Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Kids 3 / White / 30KG
(Day 1)
2-1
Färdig
Garik Aghabekyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Vann på poäng - 02:00
Ruben Ghazaryan Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Boys GI / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
3-1
Färdig
Levon Gevorgyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Vann på poäng - 02:00
Lev Khachatryan Alliance Mario Reis
Boys GI / Kids 3 / Grey / 24KG
(Day 1)
4-1
Färdig
Aren Harutyunyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Vann på Submission - 00:20
Robert Stepanian FIGHT & FITNESS
Boys GI / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
3-2
Färdig
Yuri Azizbekiants
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Leonid Panteleev Team Nogueira Dubai Vann på Submission - 01:50
Girls GI / Kids 3 / White / 32KG
(Day 1)
4-2
Färdig
Mane Matevosian
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Vann på domslut - 02:00
Arshin Arshvazan ANZU TEAM
Boys GI / Kids 3 / White / 30KG
(Day 1)
2-2
Färdig
Albert Hakobyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Vann på Submission - 00:37
Leon Ageevichev KAYLAS TEAM
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Day 1)
3-3
Färdig
Alex Bekchyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Vann på poäng - 03:00
Petr Zotov Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Boys GI / Kids 3 / Grey / 24KG
(Day 1)
4-3
Färdig
Arthur Mkhitaryan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Vann på poäng - 02:00
Robert Stepanian FIGHT & FITNESS
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Day 1)
2-3
Färdig
Suren Kirakosyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Vahagn Veqilyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia Vann på domslut - 03:00
Boys GI / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
1-1
Färdig
Vladislav Ruhlevkov
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Narek Parsamyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia Vann på poäng - 02:00
Boys GI / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
3-4
Färdig
Lev Khachatryan
Alliance Mario Reis
Vann på poäng - 02:00
Yuri Azizbekiants Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Boys GI / Kids 3 / White / 24KG
(Day 1)
1-2
Färdig
Ocean Grigoryan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Felix Papinyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia Vann på poäng - 02:00
Girls GI / Kids 3 / White / 32KG
(Day 1)
4-4
Färdig
Fatemeh Soleymani
ANZU TEAM
Vann på poäng - 02:17
Arshin Arshvazan ANZU TEAM
Boys GI / Kids 3 / White / 30KG
(Day 1)
2-4
Färdig
Ruben Ghazaryan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Leon Ageevichev KAYLAS TEAM Vann på Submission - 01:00
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Day 1)
3-5
Färdig
Sasun Muradyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Andrei Melnikov Rio Grappling Club Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Infant / White / 42KG
(Day 1)
1-3
Färdig
Michail Palamarchuk
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Vann via diskvalificering - 02:05
Mohammad Taha Partovimoghaddam ANZU TEAM
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Day 1)
4-5
Färdig
Erik Poghosyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Karen Sharbatyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Junior / Grey / 34KG
(Day 1)
1-4
Färdig
Daniil Pashchenko
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Ilyas Bgano Legacy Jiu-Jitsu Armenia Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Day 1)
2-5
Färdig
Edvard Dallaqyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Sudais Sokhibzoda Sharjah Self-defence Sports Club Vann på Submission - 01:05
Boys GI / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
3-6
Färdig
Levon Gevorgyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Leonid Panteleev Team Nogueira Dubai Vann på Submission - 01:43
Boys GI / Junior / White / 55KG
(Day 1)
1-5
Färdig
Samvel Kirakosyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Noy Mkrtchyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia Vann på Submission - 00:17
Boys GI / Junior / Grey / 60KG
(Day 1)
2-6
Färdig
Hesan Askarian
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Ermia Aghayi Hesar ANZU TEAM Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Kids 3 / Grey / 24KG
(Day 1)
4-6
Färdig
Aren Harutyunyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Vann på Submission - 00:19
Arthur Mkhitaryan Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Day 1)
3-7
Färdig
Petr Zotov
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Sasun Muradyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia Vann på Submission - 01:26
Boys GI / Junior / Grey / 34KG
(Day 1)
1-6
Färdig
Ilyas Bgano
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Vann på domslut
Narek Hovsepyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Boys GI / Infant / White / 38KG
(Day 1)
3-8
Färdig
Unknown User
Grapple St.
Alen Gevorgyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia Vann på Submission - 00:59
Boys GI / Kids 3 / White / 30KG
(Day 1)
2-7
Färdig
Garik Aghabekyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Albert Hakobyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia Vann på Submission - 00:23
Girls GI / Kids 3 / White / 32KG
(Day 1)
4-7
Färdig
Mane Matevosian
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Fatemeh Soleymani ANZU TEAM Vann på poäng - 02:00
Boys GI / Junior / Grey / 41KG
(Day 1)
1-7
Färdig
Vazgen Vardanyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Vann på poäng - 03:00
Tigran Hovsepyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Day 1)
2-8
Färdig
Suren Kirakosyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Vann på poäng - 02:00
Edvard Dallaqyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Boys GI / Infant / Yellow / 42KG
(Day 1)
3-9
Färdig
Mukhammadzhoni Sokhibzoda
Sharjah Self-defence Sports Club
Vann på poäng - 03:00
SOS Martirosyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Day 1)
4-8
Färdig
Ashot Akopyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Erik Poghosyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia Vann på poäng - 03:00