Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-53
Gotowy
Deividas Sulcas
A-Force BJJ International
Daniel Nikitin ATOS Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-54
Gotowy
Augustas Brazas
Yamasaki Academy
Artemij Kuzmiciov MASCARENHAS TEAM KLAIPĖDA Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Women's GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
1-55
Gotowy
Maija Sabule
Gracie Barra Brasa Latvia
Wygrana na punkty - 05:00
Ruta Simutyte Roger Gracie Academy
Women's GI / White / Amateur / 55KG
(Saturday)
3-57
Gotowy
Gabriele Urbonaite - Leonaviciene
A-Force BJJ International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Anna Drebeiniece A 1 JIU JITSU ACADEMY
Men's GI / Brown / Professional / 85KG
(Saturday)
2-53
Gotowy
Igor Dziag
Commando Group
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
Matas Stebuliauskas Roger Gracie Academy
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-58
Gotowy
Vejas Janavicius
Roger Gracie Academy
Nojus Zakarauskas A Force Brazilian Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Master 2 / 77KG
(Saturday)
2-54
Gotowy
Renatas Buskus
A-Force BJJ International
Denys Nikitin ATOS Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-56
Gotowy
Marius Banys
A-Force BJJ International
Oleh Atamanchuk Gracie Barra Brasa Latvia Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / White / Amateur / 55KG
(Saturday)
3-59
Gotowy
Evelina Mailija Jankune
Gracie Barra Brasa Latvia
Wygrana na punkty - 05:00
Kitija Jekabsone A 1 JIU JITSU ACADEMY
Men's GI / Brown / Master 2 / 94KG
(Saturday)
2-55
Gotowy
Ilja Uljanov
Gracie Barra Birmingham
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Oleg Bourdo Vilnius Jiu-jitsu Academy
Men's GI / Black / Professional / 94KG
(Saturday)
2-56
Gotowy
Krzysztof Suchorabski
Copacabana Fight Club
Wygrana na punkty - 05:00
David Cartwright Khoza Apex Jiu-Jitsu HQ
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-57
Gotowy
Daniel Nikitin
ATOS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Artemij Kuzmiciov MASCARENHAS TEAM KLAIPĖDA
Women's GI / White / Amateur / 55KG
(Saturday)
3-60
Gotowy
Ruta Stebuliauskaite
Roger Gracie Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Gabriele Urbonaite - Leonaviciene A-Force BJJ International
Men's GI / White / Master 2 / 85KG
(Saturday)
1-58
Gotowy
Martins Noviks
Gracie Barra Brasa Latvia
Martins Skrastins A 1 JIU JITSU ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:04
Women's GI / White / Amateur / 70KG
(Saturday)
2-57
Gotowy
Marija Lapukaite
A-Force BJJ International
Gerda Baibatirova Gracie Barra Brasa Latvia Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-59
Gotowy
Marius Banys
A-Force BJJ International
Artemij Kuzmiciov MASCARENHAS TEAM KLAIPĖDA Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
3-61
Gotowy
Dovydas Kuprys
A-Force BJJ International
Arnas Rudys Roger Gracie Academy Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
2-58
Gotowy
Aurimas Adomenas
A-Force BJJ International
Daniel Tunkevic Yamasaki Academy Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / White / Amateur / 55KG
(Saturday)
3-62
Gotowy
Kitija Jekabsone
A 1 JIU JITSU ACADEMY
Gabriele Urbonaite - Leonaviciene A-Force BJJ International Wygrane przez Poddanie (submission)
Men's GI / White / Master 2 / 85KG
(Saturday)
1-60
Gotowy
Vitalij Krymskij
Roger Gracie Academy Klaipėda (Pagrindinė)
Martins Skrastins A 1 JIU JITSU ACADEMY Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / White / Amateur / 70KG
(Saturday)
2-59
Gotowy
Gintare Mazeikyte
A-Force BJJ International
Wygrana na punkty - 05:00
Marija Lapukaite A-Force BJJ International
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
3-63
Gotowy
Tadas Gudziauskas
A-Force BJJ International
Wygrana na punkty - 05:00
Ovidijus Galinskas Mnbjj
Men's GI / White / Master 2 / 85KG
(Saturday)
1-61
Gotowy
Marius Mikalauskas
Roger Gracie Academy Klaipėda (Pagrindinė)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Pavlo Volik Gracie Barra Brasa Latvia
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
2-60
Gotowy
Erikas Kot
A-Force BJJ International
Wygrana na punkty - 05:00
Emils Mamajs Riga Grappling Club
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-62
Gotowy
Oleh Atamanchuk
Gracie Barra Brasa Latvia
Daniel Nikitin ATOS Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
3-64
Gotowy
Johannes Alkailani
A-Force BJJ International
Wygrana na punkty - 05:00
Saulius Svilpa Yamasaki Academy
Men's GI / White / Master 2 / 85KG
(Saturday)
1-63
Gotowy
Vitalij Krymskij
Roger Gracie Academy Klaipėda (Pagrindinė)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
Pavlo Volik Gracie Barra Brasa Latvia
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
1-64
Gotowy
Juris Lazdins
Gracie Barra Brasa Latvia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:14
Romans Djatlovs A 1 JIU JITSU ACADEMY
Women's GI / White / Amateur / 55KG
(Saturday)
3-65
Gotowy
Evelina Mailija Jankune
Gracie Barra Brasa Latvia
Ruta Stebuliauskaite Roger Gracie Academy Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
2-61
Gotowy
Mantas Bieliauskas
A-Force BJJ International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Daniel Tunkevic Yamasaki Academy
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
1-65
Gotowy
Grzegorz Grzegorczyk
Copacabana Fight Club
Mantas Gudiskis Yamasaki Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:19
Women's GI / White / Amateur / 70KG
(Saturday)
2-62
Gotowy
Gerda Baibatirova
Gracie Barra Brasa Latvia
Gintare Mazeikyte A-Force BJJ International Wygrana na punkty - 05:00