Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth Men's GI / White / 81KG
(Saturday)
5-24
Završeno
Alex Vaz
Associação Menezes
Lucas Souza Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ Pobedio Završnicom - 00:15
Boys GI / Kids 3 / White / 27KG
(Saturday)
1-14
Završeno
Guilherme Morais
AKXE BJJ
Paulo Días Dener Fontes Jiu-jitsu Pobeda po poenima - 02:00
Boys GI / Teen / White / 50KG
(Saturday)
4-31
Završeno
João Rabelo
Tiago Palheta Projeto Social Carlos Galeto Teen Pobeda po poenima - 03:00
Youth Men's GI / White / 81KG
(Saturday)
5-25
Završeno
João Henrique
T1 Bjj
Fabien Sandro North Fight Team Brazilian Jiujitsu Pobeda po poenima - 04:00
Boys GI / Junior / White / 41KG
(Saturday)
3-16
Završeno
Pedro Rodrigues
Gfteam
Joao Oliveira Ronildo Nobre Pobeda po poenima - 03:00
Girls GI / Teen / Orange/Green / 63KG
(Saturday)
6-26
Završeno
Hângela Hiara
BLACK NORTE
Thais Pereira BLACK NORTE Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Kids 3 / White / 42KG
(Saturday)
1-21
Završeno
Angelo Miguel
Lotus Club
Isaac Batista Dener Fontes Jiu-jitsu Pobedio Odlukom - 02:00
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Saturday)
4-27
Završeno
Gabriel Gomes
Lotus Club
Ryan Santos Instituto Jari no Tatame Team Brandão Bjj Educacional Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Infant / White / 27KG
(Saturday)
2-31
Završeno
Andrey Oliveira
Lotus Club
Kaylan Santana Projeto Social Carlos Galeto Teem Pobedio Završnicom - 00:25
Boys GI / Teen / Orange/Green / 46KG
(Saturday)
6-29
Završeno
Wesley Augusto
TATAME DO BEM
Pobeda po poenima - 03:00
Samuel Mendonca BLACK NORTE
Girls GI / Kids 3 / Grey / 28KG
(Saturday)
1-47
Završeno
Yasmin Araujo
SESI Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 02:00
Agatha Oliveira
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Saturday)
4-28
Završeno
Luiz Fernando
Ronildo Nobre
Pobeda po poenima - 03:00
José Gabriel COHAB TEAM
Youth Men's GI / White / 60KG
(Saturday)
5-27
Završeno
Emerson Silva
Lotus Club
Pobeda po poenima - 04:00
Lucas Dias DELARIVA
Boys GI / Junior / White / 50KG
(Saturday)
3-22
Završeno
Daniel Batista
Gfteam
Samuel Souza Dener Fontes Jiu-jitsu Pobedio Odlukom - 04:00
Girls GI / Teen / Orange/Green / 63KG
(Saturday)
6-27
Završeno
Líndsei Belém
Pobeda po poenima - 03:00
Hângela Hiara BLACK NORTE
Girls GI / Kids 2 / White / 22KG
(Saturday)
1-23
Završeno
Jady Thalita
Delta Gold Team
Pobeda po poenima - 02:00
Ana Santos
Boys GI / Junior / White / 50KG
(Saturday)
3-23
Završeno
Nicolas Anica
Cohab
Casthyel Ribeiro Gfteam Pobedio Završnicom - 02:22
Boys GI / Teen / White / 50KG
(Saturday)
4-32
Završeno
Victor Gabriel
DELARIVA
Otavio Rodrigues Instituto Jari no Tatame Team Brandão Bjj Educacional Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Kids 3 / White / 27KG
(Saturday)
1-18
Završeno
Daniel Pantoja
Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Rui Duarte Gfteam Pobeda po poenima - 02:00
Boys GI / Teen / Orange/Green / 46KG
(Saturday)
6-30
Završeno
Paulo Sousa
TATAME DO BEM
Dheivide Silva TATAME DO BEM Pobeda po poenima - 03:00
Youth Men's GI / White / 60KG
(Saturday)
5-29
Završeno
Emerson Silva
Lotus Club
Leandro Oliveira Cohab Pobeda po poenima - 04:00
Girls GI / Teen / White / 63KG
(Saturday)
4-40
Završeno
Melissa Pantoja
AKXE BJJ
Roberta Ladislau Pobedio Završnicom - 01:14
Boys GI / Infant / White / 42KG
(Saturday)
2-27
Završeno
Italo Gaia
Associação Menezes
Pobedio Završnicom - 02:33
Adrian Albuquerque Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Boys GI / Teen / Orange/Green / 72KG
(Saturday)
Završeno
Guilherme Costa
Cohab
Pobeda bez borbe
Luiz Santos BLACK NORTE
Girls GI / Kids 3 / White / 22KG
(Saturday)
1-30
Završeno
Hillary Vale
Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Lorrany Santana Projeto Social Carlos Galeto Teem Pobeda po poenima - 02:00
Boys GI / Junior / White / 37KG
(Saturday)
3-26
Završeno
Marcos Santos
Associação Menezes
Pobeda po poenima - 03:00
Frank Alves Ronildo Nobre
Boys GI / Infant / White / 27KG
(Saturday)
2-32
Završeno
Joao Gos
Projeto Social Carlos Galeto Teen
Pobedio Završnicom - 01:25
Kaylan Santana Projeto Social Carlos Galeto Teem
Boys GI / Kids 2 / White / 26KG
(Saturday)
Završeno
Yan Santos
Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Gael CHAVES SESI Jiu Jitsu Pobeda bez borbe
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Saturday)
1-42
Završeno
Luis Cardoso
Gfteam
Pobeda po poenima - 02:00
José Pompeu
Boys GI / Kids 3 / White / 38KG
(Saturday)
Završeno
CALEB MELO
BLACK NORTE
Pobeda bez borbe
Arthur Santos Dener Fontes Jiu-jitsu
Boys GI / Teen / White / 50KG
(Saturday)
4-33
Završeno
Joao Brunet
Diego Farias Associação Menezes Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Teen / Orange/Green / 72KG
(Saturday)
6-22
Završeno
Vitor Moreira
Gfteam
Guilherme Costa Cohab Pobeda po poenima - 03:00