Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Kids 2 / White / 18KG
(Saturday)
1-1
Afgelopen
Bjorn Carteron Delvaux
Gracie Barra Anderlecht
Nolan POLMAN VARENNE Gracie Barra Anderlecht Gewonnen via Punten - 02:00
Boys GI / Kids 2 / White / 18KG
(Saturday)
1-2
Afgelopen
Lucas Gonzalez Arbyn
Gracie Barra Anderlecht
Imran Nicolas Gracie Barra Anderlecht Gewonnen via Punten - 02:00
Boys GI / Kids 3 / White / 34KG
(Saturday)
1-3
Afgelopen
Abd Al Hakim Temsamani
Gracie Barra Anderlecht
Guerfi Yamine De La Riva France Gewonnen via Overgave - 00:48
Boys GI / Kids 3 / White / 34KG
(Saturday)
1-5
Afgelopen
Abd Al Hakim Temsamani
Gracie Barra Anderlecht
Guerfi Yamine De La Riva France Gewonnen via Overgave - 00:02
Boys GI / Kids 2 / White / 18KG
(Saturday)
1-4
Afgelopen
Bjorn Carteron Delvaux
Gracie Barra Anderlecht
Lucas Gonzalez Arbyn Gracie Barra Anderlecht Gewonnen via Punten - 02:00
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 24KG
(Saturday)
1-6
Afgelopen
Antoine Ho
Carlson Gracie Luxembourg
Gewonnen via Overgave - 00:49
Lucas Van Acker Gracie Barra Anderlecht
Boys GI / Kids 2 / White / 18KG
(Saturday)
1-7
Afgelopen
Nolan POLMAN VARENNE
Gracie Barra Anderlecht
Imran Nicolas Gracie Barra Anderlecht Gewonnen via Overgave - 01:34
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 24KG
(Saturday)
1-9
Afgelopen
Antoine Ho
Carlson Gracie Luxembourg
Lucas Van Acker Gracie Barra Anderlecht Gewonnen via Punten - 02:00
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 27KG
(Saturday)
1-10
Afgelopen
Luis Casper Alexander Chilla
Top Brother Europe
Gewonnen via Punten - 02:00
Imran Lahbati Gracie Barra Anderlecht
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 24KG
(Saturday)
1-11
Afgelopen
Antoine Ho
Carlson Gracie Luxembourg
Gewonnen via Punten - 02:00
Lucas Van Acker Gracie Barra Anderlecht
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 27KG
(Saturday)
1-12
Afgelopen
Luis Casper Alexander Chilla
Top Brother Europe
Imran Lahbati Gracie Barra Anderlecht Gewonnen via Overgave - 01:56
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Saturday)
1-13
Afgelopen
Maximilian Beckert
Top Brother Europe
Reinhardt Humbert Gracie Barra Anderlecht Gewonnen via Punten - 02:00
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 27KG
(Saturday)
1-14
Afgelopen
Luis Casper Alexander Chilla
Top Brother Europe
Imran Lahbati Gracie Barra Anderlecht Gewonnen via Punten - 02:00
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Saturday)
1-15
Afgelopen
Maximilian Beckert
Top Brother Europe
Gewonnen via Punten - 02:00
Reinhardt Humbert Gracie Barra Anderlecht
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Saturday)
1-16
Afgelopen
Benjamin Deaulmerie
Carlson Gracie Luxembourg
Gewonnen via Overgave - 00:11
Issa Abla Carlson Gracie Luxembourg
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Saturday)
1-17
Afgelopen
Maximilian Beckert
Top Brother Europe
Reinhardt Humbert Gracie Barra Anderlecht Gewonnen op Beslissing - 03:00
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Saturday)
1-18
Afgelopen
Benjamin Deaulmerie
Carlson Gracie Luxembourg
Gewonnen via Overgave - 02:51
Issa Abla Carlson Gracie Luxembourg
Boys GI / Junior / Yellow / 45KG
(Saturday)
1-19
Afgelopen
Manuel Beckert
Top Brother Europe
Daoud Marco VLB TEAM Gewonnen via Punten - 02:59
Boys GI / Junior / Yellow / 45KG
(Saturday)
1-21
Afgelopen
Arif Nassim-Mohammed
BBJJA Team
Gewonnen via Punten - 03:00
Kristian Novakovic Carlson Gracie Luxembourg
Boys GI / Junior / Orange/Green / 45KG
(Saturday)
1-22
Afgelopen
Joao Paulo Borges Lelles
Gracie Barra Anderlecht
Gewonnen via Overgave - 02:45
Yassir Naguy Gracie Barra
Boys GI / Junior / Yellow / 45KG
(Saturday)
1-23
Afgelopen
Manuel Beckert
Top Brother Europe
Kristian Novakovic Carlson Gracie Luxembourg Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 02:48
Boys GI / Junior / Orange/Green / 45KG
(Saturday)
1-24
Afgelopen
Joao Paulo Borges Lelles
Gracie Barra Anderlecht
Gewonnen via Punten - 03:00
Yassir Naguy Gracie Barra
Girls GI / Infant / Yellow / 44KG
(Saturday)
1-25
Afgelopen
Ana Clara Lelles
Gracie Barra Anderlecht
Leni Charlotte Annemarie Chilla Top Brother Europe Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Junior / Yellow / 45KG
(Saturday)
1-26
Afgelopen
Daoud Marco
VLB TEAM
Arif Nassim-Mohammed BBJJA Team Gewonnen via Punten - 03:00
Girls GI / Infant / Yellow / 44KG
(Saturday)
1-28
Afgelopen
Ana Clara Lelles
Gracie Barra Anderlecht
Leni Charlotte Annemarie Chilla Top Brother Europe Gewonnen via Overgave - 00:39
Boys GI / Teen / Yellow / 50KG
(Saturday)
1-29
Afgelopen
Ballo Abdoulaye
VLB TEAM
Adiel Goncalves Gracie Barra Anderlecht Gewonnen via Overgave - 00:32
Boys GI / Teen / Yellow / 50KG
(Saturday)
1-31
Afgelopen
Ballo Abdoulaye
VLB TEAM
Adiel Goncalves Gracie Barra Anderlecht Gewonnen via Overgave - 01:57
Boys GI / Teen / Yellow / 62KG
(Saturday)
1-32
Afgelopen
Yassine Arif
BBJJA Team
Gewonnen via Overgave - 02:21
Eldin Cekovic Gracie Barra Anderlecht
Boys GI / Teen / Yellow / 62KG
(Saturday)
1-34
Afgelopen
Yassine Arif
BBJJA Team
Gewonnen via Walkover
Eldin Cekovic Gracie Barra Anderlecht
Boys GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Saturday)
1-35
Afgelopen
Jonathan Pires
Gracie Barra Anderlecht
Luiz Fernando Fernandes Sales Gracie Barra Anderlecht Gewonnen via Overgave - 02:16
Boys GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Saturday)
1-37
Afgelopen
Jonathan Pires
Gracie Barra Anderlecht
Luiz Fernando Fernandes Sales Gracie Barra Anderlecht Gewonnen via Walkover
Boys GI / Teen / Orange/Green / 56KG
(Saturday)
1-38
Afgelopen
Majich Houdhayfa
VLB TEAM
Gewonnen via Punten - 03:00
Omar Soufyan Gracie Barra Anderlecht