Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Teen / Yellow / 46KG
(Day 1)
3-95
Završeno
Ser Od Chinkhvslen
Ralph Gracie Mongolia
Pobedio Završnicom - 02:00
Myagmarsuren Badamsuren Gobi Panthera BJJ
Boys GI / Junior / Grey / 66KG
(Day 1)
1-90
Završeno
Anar-Od Sumyabaatar
Ralph Gracie Mongolia
Pobeda po poenima - 03:00
Naranbaatar Jargalsaikhan Thunder BJJ Academy
Girls GI / Teen / Yellow - Orange/Green / 52KG
(Day 1)
2-106
Završeno
Nandinbayr Nymkhuu
Gobi Panthera BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Badambazar Amin-Erdene School of 74
Girls GI / Teen / White / 44KG
(Day 1)
1-91
Završeno
Nomuundari Ganbold
Ralph Gracie Mongolia
Orkhon Bayrzul Dornod Marshall Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 00:37
Boys GI / Teen / Grey / 67KG
(Day 1)
3-96
Završeno
Tuguldur Battumur
Bayalag club
Pobeda po poenima - 03:00
Lkhagvasuren Anand Dornod Marshall Jiu Jitsu
Boys GI / Teen / Yellow / 56KG
(Day 1)
2-107
Završeno
Irmuun Nyamkhuu
Garuda Jiu Jitsu Academy
Ankhbayar Otgontsetseg Bayalag club Pobedio Završnicom - 01:59
Boys GI / Teen / White / 56KG
(Day 1)
1-92
Završeno
Ganselem Sainzaya
Bayalag club
Pobeda po poenima - 03:00
Mark Sapoznikov Frota Academy
Boys GI / Teen / Yellow / 84KG
(Day 1)
2-108
Završeno
Munkhkhair Munkhnaran
Thunder BJJ Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Nyamtsengel Galsandorj Garuda Jiu Jitsu Academy
Boys GI / Teen / Yellow / 46KG
(Day 1)
3-97
Završeno
Dashbalbar Ochirbat
Bayalag club
Pobeda po poenima - 03:00
Enkhbayalag Tuvshin BB Jiu Jitsu Academy
Boys GI / Junior / Grey / 66KG
(Day 1)
1-93
Završeno
Enkh-Amgalan Dorjsembe
Unique Jiu Jitsu Club
Pobeda po poenima - 03:00
Anar-Od Sumyabaatar Ralph Gracie Mongolia
Girls GI / Teen / Yellow - Orange/Green / 52KG
(Day 1)
2-109
Završeno
Misheel Batmunkh
School of 74
Badambazar Amin-Erdene School of 74 Pobedio Završnicom - 01:43
Boys GI / Teen / Yellow / 46KG
(Day 1)
3-98
Završeno
Azerdene Tsogtbaatar
Magic 13
Pobeda po poenima - 03:00
Tuvshin Lkhagvajav Ralph Gracie Mongolia
Boys GI / Teen / White / 56KG
(Day 1)
1-94
Završeno
Tsengelbat Amgalanbaatar
Dornogovi jiu jitsu
Odbayar Bat-Erdene Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar Pobedio Završnicom - 01:26
Boys GI / Teen / Orange/Green / 72KG
(Day 1)
2-110
Završeno
Ganbayar Chinkhuslen
Ralph Gracie Mongolia
Enkhbat Bat Orgil Ralph Gracie Mongolia Pobedio Završnicom - 02:42
Boys GI / Teen / White / 56KG
(Day 1)
1-95
Završeno
Duurenbayat Shine-ider
Dornogovi jiu jitsu
Ganselem Sainzaya Bayalag club Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Teen / Yellow / 46KG
(Day 1)
3-99
Završeno
Ser Od Chinkhvslen
Ralph Gracie Mongolia
Dashbalbar Ochirbat Bayalag club Pobedio Završnicom - 00:33
