Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women's GI / Brown / Black / Master 1 / 55KG
(Day 2)
3-16
Završeno
Elis Rocha
PROJETO QG DA LUTA
Eloise Coldibeli ROXBJJ Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / 56KG
(Day 2)
4-10
Završeno
Lucas Cruz
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Lucas Magalhaes Delta Gold Team Pobedio Završnicom - 03:24
Women's GI / Purple / Professional / 55KG
(Day 2)
5-26
Završeno
Thalita Marcionilo
VICENTE JUNIOR
Pobedio Završnicom - 02:19
Lara Dias Brasa Jiu Jitsu
Men's GI / Black / Professional / 94KG
(Day 2)
2-11
Završeno
Axel Silva
Castro Team
Darlison Martins Ser Jiu - Jítsu Team Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / 94KG
(Day 2)
6-15
Završeno
Antônio Ferreira
Blec
Bruno Rocha ROXBJJ Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Day 2)
3-8
Završeno
Lucas Silva
Pslpb Cicero Costha
Israel Almeida Gfteam Pobedio Završnicom
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Day 2)
Završeno
Cristian Ferreira
Nova União International
Eder Brigida Hunters Brazilian Jiu-Jitsu Pobeda bez borbe
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Day 2)
3-13
Završeno
Matheus Silva
Lótus Club Félix
Higor Lima Hunters Brazilian Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom - 01:14
Men's GI / Brown / Professional / 120KG
(Day 2)
1-13
Završeno
Davi Assuncao
Escola Paraense Nós BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Francisco Neto Checkmat International
Men's GI / Brown / Professional / 62KG
(Day 2)
4-15
Završeno
José Santos
Dbk
Pobeda po poenima - 05:00
Daniel Lemos Dgt
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Day 2)
1-18
Završeno
Francisco Jonas Da Silva Matos
HC TEAM
Pobeda po poenima - 01:25
Douglas Lima TEIXEIRA FIGHT TEAM
Men's GI / Black / Master 1 / 120KG
(Day 2)
6-17
Završeno
Italo Gonçalves
Blec
Pobedio Završnicom - 02:37
Diego Tavares Alliance
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Day 2)
5-13
Završeno
Pedro Valenca Neto
Pslpb Cicero Costha
Pobeda po poenima - 05:00
Anderson Soares Blec
Men's GI / Black / Professional / 120KG
(Day 2)
2-16
Završeno
Salomao Azevedo
NATURAL KOMBAT
Macksuel Maciel Checkmat International Pobedio Završnicom - 01:38
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Day 2)
3-12
Završeno
Israel Almeida
Gfteam
Pobeda po poenima - 05:00
Valerio Cunha Gracie Barra
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Day 2)
4-19
Završeno
Matheus Souza
Nova União International
Luiz Cesar Rodrigues ROXBJJ Pobedio Završnicom - 00:16
Men's GI / Black / Master 1 / 120KG
(Day 2)
6-18
Završeno
Alysson Bruno
Cicero Costinha
FELIPE BEZERRA ROXBJJ Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Day 2)
1-22
Završeno
Gabriel Souza
Six Blades Jiu-Jitsu
Alessandro Barbosa Guigo Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 02:25
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Day 2)
4-21
Završeno
Gabriel Moreira
Six Blades Jiu-Jitsu
Paulo Souza Bezerra Team Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Black / Professional / 120KG
(Day 2)
2-15
Završeno
Herico Pinto
Kimura
Pobedio Završnicom - 04:14
Gabriel Magalhães Nova União International
Men's GI / Black / Master 1 / 77KG
(Day 2)
5-14
Završeno
Eder Brigida
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Diogenes Costa Dojô Marcos Matos Pobedio Završnicom - 04:05
Women's GI / Brown / Black / Master 1 / 55KG
(Day 2)
3-17
Završeno
Elis Rocha
PROJETO QG DA LUTA
Eloise Coldibeli ROXBJJ Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Day 2)
1-20
Završeno
Lorran Phellipe
ROXBJJ
Gabriel Victor Checkmat International Pobedio Završnicom - 05:00
Men's GI / Black / Master 1 / 85KG
(Day 2)
6-10
Završeno
Lucivaldo Junior
Zr Team Association
Davi Silva Hope Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 02:12
Men's GI / Brown / Professional / 77KG
(Day 2)
2-19
Završeno
Thiago Santos
Zr Team Association
Pobeda po poenima - 05:00
Matheus Ellery Blec
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Day 2)
4-20
Završeno
Igor Silva
Mg Team
Felipe Souza N.G.N. Gelson Teixeira Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Day 2)
3-14
Završeno
Valerio Cunha
Gracie Barra
Matheus Silva Lótus Club Félix Pobedio Završnicom - 02:19
Men's GI / Black / Master 1 / 85KG
(Day 2)
6-11
Završeno
Robson Sa
SAS TEAM
Pobeda po poenima - 05:00
Andre Silva Checkmat International
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Day 2)
1-23
Završeno
Andre Azevedo
Jj Team
Alexandre Conceição Gracie Barra Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Black / Professional / 77KG
(Day 2)
3-15
Završeno
Israel Almeida
Gfteam
Pobeda po poenima - 05:00
Higor Lima Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Day 2)
5-17
Završeno
Isaac Souza
Zr Team Association
Pobeda po poenima - 05:00
Emanuel Chagas Alliance
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Day 2)
1-24
Završeno
Keven Vieira
Gc Pepey
Francisco Jonas Da Silva Matos HC TEAM Pobeda po poenima - 05:00