Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls GI / Teen / Yellow / 52KG
(Saturday)
1-2
Gotowy
Miriam Joao
Kings Jiu-Jitsu Luanda
Annelyse Daniel Gfteam Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
Boys GI / Infant / Yellow / 38KG
(Saturday)
2-1
Gotowy
Ricardo Liberato
Gracie Barra Angola
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Owane De Sousa Gracie Barra Angola
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Saturday)
2-2
Gotowy
Eros Oliveira
Gracie Barra Angola
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
Alvaro Da Cunha Gracie Barra Angola
Youth Men's GI / White / 60KG
(Saturday)
1-3
Gotowy
Leopoldo Peres
Gfteam
Breno Ferrer Z1 Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Boys GI / Infant / Grey / 42KG
(Saturday)
Gotowy
Adrinel Germano
Z1 Academy
Wygrana walkowerem
Dwayne Domingos Gracie Barra Angola
Youth Men's GI / Blue / 55KG
(Saturday)
2-4
Gotowy
Juliandro Nunes
Z1 Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Nelson Francisco Focus Jiu Jitsu
Youth Men's GI / White / 66KG
(Saturday)
1-4
Gotowy
Giovanni Alves
Z1 Academy
Sebastiao Santos Brazilian Power Team International Wygrana na punkty - 04:00
Boys GI / Kids 2 / White / 23KG
(Saturday)
3-1
Gotowy
Durant Chicumba
Focus Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Carlos Bettencourt Carvalho Focus Jiu Jitsu
Youth Men's GI / Blue / 55KG
(Saturday)
2-6
Gotowy
Alexandre Silva
Z1 Academy
Wygrana na punkty - 04:13
Stephan Ferreira Gracie Barra Angola
Youth Men's GI / White / 60KG
(Saturday)
1-5
Gotowy
Ivan Dias Maneco
Z1 Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Leopoldo Peres Gfteam
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 30KG
(Saturday)
3-2
Gotowy
Jonathan Canga
Focus Jiu Jitsu
Caio Luis Focus Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 02:00
Boys GI / Junior / Grey / 50KG
(Saturday)
3-3
Gotowy
Gabriel Malanga
Gracie Barra Angola
Hendrick Domingos Gracie Barra Angola Wygrana na punkty - 03:00
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
1-6
Gotowy
Marco Liberato
Gracie Barra Angola
Ruben Carvalho Z1 Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Saturday)
2-7
Gotowy
Tiago Alfredo
Z1 Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Francesco Uime Gracie Barra Angola
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 30KG
(Saturday)
3-4
Gotowy
Valdrik Tiberio Dinis
Focus Jiu Jitsu
Jonathan Canga Focus Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 02:00
Youth Men's GI / White / 60KG
(Saturday)
1-8
Gotowy
Breno Ferrer
Z1 Academy
Ivan Dias Maneco Z1 Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
Youth Men's GI / White / 55KG
(Saturday)
3-5
Gotowy
Hetyandro Antunes
Gfteam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:28
Blangerio Marques Gfteam
Youth Men's GI / Blue / 55KG
(Saturday)
2-9
Gotowy
Nelson Francisco
Focus Jiu Jitsu
Stephan Ferreira Gracie Barra Angola Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:56
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
1-9
Gotowy
Kiano Luenzi Bravo Da Rosa Alexandre
Z1 Academy
Marco Liberato Gracie Barra Angola Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 56KG
(Saturday)
3-7
Gotowy
Armando Augusto
Gracie Barra Angola
Wygrana na punkty - 05:00
Lauriandro Da Costa Gfteam
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
2-10
Gotowy
Anderson Carmo
Focus Jiu Jitsu
Sanderson Graca Z1 Academy Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-11
Gotowy
Emanuel Sebastiao
Z1 Academy
Pedro Jorge Z1 Academy Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
3-8
Gotowy
Liz Vanessa
Gfteam
Yura Ataide Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Youth Men's GI / Blue / 55KG
(Saturday)
2-5
Gotowy
Juliandro Nunes
Z1 Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Alexandre Silva Z1 Academy
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-12
Gotowy
Evander Pereira
Gracie Barra Angola
Inacio Sousa Academia CP Wygrana na punkty - 05:00
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 30KG
(Saturday)
3-6
Gotowy
Caio Luis
Focus Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 02:00
Jonathan Canga Focus Jiu Jitsu
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Saturday)
2-8
Gotowy
Faztudo Segunda
Z1 Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Ivandro Dange Academia CP
Boys GI / Infant / Grey / 42KG
(Saturday)
2-3
Gotowy
Mohamad Bahssoon
Gracie Barra Angola
Wygrane przez Poddanie (submission)
Dwayne Domingos Gracie Barra Angola
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
1-10
Gotowy
Ruben Carvalho
Z1 Academy
Marco Liberato Gracie Barra Angola Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:09
Boys GI / Infant / Grey / 42KG
(Saturday)
2-11
Gotowy
Adrinel Germano
Z1 Academy
Mohamad Bahssoon Gracie Barra Angola Wygrana na punkty - 00:11
Women's GI / Blue / Amateur / 70KG
(Saturday)
3-10
Gotowy
Delfazia Bartolomeu
Z1 Academy
Vania Tximuanga Gracie Barra Angola Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Saturday)
2-13
Gotowy
Nilvio Chaves
Academia CP
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:45
Ivandro Dange Academia CP