Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / White / Amateur / 56KG
(Saturday)
2-34
Ferdig
Armando Villasenor
Top Brother Mexico
Seier på submission - 02:00
Adrian Gonzalez Cuata Nova Geração Mexico
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
1-32
Ferdig
Jesus Martinez Mendoza
Top Brother Mexico
Seier med poeng - 05:00
Luis Gustavo Anaya Guadarrama Roberto Zapata Team
Women's GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
2-35
Ferdig
Maria Elena Godoy Roman
Zenith Bjj
Isabel Garibo Salgado Roberto Zapata Team Seier på submission - 03:58
Women's GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
2-36
Ferdig
Unknown User
Ryan Gracie
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Cynthia Cortes Roberto Zapata Team
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
1-33
Ferdig
Mauricio Casares
Ōkami
Seier med poeng - 05:00
Mauricio Martinez Top Brother Mexico
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-37
Ferdig
Joel Dominguez Mendoza
Ōkami
Manuel List Zenith Bjj Seier med poeng - 05:00
Women's GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
2-38
Ferdig
Maria Elena Godoy Roman
Zenith Bjj
Cynthia Cortes Roberto Zapata Team Seier med poeng - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-34
Ferdig
Juan Pablo Gonzalez Huizar
Nova Geração Mexico
Alberto Estrada Top Brother Mexico Seier med poeng - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-39
Ferdig
Manuel List
Zenith Bjj
Seier med poeng - 05:00
Alberto Robledo Vilchis Renzo Gracie Mexico
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-40
Ferdig
Alan Guemes
Nova Geração Mexico
Alejandro Villasenor Top Brother Mexico Seier på submission - 01:03
Women's GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
2-41
Ferdig
Isabel Garibo Salgado
Roberto Zapata Team
Seier med poeng - 05:00
Unknown User Ryan Gracie
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
1-35
Ferdig
Naim Mancilla
Roberto Zapata Team
Mauricio Martinez Top Brother Mexico Seier med poeng - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
1-36
Ferdig
Cesar Flores
Top Brother Mexico
Seier på submission - 02:56
Bernardo Daniel Camacho Uraga Roberto Zapata Team
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-42
Ferdig
Alberto Robledo Vilchis
Renzo Gracie Mexico
Alan Guemes Nova Geração Mexico Seier med poeng - 05:00
Men's GI / White / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-43
Ferdig
Luis Rivas
Top Brother Mexico
Seier på submission - 01:46
Jean Sabido Barrera Nova Geração Mexico
Men's GI / White / Master 2 / 77KG
(Saturday)
2-44
Ferdig
Bruno Rendon Dominguez
Top Brother Mexico
Seier på submission - 01:21
Carlos De La Riva Renzo Gracie Mexico
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-45
Ferdig
Manuel List
Zenith Bjj
Alejandro Villasenor Top Brother Mexico Seier på submission - 00:40
Men's GI / White / Master 2 / 77KG
(Saturday)
2-46
Ferdig
Antonio Figueroa Carvajal
Roberto Zapata Team
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Leon Hernandez DDR Jiu-Jitsu Mexico
Men's GI / White / Master 2 / 77KG
(Saturday)
2-47
Ferdig
Carlos De La Riva
Renzo Gracie Mexico
Leon Hernandez DDR Jiu-Jitsu Mexico Seier på submission - 01:10
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
1-37
Ferdig
Luis Martinez
Escola Mente E Corpo
Jorge Luis Garduno Bujutsu Seier med poeng - 05:00
Men's GI / White / Master 2 / 77KG
(Saturday)
2-48
Ferdig
Bruno Rendon Dominguez
Top Brother Mexico
Seier på submission - 00:48
Antonio Figueroa Carvajal Roberto Zapata Team
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
1-38
Ferdig
Roman Olea Abarca
Roberto Zapata Team
Seier på submission - 01:53
Mauricio Casares Ōkami
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
1-39
Ferdig
Erick Martinez
Top Brother Mexico
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 02:39
Bernardo Daniel Camacho Uraga Roberto Zapata Team
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
1-40
Ferdig
Luis Alejandro Ferrara Avila
Ōkami
Seier på submission - 04:32
Guillermo Roberto Aguilar Reyes Roberto Zapata Team
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
1-41
Ferdig
Milton Villegas
Renzo Gracie Mexico
Jorge Luis Garduno Bujutsu Seier med poeng - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
1-42
Ferdig
Cesar Flores
Top Brother Mexico
Seier på Walkover
Erick Martinez Top Brother Mexico
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
1-43
Ferdig
Guillermo Roberto Aguilar Reyes
Roberto Zapata Team
Milton Villegas Renzo Gracie Mexico Seier med poeng - 05:00
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
1-44
Ferdig
Luis Alejandro Ferrara Avila
Ōkami
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 03:27
Jorge Luis Garduno Bujutsu