Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Kids 2 / White / 18KG
(Saturday)
1-1
Färdig
Bjorn Carteron Delvaux
Gracie Barra Anderlecht
Nolan POLMAN VARENNE Gracie Barra Anderlecht Vann på poäng - 02:00
Boys GI / Kids 2 / White / 18KG
(Saturday)
1-2
Färdig
Lucas Gonzalez Arbyn
Gracie Barra Anderlecht
Imran Nicolas Gracie Barra Anderlecht Vann på poäng - 02:00
Boys GI / Kids 3 / White / 34KG
(Saturday)
1-3
Färdig
Abd Al Hakim Temsamani
Gracie Barra Anderlecht
Guerfi Yamine De La Riva France Vann på Submission - 00:48
Boys GI / Kids 3 / White / 34KG
(Saturday)
1-5
Färdig
Abd Al Hakim Temsamani
Gracie Barra Anderlecht
Guerfi Yamine De La Riva France Vann på Submission - 00:02
Boys GI / Kids 2 / White / 18KG
(Saturday)
1-4
Färdig
Bjorn Carteron Delvaux
Gracie Barra Anderlecht
Lucas Gonzalez Arbyn Gracie Barra Anderlecht Vann på poäng - 02:00
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 24KG
(Saturday)
1-6
Färdig
Antoine Ho
Carlson Gracie Luxembourg
Vann på Submission - 00:49
Lucas Van Acker Gracie Barra Anderlecht
Boys GI / Kids 2 / White / 18KG
(Saturday)
1-7
Färdig
Nolan POLMAN VARENNE
Gracie Barra Anderlecht
Imran Nicolas Gracie Barra Anderlecht Vann på Submission - 01:34
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 24KG
(Saturday)
1-9
Färdig
Antoine Ho
Carlson Gracie Luxembourg
Lucas Van Acker Gracie Barra Anderlecht Vann på poäng - 02:00
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 27KG
(Saturday)
1-10
Färdig
Luis Casper Alexander Chilla
Top Brother Europe
Vann på poäng - 02:00
Imran Lahbati Gracie Barra Anderlecht
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 24KG
(Saturday)
1-11
Färdig
Antoine Ho
Carlson Gracie Luxembourg
Vann på poäng - 02:00
Lucas Van Acker Gracie Barra Anderlecht
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 27KG
(Saturday)
1-12
Färdig
Luis Casper Alexander Chilla
Top Brother Europe
Imran Lahbati Gracie Barra Anderlecht Vann på Submission - 01:56
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Saturday)
1-13
Färdig
Maximilian Beckert
Top Brother Europe
Reinhardt Humbert Gracie Barra Anderlecht Vann på poäng - 02:00
Boys GI / Kids 3 / White - Grey / 27KG
(Saturday)
1-14
Färdig
Luis Casper Alexander Chilla
Top Brother Europe
Imran Lahbati Gracie Barra Anderlecht Vann på poäng - 02:00
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Saturday)
1-15
Färdig
Maximilian Beckert
Top Brother Europe
Vann på poäng - 02:00
Reinhardt Humbert Gracie Barra Anderlecht
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Saturday)
1-16
Färdig
Benjamin Deaulmerie
Carlson Gracie Luxembourg
Vann på Submission - 00:11
Issa Abla Carlson Gracie Luxembourg
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Saturday)
1-17
Färdig
Maximilian Beckert
Top Brother Europe
Reinhardt Humbert Gracie Barra Anderlecht Vann på domslut - 03:00
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Saturday)
1-18
Färdig
Benjamin Deaulmerie
Carlson Gracie Luxembourg
Vann på Submission - 02:51
Issa Abla Carlson Gracie Luxembourg
Boys GI / Junior / Yellow / 45KG
(Saturday)
1-19
Färdig
Manuel Beckert
Top Brother Europe
Daoud Marco VLB TEAM Vann på poäng - 02:59
Boys GI / Junior / Yellow / 45KG
(Saturday)
1-21
Färdig
Arif Nassim-Mohammed
BBJJA Team
Vann på poäng - 03:00
Kristian Novakovic Carlson Gracie Luxembourg
Boys GI / Junior / Orange/Green / 45KG
(Saturday)
1-22
Färdig
Joao Paulo Borges Lelles
Gracie Barra Anderlecht
Vann på Submission - 02:45
Yassir Naguy Gracie Barra
Boys GI / Junior / Yellow / 45KG
(Saturday)
1-23
Färdig
Manuel Beckert
Top Brother Europe
Kristian Novakovic Carlson Gracie Luxembourg Vann via diskvalificering - 02:48
Boys GI / Junior / Orange/Green / 45KG
(Saturday)
1-24
Färdig
Joao Paulo Borges Lelles
Gracie Barra Anderlecht
Vann på poäng - 03:00
Yassir Naguy Gracie Barra
Girls GI / Infant / Yellow / 44KG
(Saturday)
1-25
Färdig
Ana Clara Lelles
Gracie Barra Anderlecht
Leni Charlotte Annemarie Chilla Top Brother Europe Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Junior / Yellow / 45KG
(Saturday)
1-26
Färdig
Daoud Marco
VLB TEAM
Arif Nassim-Mohammed BBJJA Team Vann på poäng - 03:00
Girls GI / Infant / Yellow / 44KG
(Saturday)
1-28
Färdig
Ana Clara Lelles
Gracie Barra Anderlecht
Leni Charlotte Annemarie Chilla Top Brother Europe Vann på Submission - 00:39
Boys GI / Teen / Yellow / 50KG
(Saturday)
1-29
Färdig
Ballo Abdoulaye
VLB TEAM
Adiel Goncalves Gracie Barra Anderlecht Vann på Submission - 00:32
Boys GI / Teen / Yellow / 50KG
(Saturday)
1-31
Färdig
Ballo Abdoulaye
VLB TEAM
Adiel Goncalves Gracie Barra Anderlecht Vann på Submission - 01:57
Boys GI / Teen / Yellow / 62KG
(Saturday)
1-32
Färdig
Yassine Arif
BBJJA Team
Vann på Submission - 02:21
Eldin Cekovic Gracie Barra Anderlecht
Boys GI / Teen / Yellow / 62KG
(Saturday)
1-34
Färdig
Yassine Arif
BBJJA Team
Vann på Walkover
Eldin Cekovic Gracie Barra Anderlecht
Boys GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Saturday)
1-35
Färdig
Jonathan Pires
Gracie Barra Anderlecht
Luiz Fernando Fernandes Sales Gracie Barra Anderlecht Vann på Submission - 02:16
Boys GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Saturday)
1-37
Färdig
Jonathan Pires
Gracie Barra Anderlecht
Luiz Fernando Fernandes Sales Gracie Barra Anderlecht Vann på Walkover
Boys GI / Teen / Orange/Green / 56KG
(Saturday)
1-38
Färdig
Majich Houdhayfa
VLB TEAM
Vann på poäng - 03:00
Omar Soufyan Gracie Barra Anderlecht