Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / Blue / Adult / 62KG
(Sunday)
1-29
Završeno
Nazar Pivovarchuk
Lloyd Irvin M.A.
Pobedio Završnicom - 04:09
Aleksandr Ustimenko Senna Fight Academy
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-19
Završeno
Vakha Ansarov
BERKUT Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Elmar Hamidov Bbjja
Male / Purple / Adult / 77KG
(Sunday)
3-23
Završeno
Arslan Gadzhiev
Bbjja
Pobeda po poenima - 06:00
Nikolai Sanakoev Ribeiro Jiu Jitsu
Male / White / Adult / 85KG
(Sunday)
6-24
Završeno
Georgy Goloduk
Ribeiro Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 03:04
Sergey Zelenkovsky Grill Chicken
Male / White / Adult / 69KG
(Sunday)
7-25
Završeno
Kairat Kaztayev
Strela Alliance
Pobeda po poenima - 05:00
Apti Saidov BERKUT Jiu-Jitsu
Male / Blue / Adult / 77KG
(Sunday)
2-34
Završeno
Evgeny Kastornov
LION ACADEMY
Pobedio Završnicom - 01:41
Pavel Botov Ribeiro Jiu Jitsu
Male / Blue / Adult / 62KG
(Sunday)
1-30
Završeno
Ismat Farzaliyev
Azerbaijan Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Ramzan Suleymanov BERKUT Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-20
Završeno
Sadikov Ravshanjon
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Pobedio Završnicom - 00:28
Ivan Aniskin Ribeiro Jiu Jitsu
Male / White / Adult / 85KG
(Sunday)
6-25
Završeno
Andrey Izosimov
LION ACADEMY
Pobeda po poenima - 05:00
Gamzat Kurbanov Bbjja
Male / Blue / Master 1 / 62KG
(Sunday)
2-32
Završeno
Badma-Sanan Khodzhinov
Strela Team
Pobeda po poenima - 05:00
Petr Alekseev Delariva Finland
Male / Purple / Adult / 77KG
(Sunday)
3-24
Završeno
Max Arnold
Mladost BD
Pobeda po poenima - 06:00
Igor Tokmakov ATOS
Male / Brown / Adult / 85KG
(Sunday)
4-20
Završeno
Murtazali Murtazaliev
Kyrgyzstan Top Team
Pobeda po poenima - 06:00
Pavel Fedorov LION ACADEMY
Male / White / Master 4 / 110KG
(Sunday)
7-28
Završeno
Sergey Gorkov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Mikhail Slutsky LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Pobedio Završnicom - 03:56
Male / Blue / Master 1 / 69KG
(Sunday)
1-46
Završeno
Arslan Kazybayev
Kazakhstan National Team
Pobeda po poenima - 05:00
Timur Sergeev Strela Team
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-21
Završeno
Rahmatullah Ramazanov
Strela Team
Pobeda po poenima - 05:00
Khuseyn Salamov Ribeiro Jiu Jitsu
Male / White / Adult / 69KG
(Sunday)
7-26
Završeno
Ruslan Shaykhulov
Jungle BJJ
Apti Saidov BERKUT Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Male / Blue / Adult / 69KG
(Sunday)
2-28
Završeno
Azamat Aliev
Bbjja
Artur Abiev Frota Academy Pobeda po poenima - 05:00
Male / Brown / Adult / 77KG
(Sunday)
4-17
Završeno
Marlus De Souza
SAS TEAM
Pobedio Odlukom - 06:00
Magamedrasul Gadzhiev Bbjja
Male / Purple / Master 1 / 69KG
(Sunday)
3-21
Završeno
Ruslan Tugeev
Senna Fight Academy
Denis Bessonov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Pobeda po poenima - 05:00
Male / White / Adult / 85KG
(Sunday)
6-26
Završeno
Владимир Бессмельцев
Ribeiro Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Vasily Permyakov Jungle BJJ
Male / Blue / Master 1 / 69KG
(Sunday)
1-47
Završeno
Aleksei Duev
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Aleksandr Buyakas Ribeiro Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Male / Blue / Adult / 85KG
(Sunday)
7-29
Završeno
Viskhan Tashtamirov
BERKUT Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:24
Georgii Sarkisov Strela Team
Male / Purple / Adult / 77KG
(Sunday)
3-25
Završeno
Georgiy Ivanov
LION ACADEMY
Andrei Oktiabrinskii Strela Team Pobedio Završnicom - 01:35
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-22
Završeno
Vladimir Kozyrev
Strela Team
Agil Asgarov Bbjja Pobeda po poenima - 05:00
Male / Blue / Adult / 62KG
(Sunday)
1-31
Završeno
Sadikov Farrukhjon
Jungle BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Nazar Pivovarchuk Lloyd Irvin M.A.
Male / Blue / Master 1 / 62KG
(Sunday)
2-33
Završeno
Nikolay Eremin
RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
Badma-Sanan Khodzhinov Strela Team Pobeda po poenima - 05:00
Male / Blue / Adult / 85KG
(Sunday)
Završeno
Nikita Sheiko
Senna Fight Academy
Pavel Izmailov Jungle BJJ Pobeda bez borbe
Male / White / Adult / 85KG
(Sunday)
6-27
Završeno
Vladimir Reshetin
Strela Team
Evgenii Lorov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Pobedio Završnicom - 03:30
Male / White / Adult / 69KG
(Sunday)
7-27
Završeno
Gadzimagomed Urkuliev
Senna Fight Academy
Kairat Kaztayev Strela Alliance Pobeda po poenima - 05:00
Male / Brown / Adult / 77KG
(Sunday)
4-16
Završeno
Sandor Lakatos
Zr Team Association
Pobeda po poenima - 06:00
Andrei Basynin Strela Team
Male / Purple / Master 1 / 69KG
(Sunday)
3-22
Završeno
Dmitrii Timofeev
Strela Team
Beslan Garuev BERKUT Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom - 03:59
Male / Blue / Adult / 77KG
(Sunday)
2-35
Završeno
Mansur Gazalapov
Checkmat International
Dmitry Volkov Ribeiro Jiu Jitsu Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)