Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG
(Saturday 5th of June)
3-2
Završeno
William Nozari
Pobeda po poenima - 05:00
Talison Costa Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Male Gi / Black / Adult / 94KG
(Saturday 5th of June)
5-3
Završeno
Ithalo Lopes
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Flavio Vianna Pobeda po poenima - 05:00
Female Gi / Brown / Black / Adult / 55KG
(Saturday 5th of June)
2-2
Završeno
Isabela Couto
PALMS SPORTS - TEAM 777
Pobeda po poenima - 05:00
Arailym Mekenbayeva Checkmat International
Male Gi / Black / Adult / 120KG
(Saturday 5th of June)
1-5
Završeno
Tacio Carneiro
VisionBJJ
Roosevelt Sousa Baniyas Jiu-Jitsu Club Pobeda po poenima - 05:00
Female Gi / Brown / Black / Adult / 70KG
(Saturday 5th of June)
4-1
Završeno
Gabriella Ripepi
Pslpb Cicero Costha
Rafaela Bertolot PALMS SPORTS - TEAM 777 Pobedio Završnicom - 01:10
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG
(Saturday 5th of June)
3-3
Završeno
Eduardo Santana
PALMS SPORTS - TEAM 777
Gustavo Barbosa PALMS SPORTS - TEAM 777 Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Black / Master 2 / 85KG
(Saturday 5th of June)
4-12
Završeno
Leopoldo Pires
PALMS SPORTS - TEAM 777
Fernando Nicolich Da Silva PALMS SPORTS - TEAM 777 Pobedio Odlukom - 05:00
Female Gi / Brown / Black / Adult / 95KG
(Saturday 5th of June)
2-3
Završeno
Marcelle Cantanhede
PALMS SPORTS - TEAM 777
Amanda Ribeiro Al Jazira Jiu-Jitsu Club Pobedio Odlukom - 05:00
Male Gi / Black / Adult / 94KG
(Saturday 5th of June)
5-4
Završeno
Eduardo Machado
PALMS SPORTS - TEAM 777
Renato Cardoso Commando Group Pobedio Završnicom - 03:25
Male Gi / Black / Adult / 120KG
(Saturday 5th of June)
1-2
Završeno
Unknown User
BERKUT Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Fabio Martins PALMS SPORTS - TEAM 777
Male Gi / Black / Adult / 69KG
(Saturday 5th of June)
5-2
Završeno
Mohamed-Ali Hayat
Brazilian Power Team International
Mauricio Ospina PALMS SPORTS - TEAM 777 Pobedio Završnicom - 00:17
Male Gi / Brown / Adult / 69KG
(Saturday 5th of June)
3-5
Završeno
Sultan Alowais
Sharjah Self-defence Sports Club
Giovanny Nascimento Commando Group Pobedio Završnicom - 04:00
Female Gi / Brown / Black / Adult / 62KG
(Saturday 5th of June)
1-3
Završeno
Larissa Paes
PALMS SPORTS - TEAM 777
Pobedio Završnicom - 02:56
Dayane Bazzoni PALMS SPORTS - TEAM 777
Male Gi / Black / Master 1 / 94KG
(Saturday 5th of June)
5-6
Završeno
Pablo Aragao
PALMS SPORTS - TEAM 777
Pobeda po poenima - 05:00
Robson Silva PALMS SPORTS - TEAM 777
Female Gi / Brown / Black / Adult / 70KG
(Saturday 5th of June)
4-2
Završeno
Hind Charifi
Sharjah Self-defence Sports Club
Pobedio Završnicom - 01:44
Gabriella Ripepi Pslpb Cicero Costha
Female Gi / Brown / Black / Adult / 55KG
(Saturday 5th of June)
2-4
Završeno
Vanderlucia Lima
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 05:00
Arailym Mekenbayeva Checkmat International
Male Gi / Black / Master 2 / 120KG
(Saturday 5th of June)
4-3
Završeno
Wilson Canga Neiva
Commando Group
Pobedio Završnicom - 01:54
Cezar Ikehara
Male Gi / Black / Master 1 / 85KG
(Saturday 5th of June)
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG
(Saturday 5th of June)
3-4
Završeno
William Nozari
Pobeda po poenima - 05:00
MOHAMED NASER ALQUBAISI Baniyas Jiu-Jitsu Club
Male Gi / Black / Adult / 94KG
(Saturday 5th of June)
5-5
Završeno
Ithalo Lopes
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 05:00
Eduardo Machado PALMS SPORTS - TEAM 777
Female Gi / Brown / Black / Adult / 95KG
(Saturday 5th of June)
2-5
Završeno
Marcela Caiafa
PALMS SPORTS - TEAM 777
Thaynara Dias Al Ain Jiu-Jitsu Club Pobedio Odlukom - 05:00
Male Gi / Black / Master 2 / 120KG
(Saturday 5th of June)
4-4
Završeno
Andre Do Nascimento Ramos
PALMS SPORTS - TEAM 777
Paulo Pinto Commando Group Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Black / Adult / 120KG
(Saturday 5th of June)
1-4
Završeno
Unknown User
BERKUT Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:11
Sultan Al Ali UAE POLICE
Male Gi / Black / Master 1 / 120KG
(Saturday 5th of June)
5-8
Završeno
Newton Da Silva
PALMS SPORTS - TEAM 777
Igor Silva Commando Group Pobedio Završnicom - 00:28
Female Gi / Purple / Adult / 49KG
(Saturday 5th of June)
3-7
Završeno
Sharifa Alnaamani
PALMS SPORTS - TEAM 777
Pobeda po poenima - 05:00
Alia Helal Aldhanhani Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Male Gi / Black / Master 2 / 85KG
(Saturday 5th of June)
4-13
Završeno
Emilio Carlos Da Silva Junior
PALMS SPORTS - TEAM 777
Antonio Inacio PALMS SPORTS - TEAM 777 Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Black / Master 1 / 94KG
(Saturday 5th of June)
5-7
Završeno
Ruan Rodrigues
Pobeda po poenima - 05:00
Robson Silva PALMS SPORTS - TEAM 777
Male Gi / Black / Master 2 / 94KG
(Saturday 5th of June)
2-6
Završeno
Thyago Danilo Fernandes
PALMS SPORTS - TEAM 777
Pobeda po poenima - 05:00
Jose Luis Huber
Male Gi / Black / Master 1 / 85KG
(Saturday 5th of June)
1-10
Završeno
Nasreldin Elkobrosly
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Rafael Carvalho PALMS SPORTS - TEAM 777 Pobeda po poenima - 05:00
Female Gi / Purple / Adult / 49KG
(Saturday 5th of June)
3-8
Završeno
Wadima Alyafei
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 05:00
Shouq Aldhanhani
Male Gi / Black / Master 2 / 120KG
(Saturday 5th of June)
4-5
Završeno
Antonio Peinado
Commando Group
Pobedio Završnicom - 01:05
Wilson Canga Neiva Commando Group
Male Gi / Black / Master 2 / 77KG
(Saturday 5th of June)
5-10
Završeno
Nader Baker
Team Gladiators by Primal Gym
Lidio Santos PALMS SPORTS - TEAM 777 Pobeda po poenima - 05:00