Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Purple / Professional / 120KG
(Day 2)
6-27
Završeno
Jose Victor
Checkmat International
Pobeda po poenima - 05:00
Marcelo Silva Qg Da Luta
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Day 2)
4-30
Završeno
Sandro Filho
Centro De Treinamento Sandro Soares
Pobedio Završnicom - 03:43
Matheus Falcão Ubuntu Jiu Jitsu Oficial
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Day 2)
1-27
Završeno
Alexandre Conceição
Gracie Barra
Francisco Jonas Da Silva Matos HC TEAM Pobeda po poenima - 05:00
Women's GI / Purple / Professional / 55KG
(Day 2)
5-27
Završeno
Luana Oliveira
Gfteam
Thalita Marcionilo VICENTE JUNIOR Pobedio Završnicom - 02:43
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Day 2)
3-22
Završeno
Helde Mauro Aquino Aquink
Bravos
Pobeda po poenima - 05:00
Lucas Frota Barroso Blec
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Day 2)
5-20
Završeno
Samuel Alves
Andre Ribeiro
Luiz Oeiras Escola Paraense Nós BJJ Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Day 2)
3-23
Završeno
Pablo De Silva
N.G.N. Gelson Teixeira
RAILSON ABREU Squadron Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Brown / Professional / 77KG
(Day 2)
2-24
Završeno
ELI SILVA
Zr Team Association
Kaio Mendes Ubuntu Jiu Jitsu Oficial Pobedio Odlukom - 06:00
Men's GI / Purple / Professional / 120KG
(Day 2)
6-26
Završeno
Guilherme Gomes
ROXBJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Janderson Acelino Bd Team Hunters
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Day 2)
1-33
Završeno
Manoel Neto
Zr Team Association
Johnny Pontes Halavanca Brazilian Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 02:57
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Day 2)
4-28
Završeno
Ruan Matos
SAS TEAM
Pobedio Završnicom - 04:35
Francisco Helio Cesar Fernandes Brazilian Jiu-Jitsu
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Day 2)
3-27
Završeno
Mario Souza
Hope Jiu Jitsu
João Ferreira Nova União International Pobedio Završnicom - 04:27
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Day 2)
4-22
Završeno
Iuri Ribeiro
Blec
Luiz Cesar Rodrigues ROXBJJ Pobedio Završnicom - 02:11
Men's GI / Purple / Professional / 94KG
(Day 2)
2-27
Završeno
Mateus Chaves
Qg Da Luta
Jose Pinheiro Guigo Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Day 2)
1-26
Završeno
Emanoel Eliezer
KARKARA BJJ
Alessandro Barbosa Guigo Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 94KG
(Day 2)
2-28
Završeno
Bruno Ribeiro
AVANTE JIU JITSU
Luan Felipe ROXBJJ Pobedio Završnicom - 00:30
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Day 2)
4-23
Završeno
Felipe Souza
N.G.N. Gelson Teixeira
Paulo Souza Bezerra Team Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 03:39
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Day 2)
5-21
Završeno
Francisco Miranda
Nova União International
Isaac Souza Zr Team Association Pobeda po poenima - 05:00
Women's GI / Purple / Professional / 62KG
(Day 2)
2-33
Završeno
Daniela Carvalho
Zero85 Jiu-Jitsu
Giovana Figueredo ROXBJJ Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Day 2)
5-22
Završeno
Weslley Carneiro
Team Kimura KMR
Sandro Erick Qg Da Luta Pobedio Završnicom - 00:52
Men's GI / Black / Master 1 / 120KG
(Day 2)
6-22
Završeno
Romulo Almeida
Dbk
FELIPE BEZERRA ROXBJJ Pobeda po poenima - 05:00
Women's GI / Purple / Professional / 55KG
(Day 2)
5-29
Završeno
Luana Oliveira
Gfteam
Jennifer Traslavina Checkmat International Pobedio Završnicom - 00:37
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Day 2)
4-27
Završeno
Cleiton Santos
Zr Team Association
Wallison Sousa Qg Da Luta Pobeda po poenima - 04:47
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Day 2)
3-28
Završeno
Kalebe Melo
Gracie Barra
Jose Carvalho Zr Team Association Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Day 2)
1-31
Završeno
Filipe Vasconcelos
T-Rex Team
Pobedio Završnicom - 04:23
Boaz Gomes Gracie Barra
Men's GI / Black / Master 1 / 120KG
(Day 2)
6-21
Završeno
Italo Gonçalves
Blec
Pobeda po poenima - 05:00
Márcio Nogueira Ubuntu Jiu Jitsu Oficial
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 2)
2-40
Završeno
Caio Lucas
Ares BJJ
Kaua Hederlandes Guigo Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 04:22
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Day 2)
5-23
Završeno
Deivd Oliveira
Kimura
Luiz Oeiras Escola Paraense Nós BJJ Pobeda po poenima - 01:13
Men's GI / Brown / Professional / 69KG
(Day 2)
3-24
Završeno
Lucas Frota Barroso
Blec
Pablo De Silva N.G.N. Gelson Teixeira Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Day 2)
1-28
Završeno
Gabriel Victor
Checkmat International
Pobeda po poenima - 05:00
Alessandro Barbosa Guigo Jiu Jitsu
Men's GI / Purple / Professional / 62KG
(Day 2)
4-32
Završeno
Renan Maia
Zr Team Association
Pobedio Završnicom - 02:00
Sandro Filho Centro De Treinamento Sandro Soares
Men's GI / Purple / Professional / 120KG
(Day 2)
6-25
Završeno
Felipe Ibiapina
Brasa Jiu Jitsu
Anderson Furtunato Nova União International Pobedio Završnicom - 04:27