Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls GI / Kids 2 / White / 22KG
(Sunday)
1-1
Färdig
Kaila Jimenez
Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 00:48
Aisha Pereira Z1 Academy
Boys GI / Kids 2 / White / 23KG
(Sunday)
2-1
Färdig
Eurico Domingos
Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu
WALTER CRUZ LIMA Bushido BJJ Academy Angola Vann på poäng - 02:00
Girls GI / Kids 2 / White / 25KG
(Sunday)
1-2
Färdig
Anayah Augusto
Z1 Academy
Vann på Submission - 00:30
Ailah Correia Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu
Boys GI / Kids 2 / White / 23KG
(Sunday)
2-2
Färdig
Alexandre Guilherme
Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu
Uziel Rebelo Z1 Academy Vann på Submission - 00:20
Girls GI / Kids 2 / White / 22KG
(Sunday)
1-3
Färdig
Niara Beatriz
Z1 Academy
Aisha Pereira Z1 Academy Vann på Submission - 00:11
Girls GI / Kids 2 / Grey / 33KG
(Sunday)
2-3
Färdig
Yasmin Quichipo
Aliança Do Tatame Angola
Vann på poäng - 02:00
Marlee Lopes Ferramenta Gracie Barra Talatona
Boys GI / Kids 2 / Grey / 23KG
(Sunday)
1-5
Färdig
Romulo Alves
Gracie Barra Talatona
Aron Garcia Z1 Academy Vann på Submission - 01:21
Boys GI / Kids 2 / White / 23KG
(Sunday)
2-4
Färdig
Eurico Domingos
Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu
Alexandre Guilherme Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu Vann på Submission - 00:22
Girls GI / Kids 2 / Grey / 33KG
(Sunday)
2-5
Färdig
Yasmin Quichipo
Aliança Do Tatame Angola
Vann på poäng - 02:00
Marlee Lopes Ferramenta Gracie Barra Talatona
Girls GI / Kids 2 / White / 22KG
(Sunday)
1-6
Färdig
Kaila Jimenez
Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu
Aisha Pereira Z1 Academy Vann på Submission - 00:32
Boys GI / Kids 3 / Grey / 30KG
(Sunday)
2-6
Färdig
Albert Raimundo
Gracie Barra Angola
Gabriel Costa Z1 Academy Vann på poäng - 02:00
Girls GI / Kids 2 / White / 25KG
(Sunday)
1-4
Färdig
Anayah Augusto
Z1 Academy
Vann på domslut - 00:01
Ailah Correia Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu
Boys GI / Kids 2 / White / 23KG
(Sunday)
2-7
Färdig
WALTER CRUZ LIMA
Bushido BJJ Academy Angola
Uziel Rebelo Z1 Academy Vann på Submission - 00:22
Boys GI / Kids 2 / Grey / 23KG
(Sunday)
1-8
Färdig
Romulo Alves
Gracie Barra Talatona
Aron Garcia Z1 Academy Vann på Submission - 00:30
Boys GI / Kids 3 / Grey / 30KG
(Sunday)
2-9
Färdig
Alexandre Filipe Custodio Da Rosa Lopes
Gracie Barra Talatona
Osvaldo Kiame Seixas De Jesus Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu Vann på Submission - 00:28
Boys GI / Kids 2 / Grey / 26KG
(Sunday)
1-9
Färdig
Zion Abrantes
Gracie Barra Angola
Mohamad Nasrallah Gracie Barra Angola Vann på Submission - 01:19
Boys GI / Kids 3 / Grey / 30KG
(Sunday)
2-10
Färdig
Aleixo Augusto
Gracie Barra Angola
Vann på Submission - 01:38
Gabriel Costa Z1 Academy
Boys GI / Kids 2 / Grey / 26KG
(Sunday)
1-11
Färdig
Murilo Lemos
Gracie Barra Angola
Wallison Timoteo Z1 Academy Vann på poäng - 02:00
Boys GI / Kids 3 / Grey / 30KG
(Sunday)
2-11
Färdig
Mason Lopes Ferramenta
Gracie Barra Talatona
Osvaldo Kiame Seixas De Jesus Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu Vann på poäng - 02:00
Boys GI / Kids 1 / White / 18KG
(Sunday)
3-1
Färdig
Kevin Bastos
Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 00:13
Zahir De Freitas Gracie Barra Talatona
Boys GI / Kids 3 / Grey / 27KG
(Sunday)
1-12
Färdig
Onzaly Manuel
Aliança Do Tatame Angola
Vann på Submission - 00:14
Cristiano Pinto Bushido BJJ Academy Angola
Boys GI / Kids 2 / White / 18KG
(Sunday)
3-2
Färdig
Hugo Nascimento
Aliança Do Tatame Angola
Vann på Submission - 01:47
Alisson Cabral Aliança Do Tatame Angola
Boys GI / Kids 3 / Grey / 27KG
(Sunday)
1-14
Färdig
Wendel Mario
Aliança Do Tatame Angola
Vann på poäng - 02:00
Danilo Sousa Z1 Academy
Girls GI / Kids 3 / White - Grey / 28KG
(Sunday)
2-12
Färdig
Aisha Pitra
Kings Jiu-Jitsu Luanda
Kyara Da Gama Z1 Academy Vann på poäng - 02:00
Boys GI / Kids 1 / White / 18KG
(Sunday)
3-3
Färdig
Kevin Bastos
Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 01:24
Zahir De Freitas Gracie Barra Talatona
Boys GI / Kids 3 / Grey / 30KG
(Sunday)
2-13
Färdig
Gabriel Costa
Z1 Academy
Mason Lopes Ferramenta Gracie Barra Talatona Vann på Submission - 01:27
Boys GI / Kids 2 / White / 18KG
(Sunday)
3-4
Färdig
Hugo Nascimento
Aliança Do Tatame Angola
Vann på domslut
Alisson Cabral Aliança Do Tatame Angola
Boys GI / Kids 2 / Grey / 26KG
(Sunday)
1-13
Färdig
Zion Abrantes
Gracie Barra Angola
Vann på poäng - 02:00
Murilo Lemos Gracie Barra Angola
Boys GI / Kids 3 / White / 24KG
(Sunday)
3-7
Färdig
Adriel Neto
Z1 Academy
Diego Cunha Loureiro Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu Vann på Submission - 02:00
Girls GI / Kids 3 / White - Grey / 28KG
(Sunday)
2-14
Färdig
Aisha Pitra
Kings Jiu-Jitsu Luanda
Vann på Submission - 01:17
Kyara Da Gama Z1 Academy
Boys GI / Infant / Grey / 46KG
(Sunday)
1-15
Färdig
Dwayne Domingos
Gracie Barra Angola
Vann på Submission - 00:03
Mohamad Bahssoon Gracie Barra Angola
Boys GI / Kids 2 / Grey / 26KG
(Sunday)
1-16
Färdig
Mohamad Nasrallah
Gracie Barra Angola
Wallison Timoteo Z1 Academy Vann på Submission - 00:32