Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 120KG
(Day 1)
4-86
Završeno
Rafael Santos
Zr Team Association
Marcos Macedo Guigo Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / Black / Master 2 / 120KG
(Day 1)
6-73
Završeno
Juliermes Sousa
Gracie Barra
Douglas Tomé Zr Team Association Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Day 1)
1-79
Završeno
Antonio Pinheiro
Zr Team Association
Pobeda po poenima - 05:00
Thalles Bezerra Octo Team
Men's NO-GI / Black / Master 2 / 94KG
(Day 1)
Završeno
Domingos Filho
Gc Pepey
Pobeda bez borbe
Flavio Cantarele BFC
Men's NO-GI / Purple / Master 1 / 85KG
(Day 1)
2-80
Završeno
Joao Lela
Beasts Bjj
Gustavo Araujo Hope Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / White / Amateur / 56KG
(Day 1)
5-64
Završeno
Felipe Oliveira
Nova União International
João Pereira Qg Da Luta Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 77KG
(Day 1)
1-76
Završeno
Michael Nascimento
Gracie Humaita
Mauricio Holanda Brazilian Top Team Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 120KG
(Day 1)
4-87
Završeno
Tiago Silva
Zr Team Association
Pobedio Završnicom - 03:13
Marcos Macedo Guigo Jiu Jitsu
Youth Men's NO-GI / White / 81KG
(Day 1)
5-61
Završeno
David Crisostomo
Ser Jiu - Jítsu Team
Arthur Bruno New Prime Pobeda po poenima - 04:00
Men's NO-GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Day 1)
3-85
Završeno
Allankardec Sabino
Cancão Fight Team
Jeferson Santos Beasts Bjj Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Day 1)
3-86
Završeno
Rary Martinelle
New Prame
Alex Silva Zr Team Association Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / Black / Master 2 / 120KG
(Day 1)
6-75
Završeno
Juliermes Sousa
Gracie Barra
Bruno Ribeiro Gracie Barra Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 77KG
(Day 1)
1-77
Završeno
Cristhan Sousa
Beasts Bjj
Cristian Ferreira Nova União International Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 69KG
(Day 1)
5-66
Završeno
Antonio Carlos
Qg Da Luta
Pobeda po poenima - 05:00
Thiago Rafael Qg Da Luta
Men's NO-GI / Black / Master 2 / 77KG
(Day 1)
3-87
Završeno
Rosenildo Silva
Gracie Barra
Michel Coutinho Qg Da Luta Pobeda po poenima - 05:00
Men's NO-GI / Black / Master 2 / 77KG
(Day 1)
Završeno
Rosenildo Silva
Gracie Barra
Michel Coutinho Qg Da Luta Pobeda bez borbe
Men's NO-GI / Black / Master 2 / 120KG
(Day 1)
6-76
Završeno
Douglas Tomé
Zr Team Association
Pobeda po poenima - 06:00
Fagno Barbosa Hope Jiu Jitsu
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 69KG
(Day 1)
5-67
Završeno
Ediberto Santos
Level One
Pobeda po poenima - 05:00
Antonio Carlos Qg Da Luta
Men's GI / Black / Professional / 69KG
(Day 2)
3-3
Završeno
Nivaldo Samapio
Warriors Fighter Brazilian Jiu-Jitsu
Gabriel Fraga Ajc Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 04:14
Men's GI / Black / Master 1 / 56KG
(Day 2)
5-1
Završeno
Ramon Rodrigues
Mg Team
Pobedio Završnicom - 02:00
Domingos Savio Mouta SAS TEAM
Women's GI / Brown / Black / Professional / 55KG
(Day 2)
1-1
Završeno
Raissa Morais
Ares BJJ
Pobedio Završnicom - 04:13
Hanna Ribeiro Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Men's GI / Black / Master 1 / 62KG
(Day 2)
5-3
Završeno
Leandro Souto
SAS TEAM
Jose Sousa Zr Team Association Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 01:09
Men's GI / Black / Master 1 / 85KG
(Day 2)
6-3
Završeno
Davi Silva
Hope Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Jose Marcal Morimtsu Tradição Jiujitsu
Men's GI / Black / Professional / 85KG
(Day 2)
2-1
Završeno
Thales Gonçalves
Checkmat International
Fabricio Gomes South Zone Team Pobedio Završnicom - 04:07
Women's GI / Brown / Black / Professional / 70KG
(Day 2)
4-1
Završeno
Joana Santana
Checkmat International
Jessica Branco Blec Pobeda po poenima - 05:00
Women's GI / Brown / Black / Professional / 62KG
(Day 2)
1-4
Završeno
Eduarda Macena
Gfteam
Pobeda po poenima - 05:00
Beatriz Mendonca B.f.t
Men's GI / Black / Master 1 / 69KG
(Day 2)
5-4
Završeno
Vitor Rodrigues
Brazilian Top Team
John Dantas KARKARA BJJ Pobedio Završnicom - 03:15
Men's GI / Black / Professional / 85KG
(Day 2)
2-3
Završeno
Yan Ribeiro
Six Blades Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Nixon Segundo Blec
Men's GI / Black / Master 1 / 85KG
(Day 2)
6-2
Završeno
Wellinson Medeiros
Zr Team Association
Andre Silva Checkmat International Pobeda po poenima - 05:00
Women's GI / Brown / Black / Master 1 / 62KG
(Day 2)
4-4
Završeno
Francisca Da Silva
Blec
Pobeda po poenima - 05:00
Vanessa Dos Santos Zero85 Jiu-Jitsu
Men's GI / Black / Professional / 62KG
(Day 2)
3-1
Završeno
Mauricio Bezerra
Hope Jiu Jitsu
Guilherme Cordeiro Checkmat International Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / 85KG
(Day 2)
6-5
Završeno
Robson Sa
SAS TEAM
Pobeda po poenima - 05:00
Rafael Martins Crist Oss BJJ