Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile Gi Male / White / 94KG
(Saturday)
19
Färdig
Nikita Svechnikov
Gfteam
Unknown User High Rollers Vann på poäng - 04:00
Male Gi / Purple / Master 1 / 120KG
(Saturday)
Färdig
Anthony Grech
High Rollers
Nicholas Duncan Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International Vann på Walkover
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Saturday)
3 - 22
Färdig
Marc Wilson-Sachs
Gracie Barra Oceania
Vann på poäng - 05:00
Mattias Ylander Gfteam
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-17
Färdig
Samuel Cayetuna
Gracie Barra Oceania
Vann via diskvalificering - 00:53
Franco Almanza Gracie Barra Oceania
Male Gi / Blue / Master 1 / 69KG
(Saturday)
1-16
Färdig
Nathan Hansen
Gracie Barra Oceania
Glen Van Den Hoek SJJA Australia Vann på Submission - 02:33
Male Gi / Purple / Master 1 / 120KG
(Saturday)
Färdig
Dave Kapa
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Vann på Walkover
Anthony Grech High Rollers
Male Gi / Blue / Master 2 / 85KG
(Saturday)
18
Färdig
Alan Taylor
Gracie Barra Oceania
Alex Lehrer Alliance Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 / 120KG
(Saturday)
2-15
Färdig
Nicholas Duncan
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Dave Kapa Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International Vann på poäng - 05:00
Juvenile Gi Male / Blue / 73KG
(Saturday)
17
Färdig
Ben Brock
Alliance
Geordon Dickie Guigo Jiu Jitsu Vann på poäng - 04:00
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Saturday)
3 - 21
Färdig
William Bunn
Team Perosh Mixed Martial Arts
Vann via diskvalificering
Marcelo Zerbeto Guigo Jiu Jitsu
Female Gi / Blue / Adult / 55KG
(Saturday)
1-18
Färdig
Roberta Portella
Legacy
Haeryang Park Gracie Barra Oceania Vann på poäng - 05:00
Female Gi / Purple / Adult / 55KG
(Saturday)
3 - 19
Färdig
Piia Iivonen
SJJA Australia
Chryselle Meneses Gracie Humaita Australia Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Blue / Master 2 / 94KG
(Saturday)
2-20
Färdig
Matthew Newcombe
Gracie Barra Oceania
Vann på poäng - 05:00
Unknown User Alliance
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Saturday)
21
Färdig
William Lum
Team Nogueira Dubai
Vinicius Albuquerque Legacy Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 69KG
(Saturday)
1-17
Färdig
Jason Lagaac
Gfteam
Ken Ekanayake Gracie Barra Oceania Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Saturday)
3 - 23
Färdig
John Bunn
Team Perosh Mixed Martial Arts
Unknown User Guigo Jiu Jitsu Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-18
Färdig
Pavlos Giannoukos
Jiu Jitsu Kingdom
Franco Almanza Gracie Barra Oceania Vann på Submission - 00:56
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Saturday)
22
Färdig
Daniel Moeller
SJJA Australia
Vann på Submission - 01:42
Stefan Comar Dominance Will-Machado
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-19
Färdig
Jaroslaw Duda
Gracie Barra Oceania
Vann på poäng - 05:00
Samuel Cayetuna Gracie Barra Oceania
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
1-21
Färdig
Geoffrey Tir
High Rollers
Max Binder Marcelino Freitas BJJ Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
20
Färdig
Kien Luu
Gracie Barra St.Peters
Vann via diskvalificering
Stefano Cioni Gracie Humaita Australia
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
23
Färdig
Varun Mehrotra
Unity Jiu Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Brett Pickett-Missingham Gracie Barra Oceania
Female Gi / Purple / Adult / 55KG
(Saturday)
3 - 20
Färdig
Ji Jeong Woo
Mybjj Team
Vann på Submission - 04:32
Chryselle Meneses Gracie Humaita Australia
Female Gi / Blue / Adult / 55KG
(Saturday)
1-19
Färdig
Phuong-Thanh Nguyen
Gracie Barra Oceania
Vann på Submission - 01:56
Roberta Portella Legacy
Female Gi / Blue / Adult / 70KG
(Saturday)
2-23
Färdig
Fiorella Bonfiglioli
Vanderson Pires Jiu Jitsu Team
Vann på poäng - 03:29
Unknown User - Gracie Barra Oceania
Male Gi / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
Färdig
Owen Miller
Gracie Barra Oceania
Vann på Walkover
Elliott Etheridge Roots Bjj
Juvenile Gi Male / Blue / 73KG
(Saturday)
18
Färdig
Unknown User
Roots Bjj
Geordon Dickie Guigo Jiu Jitsu Vann på poäng - 03:17
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
25
Färdig
James Fisher
Melbourne Jiu Jitsu Academy
Unknown User Gracie Humaita Australia Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Saturday)
3 - 24
Färdig
William Bunn
Team Perosh Mixed Martial Arts
Vann på Submission - 00:51
Marc Wilson-Sachs Gracie Barra Oceania
Female Gi / Blue / Adult / 70KG
(Saturday)
2-25
Färdig
Arabella Celine Julian
Australian Elite Team
Vann på Submission - 01:56
Michelle Ely Gracie Barra Oceania
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Saturday)
3 - 25
Färdig
Unknown User
Guigo Jiu Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Suwit Kimsat Chave de Ouro
Female Gi / Blue / Adult / 55KG
(Saturday)
1-20
Färdig
Haeryang Park
Gracie Barra Oceania
Vann på poäng - 05:00
Phuong-Thanh Nguyen Gracie Barra Oceania