Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's NO-GI / Black / Master 2 / 85KG
(Day 2)
3-18
Färdig
Fernando Olivera
Irmaos Club
Vann på Submission - 04:15
Ivan Jesus Cedeno Balestrini Equipe Sete 7 CTT
Youth Men's GI / White / 66KG
(Day 2)
2-16
Färdig
MARTIN MUNOZ MUNOZ
Mauricio Ulloa Bjj
Diego Zapata Seguel Cohab Chile Vann på Submission - 01:00
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 85KG
(Day 2)
1-17
Färdig
Carlos Machado
Coelho Jiu-Jitsu International Team
Vann på poäng - 04:59
Daniel Daniel Torres Manzurbros Chile
Men's NO-GI / Black / Master 2 / 77KG
(Day 2)
3-19
Färdig
Diego Mauricio Loto
Cohab Chile
Vann via diskvalificering - 04:20
ALEXIS MADRID Pslpb Cicero Costha
Youth Women's GI / Blue / 63KG
(Day 2)
2-17
Färdig
Valentina Poblete
Mauricio Ulloa Bjj
Hannya Villa Pslpb Cicero Costha Vann på Submission - 03:31
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 2)
3-16
Färdig
Israel Aguirre
Iturralde Arte Suave
Matias Miranda Mauricio Ulloa Bjj Vann på poäng - 04:00
Girls GI / Infant / Grey / 48KG
(Day 2)
2-20
Färdig
Isabella Minazzoli
Mauricio Ulloa Bjj
Ignacia Lira Mauricio Ulloa Bjj Vann på Submission - 01:11
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 2)
3-17
Färdig
Vicente Guerrero
Mauricio Ulloa Bjj
Matheus Rossi Checkmat International Vann på Submission - 01:01
Men's NO-GI / Brown / Master 2 / 77KG
(Day 2)
1-23
Färdig
Roberto Pincheira
Pslpb Cicero Costha
Vann på poäng - 05:00
Rodrigo Sanchez Checkmat International
Men's NO-GI / Black / Professional / 94KG
(Day 2)
2-21
Färdig
Jhoannan Andres Carreno Vielma
Fratres Brazilian Jiu Jitsu
Alejandro Villaparedes Alliance Vann på poäng - 05:00
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 85KG
(Day 2)
1-18
Färdig
Sandro Cantos
Predador
Vann på poäng - 05:00
Daniel Daniel Torres Manzurbros Chile
Men's NO-GI / Black / Professional / 94KG
(Day 2)
2-22
Färdig
Santiago Lopez
Brasa (Felipe Costa)
Vann på Submission - 03:13
Francisco Maldonado Alliance
Men's NO-GI / Brown / Professional / 69KG
(Day 2)
3-21
Färdig
Bruno Carrillo
ATRIXION PHILIPPINES
Vann på Submission - 01:40
Lucas Souza Game Fight
Men's NO-GI / Brown / Master 1 / 69KG
(Day 2)
2-26
Färdig
Victor Ortiz Quezada
Fratres Brazilian Jiu Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Stephan Wiegold Cohab Chile
Men's NO-GI / Brown / Master 1 / 94KG
(Day 2)
3-24
Färdig
Federico Noguera Pinochet
Fratres Brazilian Jiu Jitsu
Vann på Submission - 04:52
Patricio Gomez Gfteam
Men's NO-GI / Brown / Master 1 / 77KG
(Day 2)
1-20
Färdig
Juan Pablo Venegas
Cohab Chile
Vann på poäng - 05:00
Milton Gallardo Campusano Akxebjj
Men's NO-GI / Brown / Professional / 69KG
(Day 2)
3-20
Färdig
Jonatan Garcia
Nova União International
Vann på Submission - 00:26
Lucas Avila Fratres Brazilian Jiu Jitsu
Men's NO-GI / Brown / Professional / 85KG
(Day 2)
2-25
Färdig
Gonzalo Farias Meneses
Academia Andes Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 02:04
Igor Do Carmo Checkmat International
Youth Women's GI / Blue / 63KG
(Day 2)
2-18
Färdig
Pamela Mansilla Fuenzalida
Alliance
Valentina Poblete Mauricio Ulloa Bjj Vann på poäng - 04:00
Men's NO-GI / Brown / Master 2 / 77KG
(Day 2)
1-24
Färdig
Richard Garrido Cardenas
Alliance
Rodrigo Sanchez Checkmat International Vann på poäng - 05:00
Men's NO-GI / Black / Professional / 94KG
(Day 2)
2-23
Färdig
Jhoannan Andres Carreno Vielma
Fratres Brazilian Jiu Jitsu
Vann på Submission - 00:44
Francisco Maldonado Alliance
Men's NO-GI / Black / Master 1 / 85KG
(Day 2)
1-19
Färdig
Carlos Machado
Coelho Jiu-Jitsu International Team
Vann på poäng - 05:00
Sandro Cantos Predador
Men's NO-GI / Brown / Master 1 / 77KG
(Day 2)
1-21
Färdig
Francisco Fredes Gomez
Pslpb Cicero Costha
Milton Gallardo Campusano Akxebjj Vann på poäng - 05:00
Men's NO-GI / Brown / Professional / 69KG
(Day 2)
3-22
Färdig
Lucas Avila
Fratres Brazilian Jiu Jitsu
Lucas Souza Game Fight Vann på Submission - 04:54
Men's NO-GI / Black / Professional / 94KG
(Day 2)
2-24
Färdig
Alejandro Villaparedes
Alliance
Santiago Lopez Brasa (Felipe Costa) Vann på domslut - 06:00
Men's NO-GI / Purple / Master 1 / 85KG
(Day 2)
1-26
Färdig
Nicolas Llados
Pslpb Cicero Costha
Vann på Submission - 02:35
Sebastian Iglesias Alliance
Men's NO-GI / Brown / Master 2 / 77KG
(Day 2)
1-25
Färdig
Roberto Pincheira
Pslpb Cicero Costha
Vann på poäng - 05:00
Rodrigo Sanchez Checkmat International
Men's NO-GI / Brown / Master 1 / 85KG
(Day 2)
2-27
Färdig
Jean Mateluna Mallea
Ares BJJ
Juan Luis Cohab Chile Vann på poäng - 05:00
Men's NO-GI / Brown / Professional / 69KG
(Day 2)
3-23
Färdig
Jonatan Garcia
Nova União International
Bruno Carrillo ATRIXION PHILIPPINES Vann på poäng - 05:00
Men's NO-GI / Purple / Master 2 / 77KG
(Day 2)
1-27
Färdig
CHRISTIAN GARRIDO CARDENAS
Alliance
Vann på Submission - 01:37
Pedro Flores Cohab Chile
Youth Women's GI / Blue / 63KG
(Day 2)
2-19
Färdig
Hannya Villa
Pslpb Cicero Costha
Vann på Submission - 03:50
Valentina Poblete Mauricio Ulloa Bjj
Men's NO-GI / Brown / Master 1 / 77KG
(Day 2)
1-22
Färdig
Juan Pablo Venegas
Cohab Chile
Vann på Submission - 00:58
Milton Gallardo Campusano Akxebjj