Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Saturday)
1-13
Gotowy
Luis Ngola
Brazilian Power Team International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:11
Celestino Fernandes Academia CP
Men's GI / Purple / Professional / 94KG
(Saturday)
1-15
Gotowy
Rafael Dos Santos
Z1 Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Helder Cangoma Z1 Academy
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
3-9
Gotowy
Elizabeth Miranda
Z1 Academy
Liz Vanessa Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 94KG
(Saturday)
1-17
Gotowy
Hernani Airosa
Z1 Academy
Edney Pascoal Team Xxi Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-11
Gotowy
Joao Paulo Caingona
Z1 Academy
Kontik Silva Focus Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
Men's GI / Brown / Professional / 120KG
(Saturday)
2-14
Gotowy
Ricardo Simao
Kings Jiu-Jitsu Luanda
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:52
Elisandro Faria Z1 Academy
Women's GI / Blue / Amateur / 70KG
(Saturday)
3-13
Gotowy
Shanice Wester
Academia CP
Wygrana na punkty - 05:00
Delfazia Bartolomeu Z1 Academy
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Saturday)
1-14
Gotowy
Cadmiel Jose
Gracie Barra Talatona
Lukene Almeida Focus Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:45
Women's GI / White / Amateur / 55KG
(Saturday)
3-14
Gotowy
Xaiane Fernandes
Kings Jiu-Jitsu Luanda
Wygrana na punkty - 05:00
Joia Dongo Kings Jiu-Jitsu Luanda
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-18
Gotowy
Marcio Dos Santos
Z1 Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Luther Matamba Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Saturday)
1-19
Gotowy
Luis Ngola
Brazilian Power Team International
Wygrana na punkty - 05:00
Lukene Almeida Focus Jiu Jitsu
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
3-16
Gotowy
Santino Beron
Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu
Abel Domingos Focus Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / 85KG
(Saturday)
2-15
Gotowy
Ariclene Fragoso
Z1 Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Edson Do Rosario Gracie Barra Angola
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Saturday)
2-12
Gotowy
Faztudo Segunda
Z1 Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:29
Nilvio Chaves Academia CP
Women's GI / Blue / Amateur / 70KG
(Saturday)
3-15
Gotowy
Vania Tximuanga
Gracie Barra Angola
Shanice Wester Academia CP Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Saturday)
1-16
Gotowy
Celestino Fernandes
Academia CP
Cadmiel Jose Gracie Barra Talatona Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / 120KG
(Saturday)
2-16
Gotowy
Franciliano Brito
Z1 Academy
Elisandro Faria Z1 Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Men's GI / White / Amateur / 120KG
(Saturday)
3-17
Gotowy
Jorge Teta Jorge
Kings Jiu-Jitsu Luanda
Wilson Benjamim Aliança Do Tatame Angola Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 94KG
(Saturday)
1-20
Gotowy
Helder Cangoma
Z1 Academy
Hernani Airosa Z1 Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Men's GI / Purple / Professional / 94KG
(Saturday)
1-21
Gotowy
Rafael Dos Santos
Z1 Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Edney Pascoal Team Xxi
Boys GI / Junior / Yellow / 37KG
(Saturday)
1-1
Gotowy
Eliel Tavares
Focus Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Tiago Fragoso Focus Jiu Jitsu
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
3-18
Gotowy
Tanilson Simoes
Aliança Do Tatame Angola
Rufino Fernandes Focus Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
1-22
Gotowy
Osvaldo Quibuco
Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu
Codia Alfredo Kings Jiu-Jitsu Luanda Wygrana na punkty - 05:00
Youth Men's NO-GI / White / 66KG
(Saturday)
1-26
Gotowy
Giovanni Alves
Z1 Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Ivan Dias Maneco Z1 Academy
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
3-12
Gotowy
Yura Ataide
Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Liz Vanessa Gfteam
Boys NO-GI / Infant / Grey - Yellow / 34KG
(Saturday)
Gotowy
Rodrigo Goncalves
Gracie Barra Angola
Ricardo Liberato Gracie Barra Angola Wygrana walkowerem
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-27
Gotowy
Emanuel Sebastiao
Z1 Academy
Wygrana na punkty - 04:59
Jose Lemos Zr Team Association
Men's GI / Brown / Professional / 120KG
(Saturday)
2-19
Gotowy
Ricardo Simao
Kings Jiu-Jitsu Luanda
Wygrana na punkty - 05:00
Elisandro Faria Z1 Academy
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
3-19
Gotowy
Renildo Da Silva
Z1 Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Enoque Graciano Gfteam
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
1-23
Gotowy
Carolino Fernandes
Aliança Do Tatame Angola
Wygrana na punkty - 05:00
Osvaldo Quibuco Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu
Men's GI / White / Master 1 / 77KG
(Saturday)
3-20
Gotowy
Celso De Almeida
Brazilian Power Team International
Kundy Paihama Ferreira Do Nascimento Gfteam Wygrana na punkty - 05:00
Men's NO-GI / Purple / Professional / 62KG
(Saturday)
1-28
Gotowy
Luis Ngola
Brazilian Power Team International
Wygrana na punkty - 05:00
Lukene Almeida Focus Jiu Jitsu