Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / White / Master 2 / 69KG
(Saturday)
4-7
Završeno
Anton Telitsin
GRACIE BARRA EKATERINBURG
Egor Gembatskii Checkmat International Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
2-9
Završeno
Dmitry Lukyanov
GRACIE BARRA EKATERINBURG
Abdula Khabibov Team Nogueira Dubai Pobedio Završnicom - 04:05
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
3-10
Završeno
Roman Ivashchenko
Strela Team
Pobedio Završnicom - 01:45
Dmitrij Kudravcev Gracie Barra Sevastopol
Men's GI / Blue / Master 3 / 85KG
(Saturday)
1-10
Završeno
Anton Iakushev
Gracie Barra Sevastopol
Pobeda po poenima - 05:00
Vasily Smolyaninov FIGHT & FITNESS
Men's GI / Brown / Master 3 / 69KG
(Saturday)
3-11
Završeno
Vladimir Labunskij
Checkmat International
Pobeda po poenima - 05:00
Iurii Ermakov Zr Team Association
Men's GI / Blue / Master 2 / 120KG
(Saturday)
4-8
Završeno
Evgenii Filatov
Mathias Ribeiro Team
Pobeda po poenima - 05:00
Maksim Kulagin Jungle BJJ
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
2-10
Završeno
Ravil Zainullin
Jungle BJJ
Pobedio Završnicom - 04:30
Ildar Safarov Strela Team
Men's GI / Blue / Master 3 / 85KG
(Saturday)
1-11
Završeno
Dmitry Tretyakov
GRACIE BARRA EKATERINBURG
Pobeda po poenima - 05:00
Ruslan Husainov Gracie Barra Hamburg
Men's GI / Blue / Amateur / 120KG
(Saturday)
2-11
Završeno
Vladislav Efremov
Jungle BJJ
Pobedio Završnicom - 01:59
Nikita Redko GRACIE BARRA EKATERINBURG
Men's GI / Black / Master 2 / 94KG
(Saturday)
3-12
Završeno
Igor Oveshnikov
Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Pobedio Završnicom - 03:22
Vadim Hazov Checkmat International
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
4-9
Završeno
Nikita Nikitin
Jungle BJJ
Renat Amirkhanov Jungle BJJ Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Master 3 / 85KG
(Saturday)
1-12
Završeno
Anton Iakushev
Gracie Barra Sevastopol
Sergey Lopatin Checkmat International Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
2-12
Završeno
Denisov Sergei
Pslpb Cicero Costha
Abdula Khabibov Team Nogueira Dubai Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Master 2 / 120KG
(Saturday)
4-10
Završeno
Kirill Nevolin
Gracie Barra Sevastopol
Vil Vahitov Checkmat International Pobeda po poenima - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
3-13
Završeno
Anastasia Simonova
Gracie Barra Birmingham
Margarita Shishova Strela Team Pobedio Završnicom - 02:30
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
2-13
Završeno
Aslan Ionov
Gracie Barra Sevastopol
Pobeda po poenima - 05:00
Evgeny Titov Gfteam
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
1-13
Završeno
Vladislav Makarov
Checkmat International
Pobeda po poenima - 05:00
Anton Salashov Gracie Barra Birmingham
Men's GI / Brown / Master 3 / 69KG
(Saturday)
3-14
Završeno
Andrei Zhirnov
Strela Team
Pobeda po poenima - 05:00
Vladimir Labunskij Checkmat International
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
4-11
Završeno
Rostislav Visneveckij
Checkmat International
Pobedio Završnicom - 00:31
Egor Artyukhin Jungle BJJ
Men's GI / Blue / Master 2 / 120KG
(Saturday)
Završeno
Maksim Kulagin
Jungle BJJ
Pobeda bez borbe
Kirill Nevolin Gracie Barra Sevastopol
Men's GI / Blue / Amateur / 120KG
(Saturday)
2-14
Završeno
Jacob Krutoy
Titan Jiu Jitsu
Vladislav Efremov Jungle BJJ Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Master 3 / 85KG
(Saturday)
1-14
Završeno
Ruslan Husainov
Gracie Barra Hamburg
Pobeda po poenima - 05:00
Anton Iakushev Gracie Barra Sevastopol
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
4-13
Završeno
Maksim Vasilev
Checkmat International
Egor Artyukhin Jungle BJJ Pobeda po poenima - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
3-15
Završeno
Anna Komolova
Universal Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:39
Anastasia Simonova Gracie Barra Birmingham
Boys GI / Kids 3 / Grey / 24KG
(Saturday)
3-16
Završeno
Kirill Bushuev
Gracie Barra Greece
Pobeda po poenima - 02:00
Nazar Mirzabegov Checkmat International
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
2-15
Završeno
Denisov Sergei
Pslpb Cicero Costha
Evgeny Titov Gfteam Pobedio Završnicom - 00:35
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Saturday)
1-15
Završeno
Sergey Evstratov
Gfteam
Pobeda po poenima - 05:00
Roman Korotchenko Gracie Barra Sevastopol
Boys GI / Kids 3 / Grey / 24KG
(Saturday)
3-17
Završeno
Ratibor Pachganov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Robert Stepanian FIGHT & FITNESS Pobeda po poenima - 02:00
Men's GI / Blue / Master 3 / 120KG
(Saturday)
4-14
Završeno
Aleksej Muguev
Gracie Barra Sevastopol
Igor Romaskin GRACIE BARRA EKATERINBURG Pobedio Završnicom - 04:44
Men's GI / Brown / Professional / 77KG
(Saturday)
2-16
Završeno
Mihail Trosin
Strela Team
Egor Ignatov Commando Group Pobedio Završnicom - 04:16
Boys GI / Kids 3 / Grey / 24KG
(Saturday)
3-18
Završeno
Timur Andreev
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Kirill Bushuev Gracie Barra Greece Pobedio Završnicom - 00:26
Men's GI / Blue / Master 2 / 85KG
(Saturday)
1-16
Završeno
Dmitriy Sokolov
GRACIE BARRA EKATERINBURG
Pobeda po poenima - 05:00
Vladimir Bozrov GRACIE BARRA EKATERINBURG