Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Teen / White / 80KG
(Saturday)
2-72
Završeno
Tsogzolmaa D
Dayan shonkhor
Dulguun Boldbaatar School of 74 Pobeda po poenima - 03:00
Girls Gi / Teen / Yellow / 48KG
(Saturday)
3-65
Završeno
Unknown User
Chandmani Orgil Devjee
Tsetsegdarimaa Ariungerel Dornogovi jiu jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Juvenile Gi Male / White / 60KG
(Saturday)
3-73
Završeno
Dmitrii Derevtsov
Strela Team
Pobeda po poenima - 04:00
Bat-Orgil Batjargal ULTIMAX JIU-JITSU
Girls Gi / Junior / White / 36KG
(Saturday)
3-62
Završeno
Enkhjin Ayurzana
ULTIMAX JIU-JITSU
Ariunzaya Terbish Shine badrakh jiu jitsu Pobedio Završnicom - 00:44
Girls Gi / Teen / White / 57KG
(Saturday)
2-70
Završeno
Bolortungalag Narantsatsralt
School of 74
Pobeda po poenima - 03:00
Khaliun Enkhbaatar Ikh Shavi dojo
Girls Gi / Teen / Yellow / 48KG
(Saturday)
3-66
Završeno
Nandin-Erdene Myagmarsuren
Shine badrakh jiu jitsu
Pobedio Završnicom - 00:43
Unknown User Chandmani Orgil Devjee
Girls Gi / Teen / White / 63KG
(Saturday)
3-68
Završeno
Urangoo Bat Erdene
Suld Sport Khoroo
Pobeda po poenima - 03:00
Ivgeel P Dayan shonkhor
Juvenile Gi Male / White / 60KG
(Saturday)
Završeno
Mikhail Chursin
Baikal Jiu Jitsu
Pobeda bez borbe
Neguun Chinbold Mongolian Judo academy
Girls Gi / Teen / White / 80KG
(Saturday)
2-73
Završeno
Enkhjin G
Dayan shonkhor
Sanjidmaa Tserendolgor Genco Pobeda po poenima - 03:00
Juvenile Gi Male / White / 50KG
(Saturday)
3-69
Završeno
Batmunkh Tuvshinjargal
Mongolian Judo academy
Pobeda po poenima - 04:00
Otgondavaa Badamragchaa ULTIMAX JIU-JITSU
Juvenile Gi Male / White / 60KG
(Saturday)
3-74
Završeno
Oyunsuren Lkhamragchaa
Bayangol sum
Pobeda po poenima - 04:00
Dmitrii Derevtsov Strela Team
Juvenile Gi Female / White / 63KG
(Saturday)
2-85
Završeno
Munkhdelger Baasansuren
Bayalag club
Altantsetseg Delgersaikhan Ikh Shavi dojo Pobedio Završnicom - 01:26
Girls Gi / Teen / White / 57KG
(Saturday)
2-71
Završeno
Battsetseg Bayanjargal
Ikh Shavi dojo
Pobedio Završnicom - 02:08
Mungunzaya Byambasuren Khilchin
Girls Gi / Teen / Yellow / 48KG
(Saturday)
3-67
Završeno
Tsetsegdarimaa Ariungerel
Dornogovi jiu jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Nandin-Erdene Myagmarsuren Shine badrakh jiu jitsu
Juvenile Gi Male / White / 60KG
(Saturday)
3-75
Završeno
Mikhail Chursin
Baikal Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:13
Otgonbold Ganbold Shine badrakh jiu jitsu
Girls Gi / Teen / White / 80KG
(Saturday)
2-74
Završeno
Tsogzolmaa D
Dayan shonkhor
Enkhjin G Dayan shonkhor Pobedio Odlukom - 03:00
Juvenile Gi Male / White / 73KG
(Saturday)
2-86
Završeno
Sumiyabazar Ishlkham
School of 74
Pobeda po poenima - 04:00
Batorgil Batbaatar Ikh Shavi dojo
Juvenile Gi Male / White / 50KG
(Saturday)
3-70
Završeno
Temuujin Munkhjargal
Dornogovi jiu jitsu
Pobeda po poenima - 04:00
Otgondavaa Badamragchaa ULTIMAX JIU-JITSU
Juvenile Gi Male / White / 66KG
(Saturday)
2-96
Završeno
Usukhbayar Khatanbaatar
Temuujin Dojo
Pobedio Završnicom - 01:23
Dash-Ochir Galbadrakh Ikh Shavi dojo
Juvenile Gi Male / White / 60KG
(Saturday)
3-76
Završeno
Dmitrii Derevtsov
Strela Team
Otgonbold Ganbold Shine badrakh jiu jitsu Pobedio Završnicom - 00:49
Juvenile Gi Male / White / 66KG
(Saturday)
2-97
Završeno
Myagmarsuren Lkhagvasuren
Arkhangai aimag
Pobedio Završnicom
Nyam-Od B Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Juvenile Gi Male / White / 73KG
(Saturday)
2-87
Završeno
Munkhtushig Batsukh
ULTIMAX JIU-JITSU
Khangal Ulziisaikhan Ikh Shavi dojo Pobedio Završnicom - 01:00
Juvenile Gi Male / White / 55KG
(Saturday)
3-78
Završeno
Bat-erdene M
Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Timur Gasimov Strela Team Pobedio Završnicom - 00:54
Girls Gi / Teen / White / 80KG
(Saturday)
2-75
Završeno
Dulguun Boldbaatar
School of 74
Pobedio Završnicom - 03:00
Sanjidmaa Tserendolgor Genco
Juvenile Gi Male / White / 55KG
(Saturday)
3-79
Završeno
Tserendash Battseren
School of 74
Pobeda po poenima - 04:00
Onon Batbayar Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Juvenile Gi Male / White / 73KG
(Saturday)
2-88
Završeno
Tugsjargal Ganzorig
ULTIMAX JIU-JITSU
Pobedio Završnicom - 02:48
Enkhmunkh Enkhtuvshin Ikh Shavi dojo
Juvenile Gi Male / White / 66KG
(Saturday)
2-98
Završeno
Usukhbayar Otgonbayar
School of 74
Pobedio Završnicom - 03:14
Nyambazar Batbayar Ikh Shavi dojo
Juvenile Gi Male / White / 60KG
(Saturday)
3-77
Završeno
Oyunsuren Lkhamragchaa
Bayangol sum
Mikhail Chursin Baikal Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 02:19
Juvenile Gi Male / White / 50KG
(Saturday)
3-71
Završeno
Batmunkh Tuvshinjargal
Mongolian Judo academy
Temuujin Munkhjargal Dornogovi jiu jitsu Pobeda po poenima - 04:00
Juvenile Gi Male / White / 73KG
(Saturday)
2-89
Završeno
Sumiyabazar Ishlkham
School of 74
Pobeda po poenima - 04:00
Renchinjugder Boldbaatar Temuujin Dojo
Juvenile Gi Male / White / 66KG
(Saturday)
2-99
Završeno
Elbegsaikhan Chinzorig
ARTE SUAVE BJJ ACADEMY MONGOLIA
Pobedio Završnicom - 01:13
Khureldavaa E Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Juvenile Gi Male / White / 55KG
(Saturday)
3-80
Završeno
Timur Gasimov
Strela Team
Pobeda po poenima - 04:00
Gan-Ochir Dorjsambuu Monde Bjj