Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Teen / 56KG / White
(6th of January)
3-28
Gotowy
Temuulen Chinzorig
Ikh Shavi dojo
Gansuren Jambaa nmit Wygrana na punkty - 03:00
Juvenile Gi Male / White / 50KG
(6th of January)
2-32
Gotowy
Tuna Elbeg
Temuujin Dojo
Wygrana na punkty - 03:13
Batorgil Battulga Genco
Boys Gi / Teen / 50KG / White
(6th of January)
2-28
Gotowy
Usukh Ireedui Tsogbadrakh
Bayangol sum
Wygrana na punkty
Jamiyandorj Sukhbaatar Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Boys Gi / Teen / 50KG / White
(6th of January)
2-29
Gotowy
Munkhtulga Amgalanbaatar
nmit
Jamiyandorj Sukhbaatar Selenge aimag Sant sum Bor devjee Wygrana na punkty
Boys Gi / Infant / 30KG / White
(6th of January)
1-6
Gotowy
Davaajargal D
Selenge aimag Zuunburen
Tergel Otgon nmit Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Teen / 50KG / White
(6th of January)
2-30
Gotowy
Usukh Ireedui Tsogbadrakh
Bayangol sum
Jamiyandorj Sukhbaatar Selenge aimag Sant sum Bor devjee Wygrana na punkty
Boys Gi / Teen / 56KG / Yellow
(6th of January)
3-32
Gotowy
Nyambazar Batbayar
Bayangol sum
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:00
Samdanjamts Davaajav Genco
Juvenile Gi Male / White / 60KG
(6th of January)
2-34
Gotowy
Sodbayr B.
Bayangol sum
Erdenebat Khurelbaatar Khaan khuns devjee Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Infant / 30KG / Yellow
(6th of January)
1-8
Gotowy
Nyam Erdene Byambadorj
Bayangol sum
Tugsjargal Molomjamts nmit Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Teen / 56KG / White
(6th of January)
3-30
Gotowy
Temuulen Chinzorig
Ikh Shavi dojo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Batbaatar Bayarsaikhan Genco
Boys Gi / Infant / 30KG / Yellow
(6th of January)
1-9
Gotowy
Temuulen Undral
Genco
Temuulel Nyamdavaa Mongolian Judo academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:49
Juvenile Gi Male / White / 50KG
(6th of January)
2-33
Gotowy
Galbadrakh Tsogtbayr
Ikh Shavi dojo
Tuna Elbeg Temuujin Dojo Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Girls Gi / Teen / 63KG / White
(6th of January)
3-33
Gotowy
Altantsetseg Delgersaikhan
Genco
Odontuya Tsevgee School of 74 Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Infant / 30KG / White
(6th of January)
1-7
Gotowy
Delgersaikhan Tumurbaatar
Selenge aimag Zuunburen
Tergel Otgon nmit Wygrana na punkty - 03:00
Juvenile Gi Male / White / 60KG
(6th of January)
2-35
Gotowy
Sodbayar Batbaatar
Bayangol sum
Wygrana na punkty - 04:00
Amarjargal Otgonbayar Khaan khuns devjee
Boys Gi / Teen / 67KG / Yellow
(6th of January)
3-34
Gotowy
Munkh-erdene Badamsambuu
nmit
Wygrana na punkty - 03:00
Ochirpurev Davaadorj Garuda Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Infant / 34KG / Yellow
(6th of January)
1-11
Gotowy
Usukhbayar Tserendagva
Genco
Sukhjargal Amartaivan Monde Bjj Wygrana na punkty - 01:29
Juvenile Gi Male / White / 60KG
(6th of January)
2-36
Gotowy
Erdenebat Khurelbaatar
Khaan khuns devjee
Temuujin Sarnai Ikh Shavi dojo Wygrana na punkty - 03:33
Boys Gi / Teen / 56KG / White
(6th of January)
3-31
Gotowy
Gansuren Jambaa
nmit
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Munkhtur Batsuuri Monde Bjj
Boys Gi / Infant / 30KG / Yellow
(6th of January)
1-10
Gotowy
Tugsjargal Molomjamts
nmit
Wygrana na punkty - 03:00
Temuulel Nyamdavaa Mongolian Judo academy
Boys Gi / Teen / 67KG / Yellow
(6th of January)
3-35
Gotowy
Khangal Ulziisaikhan
Bayangol sum
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Ochirpurev Davaadorj Garuda Jiu Jitsu Academy
Juvenile Gi Male / White / 60KG
(6th of January)
2-37
Gotowy
Sodbayar Batbaatar
Bayangol sum
Wygrana na punkty - 03:13
Uuganbayar Lkhagva Hiro Brazilian Jiu-Jitsu Academy Yokohama
Juvenile Gi Female / White / 52KG
(6th of January)
3-37
Gotowy
Solongo Bayanmunkh
Khaan khuns devjee
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Narantuya Batbold Mongolian Judo academy
Boys Gi / Infant / 34KG / Yellow
(6th of January)
1-12
Gotowy
Khatanzorig Tsogterdene
Bayangol sum
Odgerel Munkhtogtokh Monde Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Juvenile Gi Female / Blue / 52KG
(6th of January)
2-40
Gotowy
Ysun-Erdene Lkhagvasuren
School of 74
Wygrana na punkty - 02:52
Khuslen Tsolmon Mongolian Judo academy
Boys Gi / Infant / 34KG / Yellow
(6th of January)
1-13
Gotowy
Anar Munkhzul
Genco
Batnasan Unenbat Monde Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Boys Gi / Infant / 34KG / Yellow
(6th of January)
1-14
Gotowy
Sukhjargal Amartaivan
Monde Bjj
Odgerel Munkhtogtokh Monde Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Juvenile Gi Female / White / 63KG
(6th of January)
3-40
Gotowy
Enkhtuul T
Genco
Bolormaa Batbold Temuujin Dojo Wygrana na punkty - 04:00
Juvenile Gi Male / White / 60KG
(6th of January)
2-38
Gotowy
Erdenebat Khurelbaatar
Khaan khuns devjee
Wygrana na punkty - 04:00
Uuganbayar Lkhagva Hiro Brazilian Jiu-Jitsu Academy Yokohama
Boys Gi / Teen / 67KG / Yellow
(6th of January)
3-36
Gotowy
Munkh-erdene Badamsambuu
nmit
Khangal Ulziisaikhan Bayangol sum Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:45
Boys Gi / Infant / 34KG / Yellow
(6th of January)
1-15
Gotowy
Batnasan Unenbat
Monde Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Sededragchaa Byambaa Khaan khuns devjee
Boys Gi / Infant & Junior / 50KG / White
(6th of January)
1-17
Gotowy
Shine-Zorig Batsaihan
Selenge aimag Zuunburen
Wygrana na punkty - 03:00
Badmaanyambuu Bat-ireedui Monde Bjj