Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Kids 2 / White / 18KG
(Saturday)
1-1
終了
Bjorn Carteron Delvaux
Gracie Barra Anderlecht
Nolan POLMAN VARENNE Gracie Barra Anderlecht Won by points - 02:00
Boys GI / Kids 2 / White / 18KG
(Saturday)
1-2
終了
Lucas Gonzalez Arbyn
Gracie Barra Anderlecht
Imran Nicolas Gracie Barra Anderlecht Won by points - 02:00
Boys GI / Kids 3 / White / 34KG
(Saturday)
1-3
終了
Abd Al Hakim Temsamani
Gracie Barra Anderlecht
Guerfi Yamine De La Riva France Won by Submission - 00:48
Boys GI / Kids 3 / White / 34KG
(Saturday)
1-5
終了
Abd Al Hakim Temsamani
Gracie Barra Anderlecht
Guerfi Yamine De La Riva France Won by Submission - 00:02
Boys GI / Kids 2 / White / 18KG
(Saturday)
1-4
終了
Bjorn Carteron Delvaux
Gracie Barra Anderlecht
Lucas Gonzalez Arbyn Gracie Barra Anderlecht Won by points - 02:00
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 24KG
(Saturday)
1-6
終了
Antoine Ho
Carlson Gracie Luxembourg
Won by Submission - 00:49
Lucas Van Acker Gracie Barra Anderlecht
Boys GI / Kids 2 / White / 18KG
(Saturday)
1-7
終了
Nolan POLMAN VARENNE
Gracie Barra Anderlecht
Imran Nicolas Gracie Barra Anderlecht Won by Submission - 01:34
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 24KG
(Saturday)
1-9
終了
Antoine Ho
Carlson Gracie Luxembourg
Lucas Van Acker Gracie Barra Anderlecht Won by points - 02:00
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 27KG
(Saturday)
1-10
終了
Luis Casper Alexander Chilla
Top Brother Europe
Won by points - 02:00
Imran Lahbati Gracie Barra Anderlecht
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 24KG
(Saturday)
1-11
終了
Antoine Ho
Carlson Gracie Luxembourg
Won by points - 02:00
Lucas Van Acker Gracie Barra Anderlecht
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 27KG
(Saturday)
1-12
終了
Luis Casper Alexander Chilla
Top Brother Europe
Imran Lahbati Gracie Barra Anderlecht Won by Submission - 01:56
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Saturday)
1-13
終了
Maximilian Beckert
Top Brother Europe
Reinhardt Humbert Gracie Barra Anderlecht Won by points - 02:00
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 27KG
(Saturday)
1-14
終了
Luis Casper Alexander Chilla
Top Brother Europe
Imran Lahbati Gracie Barra Anderlecht Won by points - 02:00
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Saturday)
1-15
終了
Maximilian Beckert
Top Brother Europe
Won by points - 02:00
Reinhardt Humbert Gracie Barra Anderlecht
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Saturday)
1-16
終了
Benjamin Deaulmerie
Carlson Gracie Luxembourg
Won by Submission - 00:11
Issa Abla Carlson Gracie Luxembourg
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Saturday)
1-17
終了
Maximilian Beckert
Top Brother Europe
Reinhardt Humbert Gracie Barra Anderlecht Won by Decision - 03:00
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Saturday)
1-18
終了
Benjamin Deaulmerie
Carlson Gracie Luxembourg
Won by Submission - 02:51
Issa Abla Carlson Gracie Luxembourg
Boys GI / Junior / Yellow / 45KG
(Saturday)
1-19
終了
Manuel Beckert
Top Brother Europe
Daoud Marco VLB TEAM Won by points - 02:59
Boys GI / Junior / Yellow / 45KG
(Saturday)
1-21
終了
Arif Nassim-Mohammed
BBJJA Team
Won by points - 03:00
Kristian Novakovic Carlson Gracie Luxembourg
Boys GI / Junior / Orange/Green / 45KG
(Saturday)
1-22
終了
Joao Paulo Borges Lelles
Gracie Barra Anderlecht
Won by Submission - 02:45
Yassir Naguy Gracie Barra
Boys GI / Junior / Yellow / 45KG
(Saturday)
1-23
終了
Manuel Beckert
Top Brother Europe
Kristian Novakovic Carlson Gracie Luxembourg Won by Disqualification (disqualification) - 02:48
Boys GI / Junior / Orange/Green / 45KG
(Saturday)
1-24
終了
Joao Paulo Borges Lelles
Gracie Barra Anderlecht
Won by points - 03:00
Yassir Naguy Gracie Barra
Girls GI / Infant / Yellow / 44KG
(Saturday)
1-25
終了
Ana Clara Lelles
Gracie Barra Anderlecht
Leni Charlotte Annemarie Chilla Top Brother Europe Won by points - 03:00
Boys GI / Junior / Yellow / 45KG
(Saturday)
1-26
終了
Daoud Marco
VLB TEAM
Arif Nassim-Mohammed BBJJA Team Won by points - 03:00
Girls GI / Infant / Yellow / 44KG
(Saturday)
1-28
終了
Ana Clara Lelles
Gracie Barra Anderlecht
Leni Charlotte Annemarie Chilla Top Brother Europe Won by Submission - 00:39
Boys GI / Teen / Yellow / 50KG
(Saturday)
1-29
終了
Ballo Abdoulaye
VLB TEAM
Adiel Goncalves Gracie Barra Anderlecht Won by Submission - 00:32
Boys GI / Teen / Yellow / 50KG
(Saturday)
1-31
終了
Ballo Abdoulaye
VLB TEAM
Adiel Goncalves Gracie Barra Anderlecht Won by Submission - 01:57
Boys GI / Teen / Yellow / 62KG
(Saturday)
1-32
終了
Yassine Arif
BBJJA Team
Won by Submission - 02:21
Eldin Cekovic Gracie Barra Anderlecht
Boys GI / Teen / Yellow / 62KG
(Saturday)
1-34
終了
Yassine Arif
BBJJA Team
Won by Walkover
Eldin Cekovic Gracie Barra Anderlecht
Boys GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Saturday)
1-35
終了
Jonathan Pires
Gracie Barra Anderlecht
Luiz Fernando Fernandes Sales Gracie Barra Anderlecht Won by Submission - 02:16
Boys GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Saturday)
1-37
終了
Jonathan Pires
Gracie Barra Anderlecht
Luiz Fernando Fernandes Sales Gracie Barra Anderlecht Won by Walkover
Boys GI / Teen / Orange/Green / 56KG
(Saturday)
1-38
終了
Majich Houdhayfa
VLB TEAM
Won by points - 03:00
Omar Soufyan Gracie Barra Anderlecht