Girls GI / Teen / Yellow / 57KG
(Day 1)
3-100
Završeno
Battsetseg Adiyadorj
Gobi Panthera BJJ
Enkhzul Enkhtuya Jiu Jitsu Methods Mongolia Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Teen / Yellow / 84KG
(Day 1)
2-111
Završeno
Tserenbaljir Avarzed
Ralph Gracie Mongolia
Munkhkhair Munkhnaran Thunder BJJ Academy Pobeda po poenima - 03:00
Girls GI / Teen / White / 57KG
(Day 1)
1-96
Završeno
Khongorzul Ariuntur
BB Jiu Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Byambajargal Ganzorig Sho Gi Jiu Jitsu Academy
Boys GI / Teen / Yellow / 46KG
(Day 1)
3-101
Završeno
Tuvshin Lkhagvajav
Ralph Gracie Mongolia
Pobeda po poenima - 03:42
Ser Od Chinkhvslen Ralph Gracie Mongolia
Girls GI / Teen / Yellow - Orange/Green / 52KG
(Day 1)
2-112
Završeno
Nandinbayr Nymkhuu
Gobi Panthera BJJ
Pobedio Završnicom - 02:56
Badambazar Amin-Erdene School of 74
Boys GI / Teen / White / 56KG
(Day 1)
1-97
Završeno
Tsengelbat Amgalanbaatar
Dornogovi jiu jitsu
Duurenbayat Shine-ider Dornogovi jiu jitsu Pobedio Završnicom - 02:46
Boys GI / Teen / Orange/Green / 72KG
(Day 1)
2-113
Završeno
Batbayar Saintumur
Ralph Gracie Mongolia
Pobedio Završnicom - 00:54
Ganbayar Chinkhuslen Ralph Gracie Mongolia
Boys GI / Teen / Yellow / 62KG
(Day 1)
3-102
Završeno
Temuulen Enkhtur
Thunder BJJ Academy
Nandinjargal Sukhbaatar Magic 13 Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Teen / Grey / 56KG
(Day 1)
2-114
Završeno
Tsogtgerel Tsetsegnyam
Bayalag club
Pobedio Završnicom - 02:40
Enkhtur Boldbat Thunder BJJ Academy
Girls GI / Teen / White / 57KG
(Day 1)
1-98
Završeno
Bayarjargal Batjargal
Magic 13
Byambajargal Ganzorig Sho Gi Jiu Jitsu Academy Pobeda po poenima - 03:21
Boys GI / Teen / Yellow / 62KG
(Day 1)
3-103
Završeno
Usukh-ireedui Batbayar
Thunder BJJ Academy
Pobedio Završnicom - 01:26
Zolboo Munkhbayar Garuda Jiu Jitsu Academy
Boys GI / Teen / Orange/Green / 72KG
(Day 1)
2-115
Završeno
Enkhbat Bat Orgil
Ralph Gracie Mongolia
Pobedio Završnicom - 02:33
Batbayar Saintumur Ralph Gracie Mongolia
Boys GI / Teen / Yellow / 46KG
(Day 1)
3-104
Završeno
Azerdene Tsogtbaatar
Magic 13
Pobeda po poenima - 03:00
Dashbalbar Ochirbat Bayalag club
Girls GI / Teen / White / 63KG
(Day 1)
1-99
Završeno
Ujin Odhuu
Dornogovi jiu jitsu
Enkhzaya Enkhbaatar Sho Gi Jiu Jitsu Academy Pobedio Završnicom - 00:29
Boys GI / Teen / Grey / 56KG
(Day 1)
2-116
Završeno
Tugsjargal Namnansuren
Dornogovi jiu jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Enkhtur Boldbat Thunder BJJ Academy
Boys GI / Teen / White / 56KG
(Day 1)
1-100
Završeno
Odbayar Bat-Erdene
Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Pobeda po poenima - 03:00
Ganselem Sainzaya Bayalag club