Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Infant / White / 27KG
(Sunday)
9
Završeno
Erdembileg Gankhuyag
Nalaikh
Pobeda po poenima - 03:00
Sumiya Munkh Orgil Ralph Gracie Mongolia
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
11
Završeno
Tugserdem Buyantugs
Garuda Jiu Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 00:38
Irmuun Baatarsukh Monde Bjj
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Sunday)
11
Završeno
Munkhmandakh Galkhishig
Bayangol sum
Yaroslav Stepanov Strela Team Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Infant / White / 27KG
(Sunday)
10
Završeno
Elbegsaikhan Otgonbayar
Bayangol sum
Az-Erdene Tsogtbaatar Unique Jiu Jitsu Club Pobedio Završnicom
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
12
Završeno
Murun Tengis
Mongolian Judo academy
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Tuvshin Erdemsaikhan Bayangol sum
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
13
Završeno
Erdenebileg Khurelbaatar
Sukhbaatar aimag
Temuujin Mendsaikhan Arkhangai aimag Pobedio Završnicom - 00:46
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Sunday)
12
Završeno
Tsogtgerel Tsetsegnyam
Bayalag club
Pobedio Završnicom - 00:23
Otgonbaatar Olonbaatar Govisumber Aimag
Boys Gi / Infant / White / 27KG
(Sunday)
11
Završeno
Iveelt Davaajargal
Ralph Gracie Mongolia
Pobedio Završnicom - 00:22
Tsesuren Daltai Sukhbaatar aimag
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
14
Završeno
Ilya Kalinin
Strela Team
Pobeda po poenima - 03:00
Guntsegts Manduul Garuda Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Sunday)
13
Završeno
Bat Orgil Gerelmaa
Sukhbaatar aimag
Pobedio Završnicom - 01:41
Battulga Otgonbayar Ikh Shavi dojo
Boys Gi / Infant / White / 27KG
(Sunday)
12
Završeno
Nyamkhuu Enkhbat
Sukhbaatar aimag
Erdembileg Gankhuyag Nalaikh Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Sunday)
14
Završeno
Tulga Erdenebayar
Garuda Jiu Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 00:40
Bilguun Batsaikhan Dornogovi jiu jitsu
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
15
Završeno
Munkhsanaa Batbayar
Garuda Jiu Jitsu Academy
Tuul Munkhsuld Ralph Gracie Mongolia Pobedio Završnicom - 02:07
Boys Gi / Infant / White / 27KG
(Sunday)
13
Završeno
Az-Erdene Tsogtbaatar
Unique Jiu Jitsu Club
Iveelt Davaajargal Ralph Gracie Mongolia Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Sunday)
15
Završeno
Yaroslav Stepanov
Strela Team
Pobedio Završnicom
Munkhtogtokh Munkhjargal Ikh Shavi dojo
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Sunday)
16
Završeno
Tsogtgerel Tsetsegnyam
Bayalag club
Bat Orgil Gerelmaa Sukhbaatar aimag Pobedio Završnicom - 02:10
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
16
Završeno
Enkh-Amar U
Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Pobedio Završnicom - 02:08
Munkh-Erdene Delgersaikhan Ikh Shavi dojo
Boys Gi / Infant / White - Grey / 46KG
(Sunday)
16
Završeno
Suld-Ochir Enkhtuvshin
Suld Sport Khoroo
Anand Naranbaatar Garuda Jiu Jitsu Academy Pobedio Završnicom - 01:06
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Sunday)
17
Završeno
Tulga Erdenebayar
Garuda Jiu Jitsu Academy
Yaroslav Stepanov Strela Team Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
17
Završeno
Tugserdem Buyantugs
Garuda Jiu Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 02:03
Murun Tengis Mongolian Judo academy
Boys Gi / Infant / White / 27KG
(Sunday)
14
Završeno
Nyamkhuu Enkhbat
Sukhbaatar aimag
Pobeda po poenima - 03:00
Az-Erdene Tsogtbaatar Unique Jiu Jitsu Club
Boys Gi / Infant / White / 38KG
(Sunday)
20
Završeno
Egor Lyutaev
Strela Team
Pobeda po poenima - 03:00
Bold-erdene B Bayalag club
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
18
Završeno
Temuujin Mendsaikhan
Arkhangai aimag
Pobedio Završnicom - 01:01
Ilya Kalinin Strela Team
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
19
Završeno
Tuul Munkhsuld
Ralph Gracie Mongolia
Enkh-Amar U Selenge aimag Sant sum Bor devjee Pobedio Završnicom - 00:15
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Sunday)
18
Završeno
Tsogtgerel Tsetsegnyam
Bayalag club
Pobedio Završnicom - 01:41
Tulga Erdenebayar Garuda Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
20
Završeno
Tugserdem Buyantugs
Garuda Jiu Jitsu Academy
Temuujin Mendsaikhan Arkhangai aimag Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Infant / White - Grey / 46KG
(Sunday)
17
Završeno
Davaa Ochir Chingunjav
Ralph Gracie Mongolia
Pobeda po poenima - 03:00
Dorzho Balkheev Strela Team
Boys Gi / Infant / White / 38KG
(Sunday)
21
Završeno
Egor Lyutaev
Strela Team
Chinzorig Chinbold Ralph Gracie Mongolia Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Infant / Grey - Yellow / 34KG
(Sunday)
23
Završeno
Gan-erdene Kh
Dayan shonkhor
Bum-erdene A Shine badrakh jiu jitsu Pobedio Završnicom - 00:41
Boys Gi / Infant / White - Grey / 46KG
(Sunday)
18
Završeno
Erdemdolgion Nergui
Bayangol sum
Maidar Balchindorzhiev Strela Team Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Infant / White / 38KG
(Sunday)
22
Završeno
Buyan-erdene Banzragch
Dayan shonkhor
Khos-erdene Unubold Dornogovi jiu jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Sunday)
21
Završeno
Tuul Munkhsuld
Ralph Gracie Mongolia
Pobedio Završnicom - 02:02
Tugserdem Buyantugs Garuda Jiu Jitsu Academy