Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 56KG
(Day 1)
3-67
Färdig
Julien Fota
KARKARA BJJ
Vann på poäng - 03:00
Theo Murris Zr Team Association
Juvenile Gi Female / White / 70KG
(Day 1)
2-60
Färdig
Veronika Metzl
Team Wing Revolution
Vann på Submission - 00:40
Ilaria Tuccio Waza
Boys Gi / Infant / Grey / 38KG
(Day 1)
1-72
Färdig
Unknown User
Zr Team Association
Emils Ogrins TEAM LATVIA Vann på Walkover - 03:00
Juvenile Gi Male / White / 81KG
(Day 1)
2-61
Färdig
Bojan Manchevski
Roots Bjj
Gaetano Giambattista Lacqua Lavica project Catania Vann på poäng - 04:00
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Day 1)
4-69
Färdig
Alekszandr Chip
ATHLETIC FIGHT TEAM - FIGHT SPORTS
John Stanzione TEAM ITALIA Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Junior / White / 55KG
(Day 1)
1-71
Färdig
Arsenii Kolesnik
A-Force BJJ International
Mattia Minissale Lavica project Catania Vann på Submission - 01:31
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 42KG
(Day 1)
3-68
Färdig
Daniela Aleksovska
Roots Bjj
Vann på Submission - 00:40
Max Jonovski Roots Bjj
Boys Gi / Junior / White / 37KG
(Day 1)
4-70
Färdig
Mattia Risso
Waza
Nicolo Scuderi Lavica project Catania Vann på poäng - 02:48
Boys Gi / Infant / Grey / 38KG
(Day 1)
1-73
Färdig
Yanil Mastouri
Zr Team Association
Vann på Submission - 00:18
Unknown User Zr Team Association
Male NoGi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
2-62
Färdig
Damiano Fogliata
FN FIGHT.CO WORLD
Vann på Submission - 03:01
Nikola Golubovic Tribe Jiu Jitsu Italia
Boys Gi / Junior / White / 50KG
(Day 1)
3-69
Färdig
Aleksandrs Ivanovs
TEAM LATVIA
Emanuele Pollino Lavica project Catania Vann på Submission - 00:21
Boys Gi / Infant / Grey / 38KG
(Day 1)
1-74
Färdig
Emils Ogrins
TEAM LATVIA
Yanil Mastouri Zr Team Association Vann på Submission - 02:40
Boys Gi / Junior / White / 50KG
(Day 1)
3-70
Färdig
Saul Yeremay Hdez Hdez
Brasa Cta
Daniel Todorovski Roots Bjj Vann på Submission - 01:15
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Day 1)
4-71
Färdig
Rafaels Levins
TEAM LATVIA
Vann på Submission - 02:24
Unknown User TEAM LATVIA
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 42KG
(Day 1)
3-71
Färdig
Ettore Munari
TEAM ITALIA
Riccardo Marano Aeterna Jiu Jitsu Vann på Submission - 01:11
Boys Gi / Junior / White / 50KG
(Day 1)
3-72
Färdig
Aleksandrs Ivanovs
TEAM LATVIA
Vann på poäng - 03:00
Saul Yeremay Hdez Hdez Brasa Cta
Boys Gi / Infant / White / 38KG
(Day 1)
2-63
Färdig
Renars Kazanovs
Zr Team Association
Vann på poäng - 03:00
Arons Okss TEAM LATVIA
Boys Gi / Junior / White / 50KG
(Day 1)
3-73
Färdig
Emanuele Pollino
Lavica project Catania
Vann på Submission - 00:27
Daniel Todorovski Roots Bjj
Boys Gi / Infant / White / 38KG
(Day 1)
2-64
Färdig
Unknown User
TEAM LATVIA
Arons Okss TEAM LATVIA Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Infant / White / 38KG
(Day 1)
2-65
Färdig
Renars Kazanovs
Zr Team Association
Vann på Submission - 01:24
Arons Okss TEAM LATVIA