Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Adult / Black / 77KG
(Sunday mat 1-5)
5-43
Završeno
Jaime Canuto
Gfteam
Pobedio Odlukom - 06:00
SAMUEL DIAS Brazilian Top Team
Female / Adult / Blue / 70KG
(Sunday mat 1-5)
2-44
Završeno
Thaís Lopes
Gracie Barra Bh
Pobedio Završnicom - 00:48
JOELMA SANTOS Infight Brazil
Male / Master 1 / Blue / 69KG
(Sunday mat 1-5)
3-44
Završeno
GABRIEL SANTOS
Gfteam
Pobeda po poenima - 05:00
LEANDRO FRIME NR JIU JITSU
ParaJiu-Jitsu Class A-C-G
(Sunday mat 6-9)
7-36
Završeno
Wilson Pinto
Academia Mestre Julio Secco
Francisco Henrique Lima Lopes Pobeda po poenima
Male / Adult / Blue / 69KG
(Sunday mat 6-9)
7-37
Završeno
LUIS GOMES
GARRA TOP TEAM
JUAN OLIVEIRA Gfteam Pobedio Završnicom - 02:32
Male / Adult / Blue / 77KG
(Sunday mat 6-9)
9-50
Završeno
ARLEY BRANDAO
Gracie Barra
Pobeda po poenima - 05:00
Igor Da Silva Pslpb Cicero Costha
ParaJiu-Jitsu Class O Male
(Sunday mat 6-9)
6-42
Završeno
MURILO OLIVEIRA DOS SANTOS
Pobedio Završnicom - 03:32
JOÃO BARROS FEIJÓ
Male / Adult / Black / Legends
(Sunday mat 1-5)
5-45
Završeno
Rafael Carino
Nova União International
Pobeda po poenima - 05:00
Carlos Barreto Carlson Gracie Jiu Jitsu Team
Male / Adult / Blue / 85KG
(Sunday mat 6-9)
8-46
Završeno
Pedro Souza
Gordo Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 04:04
Saeed Ahmad Alhaj Al Ain Jiu-Jitsu Club
Male / Adult / Blue / 77KG
(Sunday mat 6-9)
9-51
Završeno
CASSIO COSTA
Gracie Barra
Pobeda po poenima - 05:00
Samuel De Oliveira JARAGUA BRAZILIAN JIU-JITSU
Male / Adult / Blue / 62KG
(Sunday mat 6-9)
6-43
Završeno
BRENO AZEVEDO
Gfteam
Pobedio Završnicom - 00:42
THIAGO JUNIOR Gfteam
Male / Master 1 / Blue / 69KG
(Sunday mat 1-5)
3-45
Završeno
Dilton Silva
Halavanca Brazilian Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
DIEGO FURTADO Gracie Humaita
Female / Adult / Blue / 70KG
(Sunday mat 1-5)
2-45
Završeno
THAYANNE SANTOS
Checkmat International
Larissa De Almeida Gfteam Pobeda po poenima - 05:00
Male / Adult / Blue / 69KG
(Sunday mat 6-9)
Završeno
Fernando Morillo Gonzalez
Alliance
JOAO SOUZA Gordo Jiu Jitsu Pobeda bez borbe
Male / Adult / Blue / 69KG
(Sunday mat 6-9)
7-38
Završeno
GABRIEL SOUZA
Instituto Santa Cruz De Esportes
CAIQUE ALVES RELSON GRACIE BRASIL Pobeda po poenima - 05:00
Female / Adult / Blue / 49KG
(Sunday mat 1-5)
1-45
Završeno
ANA ASSIS
ESJJ PORTUGUES
VANESSA RIBEIRO Gfteam Pobeda po poenima - 05:00
Male / Adult / Black / 85KG
(Sunday mat 1-5)
5-44
Završeno
Luiz Neves
CECONI/KMKZ
RUAN OLIVEIRA Soul Fighters Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 06:00
Male / Adult / Blue / 62KG
(Sunday mat 6-9)
6-44
Završeno
EDUARDO ROQUE
Gordo Jiu Jitsu
CRISTIAN FERREIRA Gracie Barra Pobeda po poenima - 05:00
Male / Master 1 / Black / 56KG
(Sunday mat 1-5)
5-46
Završeno
HUENDEL OSAKI
CARLOS HOLANDA BRAZILIAN JIU-JITSU
Pobeda po poenima - 05:00
Guilherme Mori Nova União International
Male / Adult / Blue / 85KG
(Sunday mat 6-9)
8-47
Završeno
YASSINE BERRADA
BRIGADEIRO BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
ADONIAS JUNIOR Team Nogueira
ParaJiu-jitsu Class C Light weight
(Sunday mat 6-9)
9-43
Završeno
Leonardo Ruan
Gfteam
Diego Oliveira Gracie Barra Goiânia Pobeda po poenima - 05:00
Female / Adult / Blue / 62KG
(Sunday mat 1-5)
3-51
Završeno
SABRINA BORGES
Alfa Jiu-Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 05:00
SUSANE ANDRADE JUDSON BORGES JIU JITSU
Female / Adult / Blue / 49KG
(Sunday mat 1-5)
1-46
Završeno
Unknown User
CAVERNA JIU-JITSU
THALIA RIBEIRO Top Brother Pobedio Odlukom - 05:00
Female / Adult / Blue / 70KG
(Sunday mat 1-5)
2-46
Završeno
Stephanie Torres Jangelni
TOZI JIU JITSU
Ana Ladeia Gracie Barra Pobeda po poenima - 05:00
Male / Adult / Blue / 69KG
(Sunday mat 6-9)
7-39
Završeno
DANIEL SILVA
Gracie Barra
CLEBER GOMES BARBOSA JJ Pobedio Završnicom - 03:37
ParaJiu-jitsu Class D-E Light Weight
(Sunday mat 6-9)
6-40
Završeno
ANDRE FELICIANO DA SILVA
Pobeda po poenima - 05:00
Paulo Franco De Sa AS TEAM
Male / Master 1 / Black / 62KG
(Sunday mat 1-5)
5-47
Završeno
Pablo Silva
Zr Team Association
Gabriel Moraes Alliance Pobeda po poenima
Female / Adult / Brown Black / 55KG
(Sunday mat 1-5)
3-49
Završeno
Gabriela Fechter
Checkmat International
Pobeda po poenima - 06:00
THAUANY CORREA Gracie Barra
Male / Adult / Blue / 77KG
(Sunday mat 6-9)
9-52
Završeno
EDUARDO MACHADO
IRMAOS MOREIRA BJJ
RICHARD SANTOS Nova União International Pobeda po poenima - 05:00
ParaJiu-jitsu Class J-K
(Sunday mat 1-5)
4-47
Završeno
Eduardo Mangaravite
DELARIVA
Paulo Ricardo Souza Alliance Pobedio Završnicom - 02:34
Male / Adult / Blue / 94KG
(Sunday mat 1-5)
1-47
Završeno
Deilton Anastácio
Chute Boxe - Studio R1
Pobedio Završnicom - 03:33
EVANDRO SILVA COWBOY JIU-JITSU
Female / Adult / Blue / 70KG
(Sunday mat 1-5)
2-47
Završeno
Thaís Lopes
Gracie Barra Bh
Larissa De Almeida Gfteam Pobeda po poenima - 05:00