Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys NO-GI / Teen / Yellow / 62KG
(Sunday)
6-63
終了
Keenan Maarbani
Gracie Humaita Australia
Won by points - 03:00
Declan Gardner Iconic Jiu Jitsu
Men's GI OPEN / Black / Professional / Heavyweight (-120KG)
(Sunday)
2-65
終了
Ramon Rosa
Alliance
Werique Oliveira Legacy Won by points - 05:00
Girls NO-GI / Junior / Yellow / 63KG
(Sunday)
1-68
終了
Alexandra Sendeckaya
Gracie Barra Oceania
Won by points - 03:00
Amaris Villanueva SJJA Australia
Boys NO-GI / Junior / Grey / 41KG
(Sunday)
3-58
終了
Muhammad Sankari
Sydney Wrestling Academy
Won by Submission - 00:49
Michael Hatzis SJJA Australia
Boys NO-GI / Junior / Yellow / 41KG
(Sunday)
4-66
終了
Dominic Mino
Gracie Barra Oceania
Max Buras Australian Elite Team Won by Disqualification (disqualification)
Youth Men's NO-GI / Blue / 66KG
(Sunday)
6-64
終了
Joshua Carcasona-Clemente
Gracie Humaita Australia
Won by Submission - 00:08
Luke Davie Ortiz Martial Arts Academy
Girls NO-GI / Infant / Grey / 36KG
(Sunday)
終了
Georgia Mantsis
Gracie Barra Carlton
Milana Panic ABSOLUTE MMA AUSTRALIA Won by Walkover
Youth Men's NO-GI / Blue / 66KG
(Sunday)
6-65
終了
Jesse James Parr
LEAD BJJ
Won by Submission - 01:21
Daniil Varlik SJJA Australia
Boys NO-GI / Infant / Yellow / 30KG
(Sunday)
5-62
終了
Ali Halawi
Gracie Barra St.Peters
Won by Submission - 00:35
Oliver Funge Gracie Barra Bondi
Boys NO-GI / Junior / Orange/Green / 45KG
(Sunday)
1-69
終了
Mikail Tamoz
AUSTRALIAN SUBMISSION ACADEMY
Won by Submission - 00:37
Dante Barbanera Team Perosh Mixed Martial Arts
Boys NO-GI / Teen / Grey / 67KG
(Sunday)
4-67
終了
Ari Sidoti
Ortiz Martial Arts Academy
Won by points - 03:00
Ahmet Anmak Sydney Wrestling Academy
Girls NO-GI / Infant / Grey / 36KG
(Sunday)
終了
Olivia Gilhooly
Grappling Bros / GFTeam
Won by Walkover
Georgia Mantsis Gracie Barra Carlton
Girls NO-GI / Teen / Yellow / 63KG
(Sunday)
1-70
終了
Sophie Annunziata Ruggiero
High Rollers
Won by Submission - 02:20
Lava Lopez LEAD BJJ
Boys NO-GI / Infant / Yellow / 30KG
(Sunday)
5-64
終了
Zane Moisey
Gracie Barra Oceania
Oliver Funge Gracie Barra Bondi Won by points - 03:00
Boys NO-GI / Infant / Yellow / 38KG
(Sunday)
2-66
終了
Abdullah Karatas
AUSTRALIAN SUBMISSION ACADEMY
Dylan Matsuura Gracie Barra Oceania Won by points - 03:00
Boys NO-GI / Infant / White / 34KG
(Sunday)
3-59
終了
Saladdin Chami
Sydney Wrestling Academy
Won by Submission - 00:42
Chase Morgan AJA Alavanca Jiujitsu Academy
Men's NO-GI / Black / Master 2 / 94KG
(Sunday)
6-66
終了
Sami-nizar Baki
Gracie Humaita Australia
Won by points - 05:00
Daniel Scarlett LEAD BJJ
Youth Women's NO-GI / Blue / 63KG
(Sunday)
1-71
終了
Harper Taylor
Gracie Barra Oceania
Won by Submission - 01:50
Skyla Lange LEAD BJJ
Boys NO-GI / Junior / Grey / 41KG
(Sunday)
3-60
終了
Jibril Kowaider
Sydney Wrestling Academy
Cruize Chase Ortiz Martial Arts Academy Won by Submission - 00:39
Girls NO-GI / Infant / Grey - Yellow / 40KG
(Sunday)
2-67
終了
Yves Lebdeh
Australian Elite Team
Marina Lima Guigo Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Boys NO-GI / Teen / Grey / 38KG
(Sunday)
3-61
終了
Jay Gould
Ortiz Martial Arts Academy
Won by Submission - 01:55
Cetin Unal Dominance Will-Machado
Men's NO-GI / Brown / Master 1 / 94KG
(Sunday)
1-72
終了
Christopher Tacuri
Clube de Lutas Australia
Marcus Vinicius Fialho Da Silveira Braddah Jiu Jitsu Won by points - 05:00
Boys NO-GI / Junior / Grey / 45KG
(Sunday)
5-61
終了
Lucca Gill
Gracie Barra St.Peters
Won by points - 03:00
Bennett Young Ortiz Martial Arts Academy
Boys NO-GI / Junior / Yellow / 41KG
(Sunday)
4-68
終了
Dominic Mino
Gracie Barra Oceania
Won by points - 03:00
Cooper Tancin Dominance Will-Machado
Youth Men's NO-GI / Blue / 66KG
(Sunday)
6-57
終了
Luke Davie
Ortiz Martial Arts Academy
Daniil Varlik SJJA Australia Won by Submission - 01:05
Boys NO-GI / Teen / Yellow / 67KG
(Sunday)
2-68
終了
Lincoln Silver
Gracie Humaita Australia
Adam Moisey Gracie Barra Oceania Won by Submission - 01:32
Youth Men's NO-GI / Blue / 66KG
(Sunday)
6-59
終了
Joshua Carcasona-Clemente
Gracie Humaita Australia
Jesse James Parr LEAD BJJ Won by points - 04:00
Boys NO-GI / Infant / White / 34KG
(Sunday)
3-62
終了
Wesam Chamma
Sydney Wrestling Academy
Won by points - 03:00
Saladdin Chami Sydney Wrestling Academy
Girls NO-GI / Infant / Grey / 36KG
(Sunday)
5-59
終了
Alisa Gundogan
SJJA Australia
Milana Panic ABSOLUTE MMA AUSTRALIA Won by Submission - 00:54
Boys NO-GI / Junior / Yellow / 41KG
(Sunday)
4-69
終了
Max Buras
Australian Elite Team
Harry Brees High Rollers Won by points - 03:00
Boys NO-GI / Infant / Yellow / 30KG
(Sunday)
5-63
終了
Ali Halawi
Gracie Barra St.Peters
Oliver Funge Gracie Barra Bondi Won by points - 03:00
Boys NO-GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Sunday)
2-69
終了
Renzo James Tuzon
Australian Elite Team
Won by points - 03:00
Eric Fridlis Gracie Barra Bondi