Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth Men's GI / Blue / 55KG
(Day 1)
4-15
Färdig
Aram Sargsyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Alex Avagyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia Vann på poäng - 04:00
Youth Men's GI / Blue / 81KG
(Day 1)
1-16
Färdig
Matvej Sackij
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Armin Ahmar 021 Jiu-Jitsu Club Vann på poäng - 04:00
Youth Men's GI / White / 60KG
(Day 1)
2-19
Färdig
Daniel Vanesyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Mani Mirsepasi ANTAEUS BJJ Vann på Submission - 02:22
Men's GI / Black / Professional / 120KG
(Day 1)
3-18
Färdig
Ali Akbarpour
ANTAEUS BJJ
Vann på poäng - 05:00
Atalibal Neto
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Day 1)
4-16
Färdig
Mostafa Ghasemi
021 Jiu-Jitsu Club
Arman Gharayan Checkmat International Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 1)
1-17
Färdig
Bryson Wesley
Legion Brazilian Jiu Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Giorgi Chachia Legion Brazilian Jiu Jitsu
Boys GI / Teen / Yellow / 56KG
(Day 1)
2-20
Färdig
Armen Bagdasaryan
Union Team Bjj
Varazdat Martirosyan Strela Team Vann på poäng - 02:59
Boys GI / Teen / Grey / 62KG
(Day 1)
2-21
Färdig
Tihon Baranov
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Zorik Azaryan Gymnasium Team Vann på poäng - 03:00
Women's GI / Brown / Black / Professional / 95KG
(Day 1)
3-19
Färdig
Laura Gianolla Pimenta
M.O.D UAE
Priscilla Assuncao De Souza Santos PALMS SPORTS - TEAM 777 Vann på Submission - 01:32
Boys GI / Teen / Grey / 50KG
(Day 1)
4-17
Färdig
Mohammad Mutawe
PALMS SPORTS - TEAM 777
Vann på Submission - 01:42
Alen Kocinyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Women's GI / Brown / Black / Professional / 62KG
(Day 1)
3-20
Färdig
Lara Castro
M.O.D UAE
Vann på poäng - 05:00
Lilit Danielyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Youth Men's GI / Blue / 81KG
(Day 1)
1-18
Färdig
Gor Sahakyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Vann på Submission - 02:06
Matvej Sackij Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Women's GI / Blue / Amateur / 55KG
(Day 1)
4-18
Färdig
Morvarid Movaghar
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Vann på poäng - 05:00
Anastasiia Novikova Sative
Youth Men's GI / White / 60KG
(Day 1)
2-22
Färdig
Narek Janamyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Mehrab Javidfoshtami Arte Suave Academy / GFTeam Iran Vann på poäng - 04:00
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 1)
1-19
Färdig
Sevak Mardirosian
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Bryson Wesley Legion Brazilian Jiu Jitsu Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Black / Professional / 120KG
(Day 1)
3-21
Färdig
Amirhossein Khademian
ANZU TEAM
Ali Akbarpour ANTAEUS BJJ Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Day 1)
2-23
Färdig
Abolfazl Shiri
Iran Jiu-Jitsu Academy
Vann på poäng - 05:00
Vahid Maleki ANTAEUS BJJ
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Day 1)
4-19
Färdig
Arian Mohammadi
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Vann på Submission - 03:05
Mostafa Ghasemi 021 Jiu-Jitsu Club
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 1)
1-20
Färdig
Sion Aghajani
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Pourya Mousavi ANTAEUS BJJ Vann på Submission - 03:33
Youth Men's GI / White / 60KG
(Day 1)
2-24
Färdig
Daniel Vanesyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Vann på poäng - 04:00
Narek Janamyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Day 1)
4-20
Färdig
Andranik Simonyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Mojtaba Nasiri Arte Suave Academy / GFTeam Iran Vann på poäng - 05:00
Youth Men's GI / Blue / 81KG
(Day 1)
1-21
Färdig
Armin Ahmar
021 Jiu-Jitsu Club
Gor Sahakyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia Vann på Submission - 00:20
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Day 1)
2-25
Färdig
Erik Hovhannisyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Vann på poäng - 05:00
Abolfazl Shiri Iran Jiu-Jitsu Academy
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 1)
Färdig
Sevak Mardirosian
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Sion Aghajani Legacy Jiu-Jitsu Armenia Vann på Walkover
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Day 1)
4-21
Färdig
Dmitriy Medvedev
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Vann på poäng - 05:00
Alireza Roshanakmanesh Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Men's GI / Blue / Master 2 / 69KG
(Day 1)
1-23
Färdig
Alireza Akbari
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Vann på Submission - 02:02
Davit Baghdasaryan Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 1)
3-22
Färdig
Abdulla Alhussaini
M.O.D UAE
Amirhossein Habibi Arte Suave Academy / GFTeam Iran Vann på Submission - 03:44
Women's GI / Purple / Professional / 70KG
(Day 1)
1-24
Färdig
Mariam Gogishvili
Jtsu Academy
Vann på Submission - 03:49
Katayoun Hashemi ANZU TEAM
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Day 1)
2-26
Färdig
Hrachya Hakobyan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Vann på poäng - 05:34
Tigran Usikyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 1)
3-23
Färdig
HARUTYUN BAGHDASARYAN
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Bachi Kviciani Vann på Submission - 01:01
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Day 1)
4-22
Färdig
Arman Gharayan
Checkmat International
Vann på poäng - 05:00
Arian Mohammadi Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 1)
3-24
Färdig
Samvel Ter-Khachatryan
Legacy Jiu-Jitsu Armenia
Avetis Avetisyan Legacy Jiu-Jitsu Armenia Vann på poäng - 05:00