Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Master 2 / 94KG
(Saturday)
1-60
Završeno
Otgonbaatar Banzragch
Arkhangai aimag
Pobedio Završnicom - 02:40
Munkh-Erdene Chinbaatar Dornogovi jiu jitsu
Male Gi / White / Master 2 / 120KG
(Saturday)
2-97
Završeno
Amartuvshin Davaasambuu
Garuda Jiu Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 01:45
Batsaikhan Agvaan Dornogovi jiu jitsu
Male Gi / Blue / Master 2 / 120KG
(Saturday)
2-98
Završeno
Batmunkh Erdene-Ochir
Nalaikh
Ulaalzgana Bayarkhuu Shine badrakh jiu jitsu Pobeda bez borbe
Male Gi / Blue / Master 2 / 120KG
(Saturday)
2-99
Završeno
Jiyenkhaan Suvatil
Dornogovi jiu jitsu
Amartuvshin Jargalsaikhan Ikh Shavi dojo Pobeda po poenima - 05:00
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
1
Završeno
Saikhansambuu Ganbold
Bayankhongor aimag
Munkhsanaa Batbayar Garuda Jiu Jitsu Academy Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Infant / White / 27KG
(Sunday)
1
Završeno
Bayanjargal Byambadorj
Govi Altai
Nyamkhuu Enkhbat Sukhbaatar aimag Pobedio Završnicom
Girls Gi / Infant / White / 28KG
(Sunday)
1
Završeno
Tselmuun Dambajantsan
Bayangol sum
Naransolongo Nyamkhuu Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Infant / White / 27KG
(Sunday)
2
Završeno
Bayartsogt Nairamdal
Govi Altai
Pobeda po poenima - 03:00
Davaadalai Bayarsaikhan Ralph Gracie Mongolia
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
2
Završeno
Mungunsukh Altansukh
Khentii Aimag
Pobeda po poenima - 03:00
Delgerkhuu Surenkhuu Sukhbaatar aimag
Girls Gi / Infant / White / 28KG
(Sunday)
3
Završeno
Oyun-Erdene Munkhtur
Govi Altai
Misheel Altanshagai Suld Sport Khoroo Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Infant / White / 27KG
(Sunday)
3
Završeno
Ankhjargal Batbayar
Govi Altai
Erdembileg Gankhuyag Nalaikh Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
3
Završeno
Barsbold Batnasan
Dornogovi jiu jitsu
Enkh-Amar U Selenge aimag Sant sum Bor devjee Pobedio Završnicom - 01:02
Girls Gi / Infant / White / 28KG
(Sunday)
2
Završeno
Naransolongo Nyamkhuu
Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Munkhsaikhan Uyanga Ralph Gracie Mongolia Pobedio Završnicom - 00:37
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
4
Završeno
Erdenebulgan Ganzorig
Dornogovi jiu jitsu
Tugserdem Buyantugs Garuda Jiu Jitsu Academy Pobedio Završnicom - 01:08
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
5
Završeno
Murun Tengis
Mongolian Judo academy
Pobeda po poenima - 03:00
Shinebayar Tsengelbayar Sukhbaatar aimag
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Sunday)
6
Završeno
Tsogtgerel Tsetsegnyam
Bayalag club
Pobeda po poenima - 00:43
Sumiyabayar Odbayar Ikh Shavi dojo
Boys Gi / Infant / White / 27KG
(Sunday)
4
Završeno
Bilegsaikhan Tsogtbaatar
Govi Altai
Elbegsaikhan Otgonbayar Bayangol sum Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
6
Završeno
Khoserdene Altanbulag
Dornogovi jiu jitsu
Erdenebileg Khurelbaatar Sukhbaatar aimag Pobeda po poenima - 03:00
Girls Gi / Infant / White / 28KG
(Sunday)
4
Završeno
Naransolongo Nyamkhuu
Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Oyun-Erdene Munkhtur Govi Altai Pobedio Završnicom - 00:30
Boys Gi / Infant / White / 27KG
(Sunday)
5
Završeno
Az-Erdene Tsogtbaatar
Unique Jiu Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 02:18
Battogtokh Munkhyalalt Ralph Gracie Mongolia
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Sunday)
7
Završeno
Otgonbaatar Olonbaatar
Govisumber Aimag
Pobeda po poenima - 03:00
Unknown User Strela Team
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
7
Završeno
Munkhsanaa Batbayar
Garuda Jiu Jitsu Academy
Pobedio Završnicom
Myagmar-Erdene Khusel-Erdene Monde Bjj
Boys Gi / Infant / White / 27KG
(Sunday)
6
Završeno
Bat-Ireedui Enkhbat
Govi Altai
Iveelt Davaajargal Ralph Gracie Mongolia Pobedio Završnicom - 00:39
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
8
Završeno
Mungunsukh Altansukh
Khentii Aimag
Tuul Munkhsuld Ralph Gracie Mongolia Pobedio Završnicom - 01:46
Boys Gi / Infant / White / 27KG
(Sunday)
7
Završeno
Tsesuren Daltai
Sukhbaatar aimag
Pobeda po poenima - 03:00
Byambagarid B Dayan shonkhor
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Sunday)
8
Završeno
Bat Orgil Gerelmaa
Sukhbaatar aimag
Pobedio Završnicom - 00:48
Battugs Gankhuyag ARTE SUAVE BJJ ACADEMY MONGOLIA
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
9
Završeno
Enkh-Amar U
Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Pobeda po poenima - 03:00
Barsbold Altankhuyag Shine badrakh jiu jitsu
Girls Gi / Infant / White / 28KG
(Sunday)
5
Završeno
Munkhsaikhan Uyanga
Ralph Gracie Mongolia
Pobedio Završnicom - 01:24
Misheel Altanshagai Suld Sport Khoroo
Boys Gi / Infant / White / 27KG
(Sunday)
8
Završeno
Nyamkhuu Enkhbat
Sukhbaatar aimag
Pobeda po poenima - 03:00
Bayartsogt Nairamdal Govi Altai
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Sunday)
9
Završeno
Tulga Erdenebayar
Garuda Jiu Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 00:42
Saikhanbileg Altanshagai Ikh Shavi dojo
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
10
Završeno
Unurbayar Oyunbat
Unique Jiu Jitsu Club
Munkh-Erdene Delgersaikhan Ikh Shavi dojo Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Sunday)
10
Završeno
Gerelt Od Jambaasuren
Govisumber Aimag
Bilguun Batsaikhan Dornogovi jiu jitsu Pobedio Završnicom - 02:30