Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Blue / Adult / 62KG
(Sunday)
1-29
Terminé
Nazar Pivovarchuk
Lloyd Irvin M.A.
Gagné par soumission - 04:09
Aleksandr Ustimenko Senna Fight Academy
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-19
Terminé
Vakha Ansarov
BERKUT Jiu-Jitsu
Gagné par points - 05:00
Elmar Hamidov Bbjja
Male / Purple / Adult / 77KG
(Sunday)
3-23
Terminé
Arslan Gadzhiev
Bbjja
Gagné par points - 06:00
Nikolai Sanakoev Ribeiro Jiu Jitsu
Male / White / Adult / 85KG
(Sunday)
6-24
Terminé
Georgy Goloduk
Ribeiro Jiu Jitsu
Gagné par soumission - 03:04
Sergey Zelenkovsky Grill Chicken
Male / White / Adult / 69KG
(Sunday)
7-25
Terminé
Kairat Kaztayev
Strela Alliance
Gagné par points - 05:00
Apti Saidov BERKUT Jiu-Jitsu
Male / Blue / Adult / 77KG
(Sunday)
2-34
Terminé
Evgeny Kastornov
LION ACADEMY
Gagné par soumission - 01:41
Pavel Botov Ribeiro Jiu Jitsu
Male / Blue / Adult / 62KG
(Sunday)
1-30
Terminé
Ismat Farzaliyev
Azerbaijan Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Ramzan Suleymanov BERKUT Jiu-Jitsu Gagné par points - 05:00
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-20
Terminé
Sadikov Ravshanjon
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Gagné par soumission - 00:28
Ivan Aniskin Ribeiro Jiu Jitsu
Male / White / Adult / 85KG
(Sunday)
6-25
Terminé
Andrey Izosimov
LION ACADEMY
Gagné par points - 05:00
Gamzat Kurbanov Bbjja
Male / Blue / Master 1 / 62KG
(Sunday)
2-32
Terminé
Badma-Sanan Khodzhinov
Strela Team
Gagné par points - 05:00
Petr Alekseev Delariva Finland
Male / Purple / Adult / 77KG
(Sunday)
3-24
Terminé
Max Arnold
Mladost BD
Gagné par points - 06:00
Igor Tokmakov ATOS
Male / Brown / Adult / 85KG
(Sunday)
4-20
Terminé
Murtazali Murtazaliev
Kyrgyzstan Top Team
Gagné par points - 06:00
Pavel Fedorov LION ACADEMY
Male / White / Master 4 / 110KG
(Sunday)
7-28
Terminé
Sergey Gorkov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Mikhail Slutsky LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Gagné par soumission - 03:56
Male / Blue / Master 1 / 69KG
(Sunday)
1-46
Terminé
Arslan Kazybayev
Kazakhstan National Team
Gagné par points - 05:00
Timur Sergeev Strela Team
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-21
Terminé
Rahmatullah Ramazanov
Strela Team
Gagné par points - 05:00
Khuseyn Salamov Ribeiro Jiu Jitsu
Male / White / Adult / 69KG
(Sunday)
7-26
Terminé
Ruslan Shaykhulov
Jungle BJJ
Apti Saidov BERKUT Jiu-Jitsu Gagné par points - 05:00
Male / Blue / Adult / 69KG
(Sunday)
2-28
Terminé
Azamat Aliev
Bbjja
Artur Abiev Frota Academy Gagné par points - 05:00
Male / Brown / Adult / 77KG
(Sunday)
4-17
Terminé
Marlus De Souza
SAS TEAM
Gagné par décision - 06:00
Magamedrasul Gadzhiev Bbjja
Male / Purple / Master 1 / 69KG
(Sunday)
3-21
Terminé
Ruslan Tugeev
Senna Fight Academy
Denis Bessonov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Gagné par points - 05:00
Male / White / Adult / 85KG
(Sunday)
6-26
Terminé
Владимир Бессмельцев
Ribeiro Jiu Jitsu
Gagné par points - 05:00
Vasily Permyakov Jungle BJJ
Male / Blue / Master 1 / 69KG
(Sunday)
1-47
Terminé
Aleksei Duev
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Aleksandr Buyakas Ribeiro Jiu Jitsu Gagné par points - 05:00
Male / Blue / Adult / 85KG
(Sunday)
7-29
Terminé
Viskhan Tashtamirov
BERKUT Jiu-Jitsu
Gagné par soumission - 00:24
Georgii Sarkisov Strela Team
Male / Purple / Adult / 77KG
(Sunday)
3-25
Terminé
Georgiy Ivanov
LION ACADEMY
Andrei Oktiabrinskii Strela Team Gagné par soumission - 01:35
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-22
Terminé
Vladimir Kozyrev
Strela Team
Agil Asgarov Bbjja Gagné par points - 05:00
Male / Blue / Adult / 62KG
(Sunday)
1-31
Terminé
Sadikov Farrukhjon
Jungle BJJ
Gagné par points - 05:00
Nazar Pivovarchuk Lloyd Irvin M.A.
Male / Blue / Master 1 / 62KG
(Sunday)
2-33
Terminé
Nikolay Eremin
RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
Badma-Sanan Khodzhinov Strela Team Gagné par points - 05:00
Male / Blue / Adult / 85KG
(Sunday)
Terminé
Nikita Sheiko
Senna Fight Academy
Pavel Izmailov Jungle BJJ Gagné par forfait
Male / White / Adult / 85KG
(Sunday)
6-27
Terminé
Vladimir Reshetin
Strela Team
Evgenii Lorov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Gagné par soumission - 03:30
Male / White / Adult / 69KG
(Sunday)
7-27
Terminé
Gadzimagomed Urkuliev
Senna Fight Academy
Kairat Kaztayev Strela Alliance Gagné par points - 05:00
Male / Brown / Adult / 77KG
(Sunday)
4-16
Terminé
Sandor Lakatos
Zr Team Association
Gagné par points - 06:00
Andrei Basynin Strela Team
Male / Purple / Master 1 / 69KG
(Sunday)
3-22
Terminé
Dmitrii Timofeev
Strela Team
Beslan Garuev BERKUT Jiu-Jitsu Gagné par soumission - 03:59
Male / Blue / Adult / 77KG
(Sunday)
2-35
Terminé
Mansur Gazalapov
Checkmat International
Dmitry Volkov Ribeiro Jiu Jitsu Gagné par Disqualification