Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 56KG
(Day 1)
3-67
Završeno
Julien Fota
KARKARA BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Theo Murris Zr Team Association
Juvenile Gi Female / White / 70KG
(Day 1)
2-60
Završeno
Veronika Metzl
Team Wing Revolution
Pobedio Završnicom - 00:40
Ilaria Tuccio Waza
Boys Gi / Infant / Grey / 38KG
(Day 1)
1-72
Završeno
Unknown User
Zr Team Association
Emils Ogrins TEAM LATVIA Pobeda bez borbe - 03:00
Juvenile Gi Male / White / 81KG
(Day 1)
2-61
Završeno
Bojan Manchevski
Roots Bjj
Gaetano Giambattista Lacqua Lavica project Catania Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Day 1)
4-69
Završeno
Alekszandr Chip
ATHLETIC FIGHT TEAM - FIGHT SPORTS
John Stanzione TEAM ITALIA Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Junior / White / 55KG
(Day 1)
1-71
Završeno
Arsenii Kolesnik
A-Force BJJ International
Mattia Minissale Lavica project Catania Pobedio Završnicom - 01:31
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 42KG
(Day 1)
3-68
Završeno
Daniela Aleksovska
Roots Bjj
Pobedio Završnicom - 00:40
Max Jonovski Roots Bjj
Boys Gi / Junior / White / 37KG
(Day 1)
4-70
Završeno
Mattia Risso
Waza
Nicolo Scuderi Lavica project Catania Pobeda po poenima - 02:48
Boys Gi / Infant / Grey / 38KG
(Day 1)
1-73
Završeno
Yanil Mastouri
Zr Team Association
Pobedio Završnicom - 00:18
Unknown User Zr Team Association
Male NoGi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
2-62
Završeno
Damiano Fogliata
FN FIGHT.CO WORLD
Pobedio Završnicom - 03:01
Nikola Golubovic Tribe Jiu Jitsu Italia
Boys Gi / Junior / White / 50KG
(Day 1)
3-69
Završeno
Aleksandrs Ivanovs
TEAM LATVIA
Emanuele Pollino Lavica project Catania Pobedio Završnicom - 00:21
Boys Gi / Infant / Grey / 38KG
(Day 1)
1-74
Završeno
Emils Ogrins
TEAM LATVIA
Yanil Mastouri Zr Team Association Pobedio Završnicom - 02:40
Boys Gi / Junior / White / 50KG
(Day 1)
3-70
Završeno
Saul Yeremay Hdez Hdez
Brasa Cta
Daniel Todorovski Roots Bjj Pobedio Završnicom - 01:15
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Day 1)
4-71
Završeno
Rafaels Levins
TEAM LATVIA
Pobedio Završnicom - 02:24
Unknown User TEAM LATVIA
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 42KG
(Day 1)
3-71
Završeno
Ettore Munari
TEAM ITALIA
Riccardo Marano Aeterna Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 01:11
Boys Gi / Junior / White / 50KG
(Day 1)
3-72
Završeno
Aleksandrs Ivanovs
TEAM LATVIA
Pobeda po poenima - 03:00
Saul Yeremay Hdez Hdez Brasa Cta
Boys Gi / Infant / White / 38KG
(Day 1)
2-63
Završeno
Renars Kazanovs
Zr Team Association
Pobeda po poenima - 03:00
Arons Okss TEAM LATVIA
Boys Gi / Junior / White / 50KG
(Day 1)
3-73
Završeno
Emanuele Pollino
Lavica project Catania
Pobedio Završnicom - 00:27
Daniel Todorovski Roots Bjj
Boys Gi / Infant / White / 38KG
(Day 1)
2-64
Završeno
Unknown User
TEAM LATVIA
Arons Okss TEAM LATVIA Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Infant / White / 38KG
(Day 1)
2-65
Završeno
Renars Kazanovs
Zr Team Association
Pobedio Završnicom - 01:24
Arons Okss TEAM LATVIA