Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Brown / Adult / 77KG # RUSSIA QUALIFIER
(WEDNESDAY )
1-7
Färdig
Aznaur Absalamov
Agate team
Vann på Submission - 02:07
Tamerlan Vagapov Brasa (Felipe Costa)
Female Gi / Brown / Black / Adult / 70KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
5-7
Färdig
Larissa De Almeida
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Vann på poäng - 05:00
Rafaela Bertolot PALMS SPORTS - TEAM 777
Male Gi / Black / Adult / 69KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
6
Färdig
Unknown User
PALMS SPORTS - TEAM 777
Vann på domslut - 01:00
Douglas Ramos
Male Gi / Brown / Adult / 62KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
2-6
Färdig
Matheus Lima
VisionBJJ
Vann på poäng - 05:00
Marcos Froede Pslpb Cicero Costha
Male Gi / Black / Adult / 69KG # RUSSIA QUALIFIER
(WEDNESDAY )
1-5
Färdig
Khas Magomed Bataev
Davi Ramos JJ Academy
Vann på Submission - 00:12
Magomed Ansarov Brasa (Felipe Costa)
Male Gi / Black / Adult / 62KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
9-7
Färdig
Valmecir Junior
PALMS SPORTS - TEAM 777
Meyran Alves Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 85KG
(WEDNESDAY )
4-11
Färdig
Kyetu Pacheco
Rx Team / Calasans
Daniel Fernandez Paz Bad Boys Jiu Jitsu Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Black / Adult / 69KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
7
Färdig
Leonardo Saggioro
Brazilian Top Team (Canada)
Vann på poäng - 05:00
Higor Lima Vita Jiu Jitsu
Male Gi / Black / Adult / 85KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
6-6
Färdig
Igor Sousa
PALMS SPORTS - TEAM 777
Isaque Braz Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 120KG
(WEDNESDAY )
2-9
Färdig
Joao Marcelo Ribeiro
Gfteam
Vann på Submission - 01:32
Khalid Alshamsi Al Ain Jiu-Jitsu Club
Male Gi / Purple / Adult / 94KG
(WEDNESDAY )
11-6
Färdig
Dennis Souza
Commando Group
Vann på domslut - 01:00
Alex Filho Checkmat International
Male Gi / Brown / Adult / 69KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
10-6
Färdig
Sandrey Henrique Da Silva De Paula
Commando Group
Joao Paulo Sousa Bezerra Fit Sid Jacintho International Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Brown / Adult / 85KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
8-7
Färdig
CAIO VINICIUS SANTOS
GB FELIPE PREGUIÇA
Rui Neto Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy Vann på poäng - 05:00
Female Gi / Brown / Black / Adult / 70KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
5-8
Färdig
Stephany Helen Vieira
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Priscilla Assuncao De Souza Santos PALMS SPORTS - TEAM 777 Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Black / Adult / 62KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
9-8
Färdig
Lucas Pinheiro
ATOS
Vann på Submission - 03:10
Matheus Fonseca Robson Moura Team
Male Gi / Brown / Adult / 94KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
4-7
Färdig
Marcos Carrozzino
Gfteam
Vann på poäng - 05:00
Unknown User Mendonca VisionBJJ
Female Gi / Purple / Adult / 70KG
(WEDNESDAY )
1-12
Färdig
Scarlett Anstiss Liljefors
Vann på poäng - 05:00
Nasim Mohammadibandbouni ANZU TEAM
Male Gi / Black / Adult / 69KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
8
Färdig
Israel Almeida
Gfteam
Vann på Submission - 01:30
Unknown User PALMS SPORTS - TEAM 777
Male Gi / Brown / Adult / 69KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
10-7
Färdig
Lucas Silva
Guigo Jiu Jitsu
Vann på Submission - 03:31
Joao Vitor Lima Pslpb Cicero Costha
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(WEDNESDAY )
7-8
Färdig
Cadmiel Farias
Commando Group
Unknown User VisionBJJ Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 120KG
(WEDNESDAY )
2-10
Färdig
JUNIL YOUK
KINGDOM
Luizinho Urolis Focus Jiu Jitsu Vann på domslut - 01:00
Male Gi / Brown / Adult / 77KG # RUSSIA QUALIFIER
(WEDNESDAY )
1-8
Färdig
Djavat Abdulkhalimov
Agate team
Vann på poäng - 05:00
Aznaur Absalamov Agate team
Female Gi / Purple / Adult / 49KG
(WEDNESDAY )
9-10
Färdig
Maitha Sheraim
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Vann på poäng - 05:00
Shouq Aldhanhani
Female Gi / Brown / Black / Adult / 49KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
8-5
Färdig
Tatiane Nunes
PALMS SPORTS - TEAM 777
Vann på Submission - 04:27
Flavia Bastos Soares Gfteam
Male Gi / Purple / Adult / 94KG
(WEDNESDAY )
11-10
Färdig
Adilio Correia
Pslpb Cicero Costha
Rik Broux Bad Boys Jiu Jitsu Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Black / Adult / 94KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
6-15
Färdig
Anderson Munis
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Matheus Felipe Xavier Checkmat International Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Brown / Adult / 85KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
8-8
Färdig
Henrique Gomes
Gracie Barra
Uanderson Ferreira Vann på Submission - 02:45
Male Gi / Black / Adult / 85KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
6-7
Färdig
Gabriel Costa
Guigo Jiu Jitsu
Catriel Fernandes Rodrigues Al Jazira Jiu-Jitsu Club Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Brown / Adult / 62KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
2-7
Färdig
Marcos Froede
Pslpb Cicero Costha
Gustavo Matheus Paulino Reis Commando Group Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Black / Adult / 77KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
5-5
Färdig
ADRIANO ARAUJO
Wallisson Souza Guigo Jiu Jitsu Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Brown / Adult / 77KG # RUSSIA QUALIFIER
(WEDNESDAY )
1-9
Färdig
Andrei Bobrov
Strela Team
Vann på Submission - 00:57
Tamerlan Vagapov Brasa (Felipe Costa)
Male Gi / Brown / Adult / 94KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
4-4
Färdig
Unknown User
Gfteam
Vann på poäng - 05:00
Lucas Giraud Commando Group