Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Infant / White / 27KG
(Sunday)
2-1
Finito
Bilguun Ochir Enkhtugs
BB Jiu Jitsu Academy
Won by points - 03:00
Kirill Sablinskiy Strela Team
Girls GI / Junior / Yellow / 63KG
(Sunday)
1-2
Finito
Solongo Solongo
Unique Jiu Jitsu Club
Misheel Chinbat Dornogovi jiu jitsu Won by points - 03:00
Girls GI / Junior / Grey - Orange/Green / 75KG
(Sunday)
3-2
Finito
Haliun Gantsetseg
Ralph Gracie Mongolia
Soyol Erdene G Dayan shonkhor Won by points - 03:00
Boys GI / Infant / White / 27KG
(Sunday)
2-3
Finito
Khadbaatar Tengis
Garuda Zaisan Darkhan Tsaaz Academy
Won by points - 03:00
Klim Kharmakshanov Strela Team
Girls GI / Infant / White - Grey / 32KG
(Sunday)
1-3
Finito
Enguun Gansukh
Dornogovi jiu jitsu
Won by points - 03:00
Erdenezul Erdenezaya Govisumber Aimag
Men's NO-GI / White / Amateur / 94KG
(Sunday)
3-60
Finito
Dagvadorj Otgonbayar
Garuda Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 02:49
Baterdene Tsogtbaatar Gobi Panthera BJJ
Boys GI / Infant / White / 27KG
(Sunday)
2-2
Finito
Bilguun Ochir Enkhtugs
BB Jiu Jitsu Academy
Tuwshintur Tergel Ralph Gracie Mongolia Won by Submission - 01:26
Girls GI / Infant / White - Grey / 32KG
(Sunday)
1-4
Finito
Tserenjargal Ulziibayar
Monde Bjj
Won by points - 03:00
Tsetsegdelger Munkhbayar Magic 13
Girls GI / Junior / Grey - Orange/Green / 75KG
(Sunday)
3-3
Finito
Baigalmaa Bayarmaa
Bayalag club
Won by points - 03:00
Haliun Gantsetseg Ralph Gracie Mongolia
Boys GI / Infant / White / 38KG
(Sunday)
2-7
Finito
Khaliun Mandakhnaran
Magic 13
Won by points - 03:00
Uuganbayar Altanshagai Ralph Gracie Mongolia
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Sunday)
1-7
Finito
Sanchir Altanjargal
Dayan shonkhor
Won by points - 03:00
Jargalan Shine Ochir Dornogovi jiu jitsu
Girls GI / Infant / White / 40KG
(Sunday)
3-5
Finito
Undral Zolboo
BB Jiu Jitsu Academy
Won by points - 03:00
Khaliunaa Altangerel Bayalag club
Girls GI / Infant / White - Grey / 32KG
(Sunday)
1-5
Finito
Erdenezul Erdenezaya
Govisumber Aimag
Won by points - 03:00
Tsetsegdelger Munkhbayar Magic 13
Boys GI / Infant / White / 27KG
(Sunday)
2-4
Finito
Bilguun Ochir Enkhtugs
BB Jiu Jitsu Academy
Won by points - 03:00
Klim Kharmakshanov Strela Team
Boys GI / Infant / White / 42KG
(Sunday)
3-50
Finito
Sod Erdene Munkh Ochir
Magic 13
Won by Submission - 01:39
Mungunbagana Usukhjargal Unique Jiu Jitsu Club
Girls GI / Infant / White - Grey / 32KG
(Sunday)
1-6
Finito
Enguun Gansukh
Dornogovi jiu jitsu
Tserenjargal Ulziibayar Monde Bjj Won by points - 03:00
Boys GI / Infant / White / 27KG
(Sunday)
2-5
Finito
Tuwshintur Tergel
Ralph Gracie Mongolia
Khadbaatar Tengis Garuda Zaisan Darkhan Tsaaz Academy Won by points - 03:00
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Sunday)
1-8
Finito
Batbold Otgondorj
Ralph Gracie Mongolia
Irmuun Tuyabaatar Gobi Panthera BJJ Won by points - 03:00
Girls GI / Junior / Grey - Orange/Green / 75KG
(Sunday)
3-4
Finito
Soyol Erdene G
Dayan shonkhor
Baigalmaa Bayarmaa Bayalag club Won by points - 03:00
Boys GI / Infant / White / 38KG
(Sunday)
2-8
Finito
Naransaran Ireedui
Ralph Gracie Mongolia
Batmandakh Purevnyam Magic 13 Won by Submission - 01:10
Girls GI / Infant / White / 40KG
(Sunday)
3-6
Finito
Khaliun Batjargal
Dayan shonkhor
Won by Submission - 01:38
Khaliunaa Altangerel Bayalag club
Boys GI / Infant / White / 38KG
(Sunday)
2-9
Finito
Bilguun Otgonbayar
Gobi Panthera BJJ
Won by points - 03:00
Arman Amanbal Magic 13
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Sunday)
1-10
Finito
Baysgalan Irmuun
Ralph Gracie Mongolia
Won by points - 03:00
Urnukh Batbayar Monde Bjj
Boys GI / Infant / White / 42KG
(Sunday)
3-51
Finito
Dmitriy Moskvitin
Baikal Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:22
Erdenebaatar Tsogtbaysgalan Rebel Grappling Mongolia
Boys GI / Infant / White / 38KG
(Sunday)
2-10
Finito
Khaliun Mandakhnaran
Magic 13
Batmandakh Purevnyam Magic 13 Won by points - 03:00
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Sunday)
1-9
Finito
Az Erdene Tsogtbaatar
Magic 13
Won by Submission - 00:59
Irmuun Tuyabaatar Gobi Panthera BJJ
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Sunday)
1-13
Finito
Baysgalan Irmuun
Ralph Gracie Mongolia
Batzolboo Munkhbayar Rebel Grappling Mongolia Won by points - 03:00
Girls GI / Infant / White-Grey / 44KG
(Sunday)
2-13
Finito
Khaliunaa Bilgvvn
Gobi Panthera BJJ
Khongorzul Batbaatar Bayalag club Won by Submission - 02:34
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Sunday)
1-12
Finito
Sanchir Altanjargal
Dayan shonkhor
Az Erdene Tsogtbaatar Magic 13 Won by Submission - 02:46
Boys GI / Infant / White / 38KG
(Sunday)
2-11
Finito
Arman Amanbal
Magic 13
Khaliun Mandakhnaran Magic 13 Won by points - 03:00
Boys GI / Infant / Grey / 30KG
(Sunday)
1-16
Finito
Mergensanaa Batbayar
Garuda Jiu Jitsu Academy
Bat Itgel Amarbaatar BB Jiu Jitsu Academy Won by points - 03:00
Girls GI / Infant / White-Grey / 44KG
(Sunday)
2-14
Finito
Enkh Ujin Bayarmagnai
BB Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 01:29
Khaliunaa Bilgvvn Gobi Panthera BJJ