Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / White / Amateur / 56KG
(Saturday)
2-34
Završeno
Armando Villasenor
Top Brother Mexico
Pobedio Završnicom - 02:00
Adrian Gonzalez Cuata Nova Geração Mexico
Men's GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
1-32
Završeno
Jesus Martinez Mendoza
Top Brother Mexico
Pobeda po poenima - 05:00
Luis Gustavo Anaya Guadarrama Roberto Zapata Team
Women's GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
2-35
Završeno
Maria Elena Godoy Roman
Zenith Bjj
Isabel Garibo Salgado Roberto Zapata Team Pobedio Završnicom - 03:58
Women's GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
2-36
Završeno
Unknown User
Ryan Gracie
Pobedio Odlukom - 05:00
Cynthia Cortes Roberto Zapata Team
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
1-33
Završeno
Mauricio Casares
Ōkami
Pobeda po poenima - 05:00
Mauricio Martinez Top Brother Mexico
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-37
Završeno
Joel Dominguez Mendoza
Ōkami
Manuel List Zenith Bjj Pobeda po poenima - 05:00
Women's GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
2-38
Završeno
Maria Elena Godoy Roman
Zenith Bjj
Cynthia Cortes Roberto Zapata Team Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-34
Završeno
Juan Pablo Gonzalez Huizar
Nova Geração Mexico
Alberto Estrada Top Brother Mexico Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-39
Završeno
Manuel List
Zenith Bjj
Pobeda po poenima - 05:00
Alberto Robledo Vilchis Renzo Gracie Mexico
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-40
Završeno
Alan Guemes
Nova Geração Mexico
Alejandro Villasenor Top Brother Mexico Pobedio Završnicom - 01:03
Women's GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
2-41
Završeno
Isabel Garibo Salgado
Roberto Zapata Team
Pobeda po poenima - 05:00
Unknown User Ryan Gracie
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
1-35
Završeno
Naim Mancilla
Roberto Zapata Team
Mauricio Martinez Top Brother Mexico Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
1-36
Završeno
Cesar Flores
Top Brother Mexico
Pobedio Završnicom - 02:56
Bernardo Daniel Camacho Uraga Roberto Zapata Team
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-42
Završeno
Alberto Robledo Vilchis
Renzo Gracie Mexico
Alan Guemes Nova Geração Mexico Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-43
Završeno
Luis Rivas
Top Brother Mexico
Pobedio Završnicom - 01:46
Jean Sabido Barrera Nova Geração Mexico
Men's GI / White / Master 2 / 77KG
(Saturday)
2-44
Završeno
Bruno Rendon Dominguez
Top Brother Mexico
Pobedio Završnicom - 01:21
Carlos De La Riva Renzo Gracie Mexico
Men's GI / White / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-45
Završeno
Manuel List
Zenith Bjj
Alejandro Villasenor Top Brother Mexico Pobedio Završnicom - 00:40
Men's GI / White / Master 2 / 77KG
(Saturday)
2-46
Završeno
Antonio Figueroa Carvajal
Roberto Zapata Team
Pobedio Odlukom - 05:00
Leon Hernandez DDR Jiu-Jitsu Mexico
Men's GI / White / Master 2 / 77KG
(Saturday)
2-47
Završeno
Carlos De La Riva
Renzo Gracie Mexico
Leon Hernandez DDR Jiu-Jitsu Mexico Pobedio Završnicom - 01:10
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
1-37
Završeno
Luis Martinez
Escola Mente E Corpo
Jorge Luis Garduno Bujutsu Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Master 2 / 77KG
(Saturday)
2-48
Završeno
Bruno Rendon Dominguez
Top Brother Mexico
Pobedio Završnicom - 00:48
Antonio Figueroa Carvajal Roberto Zapata Team
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
1-38
Završeno
Roman Olea Abarca
Roberto Zapata Team
Pobedio Završnicom - 01:53
Mauricio Casares Ōkami
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
1-39
Završeno
Erick Martinez
Top Brother Mexico
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 02:39
Bernardo Daniel Camacho Uraga Roberto Zapata Team
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
1-40
Završeno
Luis Alejandro Ferrara Avila
Ōkami
Pobedio Završnicom - 04:32
Guillermo Roberto Aguilar Reyes Roberto Zapata Team
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
1-41
Završeno
Milton Villegas
Renzo Gracie Mexico
Jorge Luis Garduno Bujutsu Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 94KG
(Saturday)
1-42
Završeno
Cesar Flores
Top Brother Mexico
Pobeda bez borbe
Erick Martinez Top Brother Mexico
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
1-43
Završeno
Guillermo Roberto Aguilar Reyes
Roberto Zapata Team
Milton Villegas Renzo Gracie Mexico Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
1-44
Završeno
Luis Alejandro Ferrara Avila
Ōkami
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 03:27
Jorge Luis Garduno Bujutsu