Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile Gi Male / White / 55KG
(6th of January)
2-92
Gotowy
Battsengel Khorolsuren
Uvurkhangai aimag
Usukhbayar Otgonbayar School of 74 Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Male Gi / Blue / Master 2 / 94KG
(6th of January)
2-86
Gotowy
Sergelen Batbayar
Garuda Jiu Jitsu Academy
Ganzorig Enkhbold Хасу мегаватт клуб Wygrana na punkty
Female Gi / Blue / Adult / 90KG
(6th of January)
3-86
Gotowy
Baljinnyam Norovsambuu
School of 74
Wygrana na punkty - 05:00
Byambajaw Myagmar Dornogovi jiu jitsu
Juvenile Gi Male / White / 55KG
(6th of January)
2-93
Gotowy
Sugarkhuu Oyunbold
Garuda Jiu Jitsu Academy
Usukhbayar Enkhbold Bayangol sum Wygrana na punkty - 04:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(6th of January)
2-82
Gotowy
Batdelger Booroi
Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Soyombo Lkhagvadorj Mongolian National Team
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(6th of January)
2-84
Gotowy
Nemekhbayar Tumur
Monde Bjj
Wygrana na punkty - 01:49
Davaanyam Nyam-Ochir Mongolian Judo academy
Male Gi / Blue / Adult / 110KG
(6th of January)
3-88
Gotowy
Tumenulzii Uitumen
Garuda Jiu Jitsu Academy
Altanbagana Gantulga Genco Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 62KG
(6th of January)
2-87
Gotowy
Erdenebaatar Ulziitogtokh
Garuda Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 06:00
Munkhbaatar Baatar Garuda Jiu Jitsu Academy
Juvenile Gi Male / White / 55KG
(6th of January)
2-94
Gotowy
Usukhbayar Otgonbayar
School of 74
Usukhbayar Khatanbaatar Temuujin Dojo Wygrane przez Poddanie (submission)
Juvenile Gi Female / White / 57KG
(6th of January)
2-97
Gotowy
Norowsvren Amartuvshin
Mongolian Judo academy
Surenjaw Tsedendambaa Genco Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Juvenile Gi Male / White / 55KG
(6th of January)
2-95
Gotowy
Sugarkhuu Oyunbold
Garuda Jiu Jitsu Academy
Usukhbayar Otgonbayar School of 74 Wygrana na punkty
Male Gi / White / Adult / 56KG
(6th of January)
3-91
Gotowy
Idermunkh Suld Erdene
Monde Bjj
Garijin Zorigtbaatar School of 74 Wygrana na punkty - 05:00
Female Gi / Purple / Adult / 70KG
(6th of January)
2-88
Gotowy
Buyandelger Battsogt
Garuda Jiu Jitsu Academy
Khulan Batbaatar Genco Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / 110KG
(6th of January)
3-89
Gotowy
Munkhmandakh Khasaabaatar
Bayangol sum
Wygrana na punkty - 05:00
Tumenulzii Uitumen Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(6th of January)
2-85
Gotowy
Munkhjargal Amarbayasgalan
Sukhbaatar aimag
Nemekhbayar Tumur Monde Bjj Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 62KG
(6th of January)
3-92
Gotowy
Ariunbayar Batdelger
Bayangol sum
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:48
Narmandah Ganbat Khilchin
Female Gi / Purple / Adult / 70KG
(6th of January)
2-89
Gotowy
Battsetseg Tsog-Ochir
Garuda Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 06:00
Buyandelger Battsogt Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / White / Adult / 62KG
(6th of January)
3-94
Gotowy
Enkherdene Dolgorjav
Garuda Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Batdelger Baigali Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Purple / Adult / 85KG
(6th of January)
2-108
Gotowy
Oyunbat Khuasan
Garuda Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Erkhbayar Batkhuyag Garuda Jiu Jitsu Academy
Female Gi / Purple / Adult / 70KG
(6th of January)
2-90
Gotowy
Khulan Batbaatar
Genco
Battsetseg Tsog-Ochir Garuda Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / 110KG
(6th of January)
3-90
Gotowy
Unurjargal B
Garuda Jiu Jitsu Academy
Altanbagana Gantulga Genco Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 05:00
Male Gi / White / Adult / 62KG
(6th of January)
3-93
Gotowy
Ariunbayar Batdelger
Bayangol sum
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:57
Nomundalai Batmunkh Garuda Jiu Jitsu Academy
Juvenile Gi Female / White / 57KG
(6th of January)
2-98
Gotowy
Baasanjargal Galsan
Khilchin
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:45
Enkhuyanga Enkhzorig School of 74
Juvenile Gi Male / White / 81KG
(6th of January)
1-48
Gotowy
Munkherdene Gantulga
Garuda Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Bilguun Bayrbat Bayangol sum
Juvenile Gi Male / White / 55KG
(6th of January)
2-96
Gotowy
Usukhbayar Enkhbold
Bayangol sum
Usukhbayar Khatanbaatar Temuujin Dojo Wygrana na punkty - 04:00
Male Gi / White / Adult / 62KG
(6th of January)
3-95
Gotowy
Temuujin Oldokhbayar
Hiro Brazilian Jiu-Jitsu Academy Yokohama
Altansukh Batjargal Garuda Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:01
Juvenile Gi Female / Blue / 82KG
(6th of January)
1-49
Gotowy
Uran Erdene Bat Erdene
Khilchin
Namuun Gansukh School of 74 Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Juvenile Gi Female / White / 57KG
(6th of January)
2-99
Gotowy
Norowsvren Amartuvshin
Mongolian Judo academy
Enkhuyanga Enkhzorig School of 74 Wygrana na punkty
Female Gi / White / Adult / 62KG
(6th of January)
2-101
Gotowy
Mongoljin Ganbaatar
Khilchin
Wygrana na punkty - 04:52
Uyanga Baldandorj Hiro Brazilian Jiu-Jitsu Academy Yokohama
Male Gi / White / Adult / 62KG
(6th of January)
3-96
Gotowy
Byambabileg Murun
Garuda Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty
Batmunkh Odsuren Monde Bjj
Female Gi / White / Adult / 49KG
(6th of January)
3-105
Gotowy
Bumchin Burmaa
School of 74
Anudari Gansukh Bayangol sum Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 62KG
(6th of January)
3-97
Gotowy
Ariunbayar Batdelger
Bayangol sum
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Enkherdene Dolgorjav Garuda Jiu Jitsu Academy