Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Purple / Master 2 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
1-22
Završeno
Jhon Aranda Plazas
Commando Group
Pobedio Završnicom - 00:40
Albert Marin Obando Commando Group
Men's GI / Purple / Master 1 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
8-25
Završeno
Jose Hernandez
Commando Group
Pobeda po poenima - 05:00
Jagler Lozano Jimenez Commando Group
Men's GI / Black / Master 2 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Saturday)
3-22
Završeno
Thiago Borges
M.O.D UAE
Pobeda po poenima - 05:00
Antonio Junior M.O.D UAE
Women's GI / Purple / Master 1 / Lightweight (Under 62KG)
(Saturday)
4-26
Završeno
Ekaterina Romanchuk
Gfteam
Pobeda po poenima - 05:00
Elena Novak M.O.D UAE
Men's GI / Purple / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
Završeno
Wil Aquino
Commando Group
Jaiderson Barbosa Commando Group Pobeda bez borbe
Men's GI / Purple / Master 2 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
1-23
Završeno
Sanan Zeynalov
Commando Group
Pobedio Završnicom - 03:25
Ghazi Abbas Entropy Jiu Jitsu
Men's GI / Purple / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
9-26
Završeno
Arnold Sacramento
Commando Group
Pobeda po poenima - 05:00
Faisal Alhamadi M.O.D UAE
Men's GI / Purple / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
11-24
Završeno
Ivan Shalaev
Checkmat International
Pobedio Završnicom - 02:07
Saif Lami M.O.D UAE
Men's GI / Black / Master 2 / Featherweight (Under 62KG)
(Saturday)
6-24
Završeno
Vitor Junior
M.O.D UAE
Felipe Souza Da Silva Sharjah Self-defence Sports Club Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Saturday)
5-22
Završeno
Temirlan Akaev
Gojira Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:43
Yerson Bedoya Commando Group
Men's GI / Purple / Master 1 / Lightweight (Under 69KG)
(Saturday)
8-26
Završeno
Jesus Mestanza
Commando Group
Hector Londono Commando Group Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 04:15
Men's GI / Black / Master 3 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
10-19
Završeno
Fernando Nicolich Da Silva
M.O.D UAE
Pobeda po poenima - 05:00
Abdulla Almarzooqi M.O.D UAE
Men's GI / Purple / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
11-25
Završeno
Enor Garcia
Commando Group
Stefano Faiel Dattilo Roger Gracie Academy Pobedio Završnicom - 04:45
Men's GI / Purple / Master 2 / Featherweight (Under 62KG)
(Saturday)
4-22
Završeno
Dueber Daniel Quinones Lopez
Commando Group
Oscar Alberto Giraldo Amaya Commando Group Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Black / Master 4 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Saturday)
5-23
Završeno
Marcelo Toscano
M.O.D UAE
Pobeda po poenima - 05:00
Marcos Nunes Da Rosa M.O.D UAE
Men's GI / Purple / Master 1 / Featherweight (Under 62KG)
(Saturday)
7-21
Završeno
Rene Monge
Commando Group
Andrej Pavlov Zr Team Association Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
9-25
Završeno
Mario Colorado
Commando Group
Jorge Luis Dumar Florez Commando Group Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Master 2 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
3-24
Završeno
Jose Carrillo
Commando Group
Rashed Alsheddi Al Wasl Jiu-Jitsu Club Pobedio Odlukom - 06:00
Men's GI / Black / Master 2 / Light Featherweight (Under 56KG)
(Saturday)
6-25
Završeno
Luiz Ribeiro
Abu Dhabi Police Academy
Pobedio Završnicom - 01:34
Haitham Hanawi M.O.D UAE
Women's GI / Purple / Master 1 / Middleweight (Under 70KG)
(Saturday)
2-24
Završeno
Cinthya De Paula Oliveira
PALMS SPORTS - TEAM 777
Pobeda po poenima - 05:00
Sandra Kunkler Entropy Jiu Jitsu
Men's GI / Purple / Master 2 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
1-24
Završeno
Frank Tupanteve
Commando Group
Ayoola Brimmo Nest Martial Arts Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Black / Master 4 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
8-24
Završeno
Chris Bower
Vicente Jr Team
Carlos Andre Marinho M.O.D UAE Pobedio Završnicom - 00:08
Women's GI / Purple / Master 1 / Light Featherweight (Under 55KG)
(Saturday)
10-21
Završeno
Mira Balboa
ATRIXION COMBAT SPORTS
Pobeda po poenima - 05:00
Priscilla Quiros M.O.D UAE
Women's GI / Brown / Black / Master 1 / Roosterweight (Under 49KG)
(Saturday)
6-28
Završeno
Tatiana Silva
M.O.D UAE
Flavia Quintareli Al Ain Jiu-Jitsu Club Pobedio Završnicom - 02:26
Men's GI / Purple / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
11-26
Završeno
Juan David Izquierdo
Commando Group
Khalil Abdalla M.O.D UAE Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Purple / Master 2 / Featherweight (Under 62KG)
(Saturday)
4-25
Završeno
Harol Gomez
Commando Group
Pitter Valencia Agudelo Commando Group Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Black / Master 4 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
8-27
Završeno
Edson Diniz Fidelis
M.O.D UAE
Pobeda po poenima - 05:00
Andre Macedo M.O.D UAE
Men's GI / Purple / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Saturday)
5-25
Završeno
Rony Bryan Martinez Bonilla
Commando Group
Pobedio Završnicom - 00:35
Jose Luis Cordoba Commando Group
Men's GI / Purple / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Saturday)
9-27
Završeno
Jose Alvarez
Commando Group
Pobedio Završnicom - 02:59
Jorge Cabrera Commando Group
Men's GI / Purple / Master 1 / Featherweight (Under 62KG)
(Saturday)
7-23
Završeno
Noe Hidalgo
Commando Group
Alfonso Munoz Daza Commando Group Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Black / Master 2 / Featherweight (Under 62KG)
(Saturday)
6-26
Završeno
Antonio Marcos Da Fonseca Santana
Roger Gracie Academy Dubai
Pobedio Završnicom - 03:53
Vitor Junior M.O.D UAE
Men's GI / Purple / Master 2 / Middleweight (Under 85KG)
(Saturday)
1-25
Završeno
Edwin Sanchez
Commando Group
Harry Araratt Commando Group Pobeda po poenima - 05:00