Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / White / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-1
Završeno
RUSLAN GAINULLIN
Jungle BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Danil Afanasev
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
1-1
Završeno
Alan Bozrov
GRACIE BARRA EKATERINBURG
Oleg Kogutnitskii Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
4-1
Završeno
Ilya Ustinskikh
GRACIE BARRA EKATERINBURG
Vadim Davletshin Titan Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
3-1
Završeno
Dmitrii Vasilev
GRACIE BARRA EKATERINBURG
Dmitry Meshcheryakov Strela Team Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Master 2 / 94KG
(Saturday)
3-2
Završeno
Denis Burmistrov
Jungle BJJ
Ildar Latypov Jungle BJJ Pobedio Završnicom - 01:35
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
1-2
Završeno
Ivan Zemtsov
GRACIE BARRA EKATERINBURG
Ruslan Omezov Pslpb Cicero Costha Pobedio Završnicom - 01:08
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
4-2
Završeno
Renat Amirkhanov
Jungle BJJ
Pobedio Završnicom - 02:27
Alexandr Golovkin Strela Team
Men's GI / White / Master 1 / 94KG
(Saturday)
2-2
Završeno
Gashim Gasimov
Titan Jiu Jitsu
Georgii Alekhin Jungle BJJ Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
3-3
Završeno
Roman Ivashchenko
Strela Team
Pobedio Završnicom - 03:09
Nikita Markovich Davi Ramos JJ Academy
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
1-3
Završeno
Dmitry Pinzhenin
GRACIE BARRA EKATERINBURG
Oleg Kogutnitskii Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International Pobedio Završnicom - 02:46
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
4-3
Završeno
Nikita Nikitin
Jungle BJJ
Pobedio Završnicom - 02:52
Vadim Davletshin Titan Jiu Jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
3-4
Završeno
Dmitrij Kudravcev
Gracie Barra Sevastopol
Pobedio Završnicom - 01:55
Aleksandr Aniushin FIGHT & FITNESS
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-4
Završeno
Aleksandr Smolyaninov
FIGHT & FITNESS
Denis Matveev Jungle BJJ Pobedio Završnicom - 01:35
Men's GI / White / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-3
Završeno
Bulat Nurgalin
Jungle BJJ
Danil Afanasev Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
3-5
Završeno
Timofey KUZNETSOV
Gracie Barra Hamburg
Roman Ivashchenko Strela Team Pobedio Završnicom - 01:08
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
1-5
Završeno
Dmitry Pinzhenin
GRACIE BARRA EKATERINBURG
Ivan Zemtsov GRACIE BARRA EKATERINBURG Pobedio Završnicom - 00:22
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
4-4
Završeno
Renat Amirkhanov
Jungle BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Valentin Sintyaev Checkmat International
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-6
Završeno
Victor Erivantsev
Jungle BJJ
Pobedio Završnicom - 00:46
Aleksandr Smolyaninov FIGHT & FITNESS
Men's GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Saturday)
3-6
Završeno
Vladislav Menshikov
Jungle BJJ
Lev Bespalov Checkmat International Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Master 3 / 85KG
(Saturday)
1-7
Završeno
Alexander Parfenov
FIGHT & FITNESS
Ruslan Husainov Gracie Barra Hamburg Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
2-4
Završeno
Evgenii Pinaikin
Academy ZENIT Russia
Ravil Zainullin Jungle BJJ Pobedio Završnicom - 01:08
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
2-5
Završeno
Timur Fattakhov
Checkmat International
Ildar Safarov Strela Team Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Master 3 / 94KG
(Saturday)
4-5
Završeno
Valerij Shibaev
Titan Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Roman Cherniavskii Checkmat International
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
3-7
Završeno
Timofey KUZNETSOV
Gracie Barra Hamburg
Pobedio Završnicom - 01:31
Aleksandr Aniushin FIGHT & FITNESS
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
1-8
Završeno
Oleg Kogutnitskii
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Ruslan Omezov Pslpb Cicero Costha Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Brown / Master 3 / 69KG
(Saturday)
3-8
Završeno
Iurii Ermakov
Zr Team Association
Andrei Zhirnov Strela Team Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-6
Završeno
RUSLAN GAINULLIN
Jungle BJJ
Pobedio Završnicom - 00:40
Danil Afanasev
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
4-6
Završeno
Vadim Davletshin
Titan Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Valentin Sintyaev Checkmat International
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
2-7
Završeno
Evgenii Pinaikin
Academy ZENIT Russia
Pobedio Završnicom - 00:48
Timur Fattakhov Checkmat International
Men's GI / Blue / Amateur / 120KG
(Saturday)
2-8
Završeno
Nikita Redko
GRACIE BARRA EKATERINBURG
Jacob Krutoy Titan Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 02:34
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-9
Završeno
Denis Matveev
Jungle BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Victor Erivantsev Jungle BJJ
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Saturday)
3-9
Završeno
Ignatiy Bufeev
Strela Team
Pobedio Završnicom - 02:09
Igor Vasilyev FIGHT & FITNESS