Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth Men's GI / White / 66KG
(Saturday)
5-12
Završeno
Lucas Pimentel
BLACK NORTE
Josefh Domingos T1 Bjj Pobeda po poenima - 04:00
Boys GI / Junior / White / 34KG
(Saturday)
3-1
Završeno
Lucas Santos
Gfteam
Lorran Oliveira Delta Gold Team Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Kids 2 / White / 26KG
(Saturday)
1-3
Završeno
João Nunes
Dener Fontes Jiu-jitsu
Gael CHAVES SESI Jiu Jitsu Pobedio Odlukom - 02:00
Boys GI / Kids 3 / White / 24KG
(Saturday)
1-8
Završeno
Arthur Sampaio
Blacknorte
Hector Storch Pobeda po poenima - 01:23
Girls GI / Infant / White / 28KG
(Saturday)
4-2
Završeno
Hadassia Oliveira
Ronildo Nobre
Pobeda po poenima - 03:00
Lara Santos Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Boys GI / Kids 3 / White / 21KG
(Saturday)
1-9
Završeno
Apollo Sampaio
Blacknorte
Lucas Martins Pobeda po poenima - 00:36
Youth Men's GI / White / 73KG
(Saturday)
5-3
Završeno
Davi Angelus Veiga Goncalves
Instituto Jari no Tatame Team Brandão Bjj Educacional
Pobedio Završnicom - 03:36
Jose Souza Rodrigo Aleixo Jiu Jitsu
Girls GI / Infant / White / 32KG
(Saturday)
2-2
Završeno
Sara Vasconcelos De Vasconcelos Vasconcelos
Gfteam
Pobeda po poenima - 03:00
Ynara Nascimento Associação Menezes
Boys GI / Teen / White / 56KG
(Saturday)
4-7
Završeno
Willyan Sousa Martinellis
Instituto Jari no Tatame Team Brandão Bjj Educacional
Pobedio Završnicom - 01:19
Flávio Oliveira Ronildo Nobre
Boys GI / Junior / White / 34KG
(Saturday)
3-2
Završeno
Murilo Souza
Rickimarley Oliveira Cohab Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Junior / Orange/Green / 37KG
(Saturday)
6-1
Završeno
Matheus Guimaraes
Ct Junior/Arena Boto
Pobeda po poenima - 00:43
Gabriel Nogueira DELARIVA
Youth Women's GI / White / 82KG
(Saturday)
5-6
Završeno
Jakeline Alves
Lotus Club
Ana Nascimento BLACK NORTE Pobedio Završnicom - 01:17
Girls GI / Infant / White / 32KG
(Saturday)
2-1
Završeno
Joanny Santos
Gfteam
Maria Ramos Projeto Social Carlos Galeto Teem Pobeda po poenima - 03:00
Girls GI / Kids 3 / White / 20KG
(Saturday)
1-26
Završeno
Júlia Melo
Delta Gold Team
Pobeda po poenima - 02:00
Izadora Oliveira Ronildo Nobre
Boys GI / Teen / White / 67KG
(Saturday)
4-20
Završeno
Joao Victor Santos Do Amaral
Instituto Jari no Tatame Team Brandão Bjj Educacional
Pobeda po poenima - 03:00
Niwton Silva Dener Fontes Jiu-jitsu
Boys GI / Junior / White / 37KG
(Saturday)
3-25
Završeno
Arthu Guedes
Associação Menezes
Luis Aragão Delta Gold Team Pobedio Završnicom - 01:39
Boys GI / Kids 2 / White / 30KG
(Saturday)
1-1
Završeno
Enzo Almeida
Henrique Lobo Delta Gold Team Pobeda po poenima - 02:00
Youth Men's GI / White / 66KG
(Saturday)
5-14
Završeno
Pedro Silva
Josefh Moura Gfteam Pobeda po poenima - 04:00
Girls GI / Infant / White / 60KG
(Saturday)
2-7
Završeno
VITORIA RIBEIRO MARCIEL
Gfteam
THALYTA COUTINHO BLACK NORTE Pobedio Završnicom - 03:00
Boys GI / Junior / Orange/Green / 66KG
(Saturday)
6-4
Završeno
João Victor
TATAME DO BEM
Pobeda po poenima - 03:00
Joao Santos
Girls GI / Teen / White / 57KG
(Saturday)
4-4
Završeno
Isabela Silva
Pobeda po poenima - 03:00
Evellyn Kennedy Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Boys GI / Kids 3 / White / 27KG
(Saturday)
1-16
Završeno
Joao Santos
BLACK NORTE
Rui Duarte Gfteam Pobeda po poenima - 02:00
Girls GI / Infant / White / 36KG
(Saturday)
2-10
Završeno
Arianna Angelim
Luiza Sathler Instituto Jari no Tatame Team Brandão Bjj Educacional Pobedio Završnicom - 01:27
Girls GI / Junior / White / 44KG
(Saturday)
3-36
Završeno
Julia Jonthania
Instituto Jari no Tatame Team Brandão Bjj Educacional
Pobeda po poenima - 03:00
Lorrana Medeiros Projeto Social Carlos Galeto Teem
Girls GI / Junior / White / 40KG
(Saturday)
3-6
Završeno
Gabriela Lobo
Lotus Club
Nathaly Marques Pobedio Završnicom - 00:37
Youth Men's GI / White / 66KG
(Saturday)
5-15
Završeno
Emanuel Cústodio
Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Pobeda po poenima - 04:00
Endrell Santos BLACK NORTE
Boys GI / Kids 2 / White / 26KG
(Saturday)
1-2
Završeno
Isaque Cardoso
Rodrigo Aleixo Jiu Jitsu
Miguel Maciel Pobedio Završnicom - 01:15
Boys GI / Infant / White / 30KG
(Saturday)
2-13
Završeno
Diemerson Henrik
BLACK NORTE
Pobedio Završnicom - 00:28
José Neto Delta Gold Team
Boys GI / Teen / White / 84KG
(Saturday)
4-1
Završeno
PAULO HENRIQUE NICACIO GOMES
Gfteam
Matheus Correa BLACK NORTE Pobedio Završnicom - 03:00
Boys GI / Junior / Orange/Green / 37KG
(Saturday)
6-2
Završeno
Pedro Salgado
Gfteam
Gabriel Nogueira DELARIVA Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Kids 3 / White / 30KG
(Saturday)
1-7
Završeno
Nikolas Martins
Associação Menezes
Jhonata Lobo Delta Gold Team Pobedio Završnicom - 01:14
Youth Men's GI / White / 66KG
(Saturday)
5-13
Završeno
Vitor Santoa
Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Pobedio Završnicom - 02:11
Josefh Domingos T1 Bjj