GI / Infant / Grey / 30KG
(Sunday)
4-19
Färdig
Marcus Vu
Gracie Barra Oceania
Chorus Liu Gracie Barra Carlton Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Junior / Grey / 45KG
(Sunday)
3-19
Färdig
Cobain Smith
Ground Control BJJ Academy
Lucca Gill Gracie Barra St.Peters Vann på Submission - 01:43
Girls GI / Infant / Grey - Yellow / 48KG
(Sunday)
1-17
Färdig
Adelaide Page
Iconic Jiu Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Khloe Scarcella Ground Control BJJ Academy
Boys GI / Teen / Yellow / 67KG
(Sunday)
2-20
Färdig
Adam Moisey
Gracie Barra Oceania
Vann på Submission - 01:03
Lincoln Silver Gracie Humaita Australia
Boys GI / Infant / Grey / 46KG
(Sunday)
6-18
Färdig
Boston Lindsay
Gracie Barra Charlestown
Jibreel Farghaly Sydney Wrestling Academy Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Infant / Yellow / 34KG
(Sunday)
5-18
Färdig
Liam Hawley
Braddah Jiu Jitsu
Ali Halawi Gracie Barra St.Peters Vann på Submission - 00:30
Girls GI / Infant / Yellow / 32KG
(Sunday)
2-21
Färdig
Eve Tancin
Dominance Will-Machado
Vann på Submission - 02:18
Yurika Santos SJJA Australia
Girls GI / Junior / Grey / 48KG
(Sunday)
3-20
Färdig
Hanna Chiu
Gracie Barra Oceania
Isabelle Mercieca Gracie Barra Oceania Vann på Submission - 03:00
Boys GI / Junior / White - Grey / 66KG
(Sunday)
4-20
Färdig
Ahmet Anmak
Sydney Wrestling Academy
Vann på Submission - 01:32
Solomon Kula Gracie Barra Oceania
Boys GI / Teen / Yellow / 56KG
(Sunday)
1-19
Färdig
Micah Lam
High Rollers
Vann på Submission - 01:38
Max Bruce Ortiz Martial Arts Academy
Boys GI / Junior / Yellow - Orange - Green / 45KG
(Sunday)
2-22
Färdig
Kevin Park
Gracie Barra Bondi
Vann på Submission - 01:53
Dante Barbanera Team Perosh Mixed Martial Arts
Girls GI / Junior / Grey / 40KG
(Sunday)
6-19
Färdig
Gracie Mitchell
Gracie Barra Oceania
Kalani Roberts Gracie Humaita Botany Vann på Submission - 01:36
Boys GI / Junior / White - Grey / 66KG
(Sunday)
4-21
Färdig
Tomislav Ribicic
Gracie Barra Oceania
Vann på poäng - 03:00
Austin Thorn Gracie Humaita Botany
Boys GI / Junior / Grey / 45KG
(Sunday)
3-21
Färdig
Lochie Cameron
High Rollers
Vann på Submission - 02:15
Cobain Smith Ground Control BJJ Academy
Boys GI / Teen / Orange/Green / 56KG
(Sunday)
2-23
Färdig
Sam Cassaniti
High Rollers
Vann på Submission - 00:26
Leon Fisher Ortiz Martial Arts Academy
Boys GI / Infant / Yellow / 34KG
(Sunday)
5-21
Färdig
Thomas Zelenak
Gracie Barra Oceania
Vann på poäng - 03:00
Liam Hawley Braddah Jiu Jitsu
Boys GI / Infant / Grey / 46KG
(Sunday)
6-20
Färdig
Leo Marino
Alliance Jiu Jitsu North Shore
Vann på Submission - 01:18
Boston Lindsay Gracie Barra Charlestown
Girls GI / Infant / Grey - Yellow / 48KG
(Sunday)
1-20
Färdig
Charlise Haynes
AUSTRALIAN SUBMISSION ACADEMY
Vann på Submission - 01:42
Adelaide Page Iconic Jiu Jitsu
Girls GI / Junior / Grey - Yellow / 63KG
(Sunday)
3-22
Färdig
Alexandra Sendeckaya
Gracie Barra Oceania
Amaris Villanueva SJJA Australia Vann på poäng - 03:00