Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Purple / Adult / 94KG
(WEDNESDAY )
11-9
Färdig
Joan Valencia
Commando Group
Vann på poäng - 05:00
Mohamed Nofal Pslpb Cicero Costha
Male Gi / Purple / Adult / 120KG
(WEDNESDAY )
2-12
Färdig
Karim Nezhadpoorhossein
Vladimir Bluym LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Brown / Adult / 77KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
13
Färdig
Victor Lima
Commando Group
Jonatham Silva Vann på Submission - 00:21
Female Gi / Brown / Black / Adult / 70KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
5-10
Färdig
Larissa De Almeida
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Vann på poäng - 05:00
Izadora Silva Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Female Gi / Purple / Adult / 49KG
(WEDNESDAY )
9-13
Färdig
Madina Iskazina
MASCARENHAS TEAM
Wadima Alyafei Al Ain Jiu-Jitsu Club Vann på Submission - 02:27
Male Gi / Purple / Adult / 85KG
(WEDNESDAY )
4-13
Färdig
Domen Drnovsek
Gracie Barra Ljubljana
Dory Aoun Checkmat International Vann på Submission - 04:51
Female Gi / Purple / Adult / 70KG
(WEDNESDAY )
1-15
Färdig
Gisele Tavares
Gfteam
Vann på poäng - 05:00
Denise Krahn Hilti Bjj Berlin
Female Gi / Purple / Adult / 49KG
(WEDNESDAY )
9-14
Färdig
Claire Del Sarto
Bjj Globetrotters
Vann på poäng - 05:00
Yasmeen AlKhatib Team Mirza
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(WEDNESDAY )
7-9
Färdig
Luis Felipe Assis Dos Santos
Carlson Gracie (Rio De Janeiro)
Vann på poäng - 05:00
Hugo Alonso Le Metour Pslpb Cicero Costha
Male Gi / Purple / Adult / 94KG
(WEDNESDAY )
11-13
Färdig
Luis Fuentes De Leon
Commando Group
Bilal Kurbabagamaev Agate team Vann på Submission - 03:29
Male Gi / Brown / Adult / 120KG # RUSSIA QUALIFIER
(WEDNESDAY )
10-13
Färdig
Idris Aliev
Sharjah Self-defence Sports Club
Roman Lukashevich KOLOVRAT BJJ ASSOCIATION Vann på poäng - 00:46
Male Gi / Brown / Adult / 85KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
8-11
Färdig
Henrique Gomes
Gracie Barra
CAIO VINICIUS SANTOS GB FELIPE PREGUIÇA Vann på poäng - 05:00
Female Gi / Brown / Black / Adult / 70KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
5-11
Färdig
Priscilla Assuncao De Souza Santos
PALMS SPORTS - TEAM 777
Thalyta Silva VisionBJJ Vann på poäng - 05:00
Female Gi / Brown / Black / Adult / 55KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
Färdig
Dayane Bazzoni
PALMS SPORTS - TEAM 777
Bianca Basilio ATOS Vann på Walkover
Male Gi / Brown / Adult / 77KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
14
Färdig
Manuelton Moreira
VisionBJJ
Guilherme Fernandes Fight Sports Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(WEDNESDAY )
7-10
Färdig
Alexandru Chitoran
Commando Group
Mateus Coelho Dream Art Vann på poäng - 05:00
Female Gi / Purple / Adult / 70KG
(WEDNESDAY )
1-16
Färdig
Leticia Dos Santos
Gfteam
Vann på poäng - 05:00
Maria Eduarda Pereira Monteiro Checkmat International
Male Gi / Purple / Adult / 85KG
(WEDNESDAY )
4-14
Färdig
Helverth Galan
Commando Group
Faris Almajed Saudi Team Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 120KG
(WEDNESDAY )
2-14
Färdig
Hazza Mohammed
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Vann på poäng - 05:00
Isa Isaev Sharjah Sports Club
Male Gi / Black / Adult / 77KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
6-11
Färdig
Wallisson Souza
Guigo Jiu Jitsu
Julio Cezar Junior Al Jazira Jiu-Jitsu Club Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Brown / Adult / 85KG # RUSSIA QUALIFIER
(WEDNESDAY )
10-12
Färdig
Mataev Imran
Team Nogueira Dubai
Vann på Submission - 03:11
Nikolay Salmin Strela Team
Male Gi / Purple / Adult / 94KG
(WEDNESDAY )
11-14
Färdig
Islam Berdiev
Marcelo Garcia Jiu-Jitsu
Dennis Souza Commando Group Vann på Submission - 04:57
Male Gi / Purple / Adult / 69KG
(WEDNESDAY )
5-12
Färdig
Aibar Orazaly
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Vann på poäng - 05:00
Serhiy Kinal Intelligent Team Ukraine
Female Gi / Purple / Adult / 70KG
(WEDNESDAY )
1-17
Färdig
Scarlett Anstiss Liljefors
Vann via diskvalificering - 00:31
Sarah Fanizza C.E.N.S. Academy
Male Gi / Purple / Adult / 56KG
(WEDNESDAY )
15
Färdig
Nursultan Arzymatov
Kyrgyzstan Top Team
Theyab Alnuaimi Al Ain Jiu-Jitsu Club Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Brown / Adult / 85KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
8-12
Färdig
Joseph Ferreira
JFC Almeida JJ
Rui Neto Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 94KG
(WEDNESDAY )
11-15
Färdig
Leon Mendonca
VisionBJJ
Vann på Submission - 01:59
Zelimkhan Yusupov Brasa (Felipe Costa)
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(WEDNESDAY )
7-14
Färdig
Higor Silva
JFC Almeida JJ
Vann på poäng - 05:00
Deivid Bernardino Da Silva TJJ School
Male Gi / Purple / Adult / 85KG
(WEDNESDAY )
4-15
Färdig
Salem Mubarak Zayed
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Vann på Submission - 02:42
Jorge Lasso Vasques Commando Group
Female Gi / Purple / Adult / 70KG
(WEDNESDAY )
1-18
Färdig
Rima Yacoub
The Dojo Academy
Eva Netland Frontline Academy Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Black / Adult / 77KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
6-10
Färdig
Micael Galvao
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Vann på poäng - 05:00
Leonardo Lara ATOS
Female Gi / Purple / Adult / 49KG
(WEDNESDAY )
9-15
Färdig
Maitha Sheraim
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Vann på poäng
Hamda Alshkeili Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy