Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile Gi Male / White / 73KG
(Saturday 18th May)
4-11
Färdig
Ivan Ivancic
Nova União International
Omar Huseinagic Icon Jiu-Jitsu Team - International Vann på Submission - 02:57
Boys Gi / Kids 3 / 42KG
(Saturday 18th May)
1-19
Färdig
JAKOV PIJACA
Checkmat International
Vann på poäng - 02:00
Dario Zunic Mladost BD
Girls Gi / Junior / 63KG
(Saturday 18th May)
3-13
Färdig
Lana Andrasev
Rio Grappling Club Croatia
Ivana Vlajsavljevic Checkmat International Vann på Submission - 02:34
Girls Gi / Infant / 32KG
(Saturday 18th May)
2-12
Färdig
Lucija Molnar
Checkmat International
Cvita Mikin Checkmat International Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Infant / 34KG
(Saturday 18th May)
1-20
Färdig
Kristijan Petar
Škola borilačkih vještina Shaolin
Vann på Submission - 00:49
Roko Miocic Checkmat International
Boys Gi / Teen / 84KG
(Saturday 18th May)
3-15
Färdig
Vlado Blazevic
Rio Grappling Club Croatia
Vann på Submission - 00:50
Kristofor Saric Checkmat International
Juvenile Gi Male / White / 81KG
(Saturday 18th May)
4-14
Färdig
Karlo Dujmovic
Rio Grappling Club Croatia
Vann på Submission - 00:47
Josip Majer Rio Grappling Club Croatia
Girls Gi / Kids 3 / 28KG
(Saturday 18th May)
Färdig
Unknown User
Mladost BD
Vann på Walkover
Nika Salina Checkmat International
Boys Gi / Teen / 50KG
(Saturday 18th May)
3-17
Färdig
Kalista Lazic
Rio Grappling Club Croatia
Vann på Submission - 02:07
Filip Vekic Rio Grappling Club Croatia
Juvenile Gi Male / White / 81KG
(Saturday 18th May)
4-15
Färdig
Jakov Farkas
Checkmat International
Josip Majer Rio Grappling Club Croatia Vann på Submission - 03:59
Boys Gi / Kids 3 / 38KG
(Saturday 18th May)
1-18
Färdig
Luka Balala
Škola borilačkih vještina Shaolin
Borna Bionda Rio Grappling Club Croatia Vann på Submission - 02:04
Girls Gi / Infant / 36KG
(Saturday 18th May)
2-13
Färdig
Unknown User Sablic
Checkmat International
Unknown User Mladost BD Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Teen / 84KG
(Saturday 18th May)
3-16
Färdig
Luka Glavacevic
Rio Grappling Club Croatia
Vlado Blazevic Rio Grappling Club Croatia Vann på Submission - 03:00
Boys Gi / Infant / 34KG
(Saturday 18th May)
1-21
Färdig
Kosta Mikulandra
Gracie Barra Ljubljana
Vann på poäng - 03:00
Unknown User Checkmat International
Girls Gi / Infant / 32KG
(Saturday 18th May)
Färdig
Kata Nenadic
Mladost BD
Vann på Walkover - 03:00
Cvita Mikin Checkmat International
Boys Gi / Infant / 38KG
(Saturday 18th May)
4-17
Färdig
Unknown User
Mladost BD
Vann på Submission - 00:21
Unknown User Kremenic Checkmat International
Boys Gi / Teen / 67KG
(Saturday 18th May)
3-18
Färdig
Branko Primorac
BJJ BLACK DRAGON SPLIT
Josip Calo Rio Grappling Club Croatia Vann på Submission - 02:33
Juvenile Gi Male / White / 81KG
(Saturday 18th May)
4-16
Färdig
Sven Strnad
Rio Grappling Club Croatia
Karlo Dujmovic Rio Grappling Club Croatia Vann på Submission - 01:08
Boys Gi / Infant / 34KG
(Saturday 18th May)
1-22
Färdig
Tin Sarunic
Škola borilačkih vještina Shaolin
Petar Zunic Mladost BD Vann på poäng - 03:00
Girls Gi / Infant / 44KG
(Saturday 18th May)
2-14
Färdig
Unknown User Jurasin
Checkmat International
Vann på Submission - 02:46
Masa Bajer Mladost BD
Boys Gi / Infant / 38KG
(Saturday 18th May)
4-18
Färdig
Dominik Usljebrka
Checkmat International
Nikola Lalic Rio Grappling Club Croatia Vann på Submission - 01:38
Boys Gi / Infant / 34KG
(Saturday 18th May)
1-23
Färdig
Kristijan Petar
Škola borilačkih vještina Shaolin
NAJ JANEZIC Gracie Barra Ljubljana Vann på poäng - 03:00
Girls Gi / Infant / 60KG
(Saturday 18th May)
2-17
Färdig
Unknown User Hankusic
Checkmat International
Vann på poäng - 03:00
Unknown User Kurajic Checkmat International
Boys Gi / Infant / 38KG
(Saturday 18th May)
4-19
Färdig
Unknown User
Mladost BD
Vann på Submission - 02:13
Nikola Lalic Rio Grappling Club Croatia
Boys Gi / Infant / 34KG
(Saturday 18th May)
1-24
Färdig
Kosta Mikulandra
Gracie Barra Ljubljana
Petar Zunic Mladost BD Vann på Submission - 00:40
Girls Gi / Infant / 44KG
(Saturday 18th May)
2-15
Färdig
Unknown User Sljivo
Checkmat International
Vann på Submission - 00:48
Masa Bajer Mladost BD
Boys Gi / Infant / 50KG
(Saturday 18th May)
4-20
Färdig
Filip Corluka
Rio Grappling Club Croatia
Unknown User Checkmat International Vann på Submission - 01:00
Girls Gi / Infant / 44KG
(Saturday 18th May)
2-16
Färdig
Unknown User Jurasin
Checkmat International
Unknown User Sljivo Checkmat International Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Infant / 34KG
(Saturday 18th May)
1-25
Färdig
NAJ JANEZIC
Gracie Barra Ljubljana
Vann på Submission - 02:30
Petar Zunic Mladost BD
Male Gi / Purple / Adult / 94KG
(Saturday 18th May)
1-30
Färdig
Hrvoje Vukelic
BJJ BLACK DRAGON SPLIT
Josip Sumandl Mladost BD Vann på poäng - 06:00
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Saturday 18th May)
2-18
Färdig
Antoni Tomic
Stallion Gym Stuttgart
Vann på poäng - 06:00
Antonijo Bacic Mladost BD
Male Gi / Black / Adult / 110KG
(Saturday 18th May)
3-19
Färdig
Matko Kvesic
Mladost BD
Luka Skoric Mladost BD Vann på poäng - 06:00