Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's NO-GI / Black / Professional / 94KG
(Saturday)
4-4
Završeno
Maximiliano Boaventura
Checkmat International
Alessandro Hassem Hbj Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom - 02:32
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 69KG
(Saturday)
2-12
Završeno
Gabriel Costa
CAIO GREGORIO TEAM
Pobedio Završnicom - 02:19
Leandro Marcili Zr Team Association
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 120KG
(Saturday)
3-11
Završeno
Rubens Pedroso
NS Brotherhood
Pobeda po poenima - 05:00
Waldenilson Repczuk Gracie Barra
Men's NO-GI / Black / Professional / 69KG
(Saturday)
1-3
Završeno
Paulo Oliveira
Guigo Jiu Jitsu
Rafael Nascimento Campos Gracie Barra Curitiba Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / Black / Professional / 85KG
(Saturday)
3-3
Završeno
Felipe Teixeira
Anibal Jiu Jitsu
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 02:18
Agnelo De Sales Rilion Gracie
Women's NO-GI / Brown / Black / Professional / 95KG
(Saturday)
4-13
Završeno
Simone Pinheiro
Checkmat International
ROBERTA RIBEIRO Double Five Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 06:00
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 85KG
(Saturday)
2-15
Završeno
Bruno Padilha
Gile Ribeiro
HENRIQUE RUSSI Checkmat International Pobeda po poenima - 05:00
Women's NO-GI / Brown / Black / Professional / 62KG
(Saturday)
3-16
Završeno
Izabel Seki
Faconti Jiu Jitsu
Vitoria Assis Double Five Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 94KG
(Saturday)
1-8
Završeno
Raphael Costa
Esporte Dez
Pobeda po poenima - 05:00
Victor Deschamps Team Marcos Cunha
Men's NO-GI / Black / Professional / 94KG
(Saturday)
4-3
Završeno
Felipe Silva
Telemaco Borba
Leonardo Goncalves Gracie Barra Pobedio Završnicom - 02:33
Men's NO-GI / Black / Professional / 77KG
(Saturday)
2-7
Završeno
Lucas Alexandre
PIRAMIDE GRAPPLING ASSOCIATION
Wesley Possamai The Match Champ Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 94KG
(Saturday)
1-9
Završeno
Angelo Reis
Road BJJ Brazilian Jiu JItsu
Pobeda po poenima - 05:00
Armando Crissi Checkmat International
Women's NO-GI / Brown / Black / Professional / 62KG
(Saturday)
3-17
Završeno
Natalia Nespatti
Faconti Jiu Jitsu
Ana Rodrigues Dream Art Pobedio Završnicom - 01:09
Women's NO-GI / Brown / Black / Professional / 95KG
(Saturday)
4-12
Završeno
Mikaela De Lima
Gfteam
Tamiris Silva Dream Art Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / Black / Professional / 77KG
(Saturday)
2-8
Završeno
Yan Silveira
Rilion Gracie
Marco Queirz PIRAMIDE GRAPPLING ASSOCIATION Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 94KG
(Saturday)
1-10
Završeno
Leandro Santos
Checkmat International
Joao Zeferino TJJ School Pobedio Završnicom - 04:07
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 77KG
(Saturday)
4-9
Završeno
Diego Barrozo
PIRAMIDE GRAPPLING ASSOCIATION
Rangel Oliveira ATOS Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 120KG
(Saturday)
3-13
Završeno
Gabriel Silva
Esporte Dez
Pobeda po poenima - 05:00
Welerson Santos RYAN GRACIE TEAM
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 94KG
(Saturday)
1-11
Završeno
Raphael Costa
Esporte Dez
Pobeda po poenima - 05:00
Angelo Reis Road BJJ Brazilian Jiu JItsu
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 120KG
(Saturday)
3-12
Završeno
Joao Ferraz
Checkmat International
Pobeda po poenima - 05:00
Waldenilson Repczuk Gracie Barra
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 77KG
(Saturday)
4-10
Završeno
Absolao Silva
Checkmat International
Luciano Bernert ATOS Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 77KG
(Saturday)
Završeno
Guilherme Pupo
Gracie Barra
Pedro Valenca Neto Pslpb Cicero Costha Pobeda bez borbe
Women's NO-GI / Brown / Black / Professional / 70KG
(Saturday)
2-17
Završeno
Thalyta Silva
Dream Art
Pobeda po poenima - 05:00
Francisca Floras Pslpb Cicero Costha
Women's NO-GI / Brown / Black / Professional / 95KG
(Saturday)
Završeno
Mikaela De Lima
Gfteam
Pobeda bez borbe
Simone Pinheiro Checkmat International
Women's NO-GI / Brown / Black / Professional / 55KG
(Saturday)
1-17
Završeno
Camila Guerra
Faconti Jiu Jitsu
Gabina Gomez Gracie Barra Curitiba Pobeda po poenima - 05:00
Women's NO-GI / Brown / Black / Professional / 62KG
(Saturday)
3-18
Završeno
Stephanie Torres Jangelni
TOZI JIU JITSU
Vitoria Assis Double Five Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / Brown / Professional / 85KG
(Saturday)
4-15
Završeno
Renzo Jesus
PIRAMIDE GRAPPLING ASSOCIATION
Pobedio Završnicom - 04:45
Jocimar Tarczewski Gracie Barra
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 94KG
(Saturday)
1-12
Završeno
Victor Deschamps
Team Marcos Cunha
Pobeda po poenima - 05:00
Armando Crissi Checkmat International
Men's NO-GI / Black / Professional / 77KG
(Saturday)
2-9
Završeno
Wesley Possamai
The Match Champ
Leandro Lima De Souza Hbj Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Women's NO-GI / Brown / Black / Professional / 55KG
(Saturday)
1-18
Završeno
Camila Guerra
Faconti Jiu Jitsu
Barbara Silva Gfteam Pobedio Završnicom - 02:11
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 120KG
(Saturday)
3-15
Završeno
Joao Ferraz
Checkmat International
Gabriel Silva Esporte Dez Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 94KG
(Saturday)
Završeno
Adriano Antunes
Vt Team
Diogo Nascimento NS Brotherhood Pobeda bez borbe