Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls GI / Infant / Grey / 32KG
(Day 1)
1-12
Gotowy
Kisha Montserrat Cruz Galan
Bujutsu
Gutierrez Ambar Escola Mente E Corpo Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
Girls GI / Teen / Grey / 63KG
(Day 1)
2-11
Gotowy
Patricia Pacheco
Gracie Barra Playa del Carmen
Vicky Denisse Alfau Carbonell Bujutsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Boys GI / Teen / Orange/Green / 46KG
(Day 1)
Gotowy
Derek Paolo Carrasco Vergara
Gracie Barra Playa del Carmen
Juan Pablo Acuna Bonequi Gracie Barra Playa del Carmen Wygrana walkowerem
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Day 1)
3-12
Gotowy
Israel Villalobos
Gracie Allegiance
Emiliano Romero Jiujitsu tulum mexico Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:11
Boys GI / Infant / Grey / 42KG
(Day 1)
1-13
Gotowy
Matias Sanchez
Gracie Barra Playa del Carmen
Wygrana na punkty - 03:00
Neithan De Jesus Perez Robles Brasa Cancun
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Day 1)
2-13
Gotowy
Jordan Schillereff
Brasa Cancun
Wygrana na punkty - 05:00
Carlos Cadenas MR BJJ México
Boys GI / Junior / White - Grey / 50KG
(Day 1)
1-14
Gotowy
Alexander Tamayo
Bujutsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Bruno Yaambal Portillo Prado Brasa Cancun
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Day 1)
3-13
Gotowy
Jorge Pinto
Gracie Allegiance
Wygrana na punkty - 05:00
Jantzhael Padron JFC Almeida JJ
Women's GI / White / Amateur / 62KG
(Day 1)
1-15
Gotowy
Silvana De Oliveira
Gracie Barra Playa del Carmen
Wygrana na punkty - 05:00
Andrea Pulido Brasa Cancun
Boys GI / Teen / Orange/Green / 46KG
(Day 1)
2-14
Gotowy
Yael Flores Zuniga
MR BJJ México
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Juan Pablo Acuna Bonequi Gracie Barra Playa del Carmen
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Day 1)
2-15
Gotowy
Eduardo Aguado
Gracie Barra Playa del Carmen
Wygrana na punkty - 05:00
Ian Saad Jiujitsu tulum mexico
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 34KG
(Day 1)
3-14
Gotowy
Matias Huerta Klementovichous
Bujutsu
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:07
Victor Joaquin Saldana Ozuna MR BJJ México
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Day 1)
3-15
Gotowy
Braulio Emiliano Palacios Almazan
MR BJJ México
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40
Israel Villalobos Gracie Allegiance
Boys GI / Infant / Grey / 42KG
(Day 1)
1-16
Gotowy
Oscar Aguilar Burguete
Bujutsu
Matias Sanchez Gracie Barra Playa del Carmen Wygrana na punkty - 03:00
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Day 1)
1-17
Gotowy
Gonzalo Alcazar Hernandez
JFC Almeida JJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Mateo Bronstein Math of Jiu-Jitsu
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Day 1)
2-16
Gotowy
Enrique Chavez
Bujutsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Jordan Schillereff Brasa Cancun
Women's GI / White / Amateur / 62KG
(Day 1)
1-18
Gotowy
Constanza Martel
Gracie Barra Playa del Carmen
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Andrea Pulido Brasa Cancun
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Day 1)
3-16
Gotowy
Arturo Flores Cervantes
Math of Jiu-Jitsu
Jorge Pinto Gracie Allegiance Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 56KG
(Day 1)
2-17
Gotowy
Aleksander Santos
Gracie Barra Playa del Carmen
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Leonardo Morales MR BJJ México
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Day 1)
1-19
Gotowy
Carlos Cisneros
Math of Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Nestor Ivan Perez Cruz Brasa Cancun
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Day 1)
2-18
Gotowy
Jordan Schillereff
Brasa Cancun
Ian Saad Jiujitsu tulum mexico Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:31
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Day 1)
1-20
Gotowy
Alfonso Peon Rios
10Th Planet Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:53
Aaron Rogers Top Brother Mexico
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Day 1)
3-17
Gotowy
Hugo Alonso Pereyra Nucamendi
Math of Jiu-Jitsu
Yazep Klementovichous Bujutsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:10
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Day 1)
2-19
Gotowy
Gael Magana Chan
Gracie Allegiance
Wygrana na punkty - 05:00
Jose Eduardo Chi Ramirez Gracie Barra Playa del Carmen
Women's GI / White / Amateur / 62KG
(Day 1)
1-21
Gotowy
Silvana De Oliveira
Gracie Barra Playa del Carmen
Constanza Martel Gracie Barra Playa del Carmen Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Day 1)
3-18
Gotowy
Emiliano Romero
Jiujitsu tulum mexico
Braulio Emiliano Palacios Almazan MR BJJ México Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 1)
2-20
Gotowy
Flavio Basta
Bjj Globetrotters
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Luis David Martinez Gracie Barra Playa del Carmen
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Day 1)
1-22
Gotowy
Carlos Santiago Gonzalez Castillo
Pablo Silva BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Gonzalo Alcazar Hernandez JFC Almeida JJ
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Day 1)
2-21
Gotowy
Enrique Chavez
Bujutsu
Eduardo Aguado Gracie Barra Playa del Carmen Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Day 1)
Gotowy
Arturo Flores Cervantes
Math of Jiu-Jitsu
Wygrana walkowerem
Hugo Alonso Pereyra Nucamendi Math of Jiu-Jitsu
Men's GI / White / Amateur / 120KG
(Day 1)
3-20
Gotowy
Yannick Van Den Bos
Gracie Barra Playa del Carmen
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Jose Gomora JFC Almeida JJ
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Day 1)
1-23
Gotowy
Carlos Cisneros
Math of Jiu-Jitsu
Alfonso Peon Rios 10Th Planet Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00